NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim NBA LIVE Mobile Basketball … NBA LIVE Mobile Basketball is the most famous version in the NBA LIVE Mobile Basketball series of publisher ELECTRONIC ARTS
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Spor Oyunları
Boyut Varies with device
Versiyon 6.0.30
Mod Version 6.0.30
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 24 Ocak 2022
Android Android Spor Oyunları
3.9 ( 496 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk, oyun dünyası genellikle her niş ve spor kategorisinde simüle edilir, yani futbol, ​​​​satranç, kriket ve diğer tüm oyunlar, kullanıcıların gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamaları için üretilir, peki ya Basketbol? Evet, oyun cephaneliğinde pek çok basketbol simülasyonu mevcut, ancak en son teknolojik gelişmelerle sağlanabilecek çok fazla unsur yok, o yüzden işte size bir oyun.

NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk
NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Shadow Fight Arena Kolay Kazanma Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirisiniz.

NBA live mobile basketbol Hileli APK ile gerçekçi Basketbol maçlarını televizyonda ya da seyirciler arasında oturarak deneyimleyebilirsiniz. Bir basketbol aşığıysanız, bu oyun tüm unsurları nedeniyle sizin için tasarlandı. Oyunu oynamak için birçok işlev gerçeğe o kadar çok benzetilmiş ki, çok gerçekmiş gibi görünüyor.

Genelde realitede gördüğümüz ve ünlü ve popüler efsaneleri Basketbol oynayan, yine Efsane olan rakipleriyle buluşturan birçok ölümcül maça kendinizi dahil edebileceğiniz saçlar. Google, karakterlerin en iyilerinde yer alan gerçek oyuncularla basketbol oynama deneyimi yaşar. Liglere ve şampiyonalara katılırken bunları istediğiniz zaman yükseltebilir ve özelleştirebilirsiniz.

NBA canlı mobil basketbol Mod APK, birçok oyun stadyumu ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli gerçek oyuncular, katılabileceğiniz birçok lig ve şampiyonluk ve adınızı belirlemeniz için bir puan tablosu ile birlikte gelir. Mahkeme formaları, kıyafetler ve daha fazlası gibi gerçek kulüplerin çeşitli öğeleri. Heyecan verici ödüller kazanmak ve eşyaların ve efsanevi süper yıldızların kilidini açmak için farklı oyuncular seçerek ve rakibin takımıyla savaşarak takımınızı kurmalısınız.

Bu Makaleyi Keşfedin

NBA canlı mobil basketbol Hileli APK

Mod APK sonucu başına NBA canlı mobil yayın. Orijinal Kimberly’nin değiştirilmiş bir çeşidi, yükseltilmiş özelliklerin kullanıcıları için geliştirilmiş oyun formatını indirmek ve deneyimlemek için web sitemizde mevcuttur. Sınırlı para ve sınırsız puan dahilindeki kullanıcıları, araçları ve karakterleri yükseltmek ve yeni karakterlerin kilidini açmak için kullanabilecekleri anlamına gelir. Ayrıca, şampiyonaların ileri seviyelerinin kilidini açmak için oyundaki tüm premium işlevleri açtık.

NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Oyun mağazasından ekipman satın almak için ücretsiz alışveriş de sunulmaktadır. Ayrıca, oyun sürümünün kurulum sırasında yönlendirme gerektirmediği halde, her türlü reklamın kilitlenip oyundan kaldırıldığı reklamsızlık Politikası’nı da entegre ettik. Daha çok bir antiban ve Kimberley’deki antivirüs özelliklerinin eksik olmaması ve tüm hataların düzeltilmesi, cihazınızda yer bulmayı daha da güvenli ve güvenli hale getirir.

Şaşırtıcı Özellikler dünyalarına girin

NBA canlı mobil basketbol Mod APK, oyundaki çeşitli özellik ve işlevlerle birlikte gelir, bu nedenle oyunu oynarken daha iyi kullanabilmeniz için bunlardan haberdar olmanızı sağlayacak en iyi potansiyellerden bazılarını aşağıda tartıştık.

Eşsiz gerçekçi maçlar

NBA live mobile basketbol Hileli APK, kullanıcılara takımları ile en özgün şekilde tasarlanmış ve gerçekçi yaklaşımlarla oynanan maçları sunuyor.

Kortlarda çok sayıda şampiyona var, gerçekçi tasarımlar, oyunların onlarla savaşması için teklif edildi ve diğer kelimeler iç Basketbol maçları gibi.

Efsanevi özellikler ve araçlar

NBA kullanıcılarının, çeşitli araçlar ve seçeneklerle oynanması, bu eksiksizlikte kilidi açılmak üzere rakipsiz olan, bu da, Outlook formaları gibi gerçek bir alıntıdan yararlanabileceğiniz anlamına gelir.

Gerçekçi Basketbol maçlarına göre B Balls ayakkabıları ve diğer yüksek düzeyde simüle edilmiş ekipmanlar, böylece oyunda aynı benzersizliği ve gerçekliği yaşayabilirsiniz.

NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk

süperstarlar

NBA canlı mobil Basketbol Mod APK’sında, Michael Jordan, Kobe Bryant ve diğer basketbolcular gibi doğal dünyanın efsanevi süper yıldızlarıyla oynayacak ve takımınızı kuracaksınız.

Takıma kendi tarafınızdan katılmayı seçebilirsiniz, ya da uğraşmanız gereken rakibin takımında olacaklar, bu yüzden takım üyelerinizi akıllıca seçin, yoldaki her makaleyi ele alan güçlü bir şampiyon takımı ve grubu oluşturabilirsiniz. .

Şampiyonalar ve maçlar

NBA canlı mobil basketbol Mod APK, takımınızla birlikte katılmanız ve en yoğun savaş maçlarını oynamanız için gerçekçi sızıntılar ve şampiyonluklar sunuyor.

Rakipleri yener ve ekibinizi kesin listede kurarsınız, böylece aynı zamanda eserler ve popülerlik ve Şöhret de olabilirsiniz.

Çevrimiçi çok oyunculu maçlar

NBA canlı mobil basketbol Mod APK, kullanıcılara gerçek zamanlı çevrimiçi maçlar sunar. Bugün oyunda takımınızla birlikte katılabilir ve Basketbolun birbirinden yoğun savaş maçlarını deneyimleyebilirsiniz. Hindistan çevrimiçi gerçek zamanlı, rakiplere, efsanevi süper yıldızlara karşı İtalya maçlarını deneyimleyebilirsiniz.

Daha iyisini seçmek için para kazanın

Süper yıldızlardan daha iyi oyuncular seçmek ve dünyadaki herkese karşı Basketbol savaşına hükmedebilecek güçlü bir takım oluşturmak için oyunda çok fazla sanal paraya ihtiyacınız var.

Gerçek zamanlı maçlarda yeteneklerinizi gösterin ve para kazanmak için katılın. Daha az yetenekli oyuncularla oynayarak, daha iyi oyuncunun kilidini açmak için para kazanabilirsiniz.

NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Efsanevi süper yıldızların ölümcül maçları ve Court Jassi ve claps üyeleri gibi kilidini açmak için efsanevi öğelerle Basketbol oyununda yüksek sınıf oluşturulmuş ve gerçekçi yaklaşımı deneyimlemek için NBA canlı mobil basketbol Mod APK’sını indirin. Bu nedenle, en iyi oyuncu takımını oluşturmak için yönetim size kalmıştır.

Bu Mod versiyonunda, oyundaki çeşitli araçları ve seviyeleri yükseltmeye ve kilidini açmaya yardımcı olan sınırsız para ve toplam puan yaşayabilirsiniz. Hiçbir reklam, köklenme, legging ve kilitlenmemiş premium özellikler, onu rakipsiz bir kombinasyon haline getirir.

Rating

4.5

( 4 Votes )
Please Rate!
NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın NBA LIVE Mobile Basketball Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk
NBA LIVE Mobile Basketball Sınırsız Para Hileli Mod Apk 6.0.30 apk
Mart 1, 2022 Varies with device

'dan daha fazlasıELECTRONIC ARTS

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X