NokoPrint

İsim NokoPrint - Mobil yazdırma - Google … NokoPrint - Mobil yazdırma - Google Play'de Uygulamalar is the most famous version in the NokoPrint - Mobil yazdırma - Google Play'de Uygulamalar series of publisher Albafate
Yayıncı Albafate
Tür İşletme Uygulamaları
Boyut 5 MB
Versiyon 4.6.1
Mod Version 4.6.1
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 2 Kasım 2021
MOD Premium Kilidi Açıldı
Android Android İşletme Uygulamaları
4,6 ( 263 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

NokoPrint Full Apk, Android cihazlar ve her tür yazıcı arasında platformlar arası bir bağlantı oluşturur. Fotoğrafları ve görüntüleri (JPG, PNG, GIF, WEBP), PDF dosyalarını ve hatta depolanmış dosyaları, e-posta eklerini yazdırabilir.

NokoPrint Full Apk, kullanıcıların kablosuz yazdırma cihazlarına bağlanmasına yardımcı olan ve yazdırırken birçok gelişmiş özellikle entegre olan bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcılar, yazdırma aygıtlarını manuel olarak bağlama zahmetine girmeden belgeleri istedikleri zaman, istedikleri yerde yazdırabilirler. NokoPrint Apk Full, Uygulama, önemli belgeleri yazdırmak için mevcut tüm verileri otomatik olarak arayacak veya bulut depolama hesaplarına bağlanacaktır. Ek destek uygulamaları veya araçları indirmeden fotoğrafları, web sayfalarını, PDF dosyalarını ve Microsoft Office belgelerini yazdırabilirsiniz. Yalnızca basit dokunuşlarla, tüm veriler doğrudan yazıcıyla çalışmadan anında yazdırılacaktır.

Bu Makaleyi Keşfedin

NokoPrint Full Apk

NokoPrint Full Apk

YAZDIRILABİLİR VERİLERİNİZİ KOLAY TARAMA

NokoPrint Full Apk, yükledikten sonra, tüm kullanıcı verilerini otomatik olarak tarar ve kullanıcı tarafından erişilebilen tüm içeriği anında görüntüler. Uygulamanın arayüzü basit ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır ve tüm dosyaları otomatik olarak sınıflandırır. Uygulama otomatik olarak resimler, metinler ve web sayfaları olmak üzere üç ana kategoriye ayrılacaktır. Kullanıcıların cihazda depoladığı tüm veriler ana sayfada görüntülenecektir. NokoPrint App, Kullanıcılar harici depolamada saklanan belgeleri yazdırmak isterse, basit işlemlerle verileri hemen almak için ilgili uygulamaları kolayca entegre edebilirler.

NokoPrint Full Apk

ÇEŞİTLİ AYARLARLA HER ŞEYİ YAZDIRIN

NokoPrint Full Apk, Kullanıcıların önemli belgeleri olduğunda, ne bağlayabilirseniz bağlayın, kablosuz, dijital veya mürekkep püskürtmeli bir yazıcıya bağlanmaları gerekir. Bağlantı işlemi, muhtemelen Wifi, Bluetooth veya USB üzerinden de basittir. Yazıcı bekleme modunda, kullanıcılar yazdırma başlamadan önce bir belge seçebilir ve tercihlerini değiştirebilir. NokoPrint İos, Uygulama, kaliteyi, baskı stilini ve A4 kağıt içeriğinin konumunu değiştirme gibi birçok gelişmiş baskı özelliğiyle entegre olacaktır. “NokoPrint”, kullanıcıların istedikleri her şeyi, ister resimler, belgeler ve hatta tüm bir web sayfasını yüksek görüntü kalitesiyle yazdırabilmelerini sağlar.

NokoPrint (MOD, Premium Kilit Açma) ***

TOPLU YAZDIRMA VEYA ZAMANLAYICI AYARLAMA

NokoPrint Full Apk, ayrıca toplu yazdırma veya içeriği tek bir tıklamayla farklı belgelere otomatik olarak dağıtma özelliğine de sahiptir. Aynı anda birçok farklı belgeyi yazdırmak istiyorsanız parmağınızı ekrana basılı tutun ve yazdırılması gerekenleri seçmeye başlayın. Ancak uygulama otomatik olarak sırayla yazdırır ve kullanıcı tüm belgelere bir ayar uygulayabilir. NokoPrint Mod Apk, Toplu yazdırma özelliği ile kullanıcılar, herhangi bir yazıcının yanında durmasalar bile zamandan tasarruf edecek ve gerekli miktarda belgeye sahip olacaklardır. Zamanlayıcı özelliği özeldir ve bir kullanıcının belirlediği süreden sonra seçilen tüm verileri otomatik olarak yazdırır. Ayrıca kullanıcıya birçok temel fayda sağlar.

NokoPrint (MOD, Premium Kilit Açma) ***

ENTEGRE WEB TARAYICI

NokoPrint Full Apk, piyasadaki popüler web tarayıcılarından daha az olmayan birçok işlev ve araçla akıllı bir web tarayıcısıyla entegre olacaktır. Ayrıca, bu tarayıcıyı kullanırken, kullanıcılar doğrudan istedikleri herhangi bir web sayfasını kolayca yazdırabilirler. Kullanıcı herhangi bir kayıtlı veri istediğinde, yazdırma aracı ekranda otomatik olarak görüntülenecektir. NokoPrint Pro Apk, Tabii ki, yazdırmaya başlamadan önce, doğru belgeleri almak ve fazla içerikten kurtulmak için ayarları değiştirebilirsiniz.

NokoPrint (MOD, Premium Kilit Açma) ***

NokoPrint Premium Apk, Veri yazdırma ile sık sık etkileşime giren biriyseniz, NokoPrint sizin için doğru araç olacaktır. Bununla, ister bulut depolamada ister herhangi bir web sayfasında depolanmış olsun, istediğiniz herhangi bir veriyi yazdırabilirsiniz.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
NokoPrint

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (5 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın NokoPrint - Mobil yazdırma - Google Play'de Uygulamalar Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

NokoPrint
NokoPrint 4.6.1 MOD
Ekim 28, 2021 5 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X