Dude Theft Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Dude Theft Wars: Offline games… Dude Theft Wars: Offline games is the most famous version in the Dude Theft Wars: Offline games series of publisher Poxel Studios Games
Yayıncı Poxel Studios Games
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 172 MB
Versiyon v0.9.0.7c
Mod Version v0.9.0.7c
Total installs 100.000.000
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 18 Temmuz 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
4.4 ( 668 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Dude Theft Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Çoğumuz GTA serisi oyunu deniyoruz ve Rockstar oyunlarına bağımlıyız. Tüm GTA serisi oyunlar çok büyük bir MB boyutunda yapılmıştır. Herkes oyunu yüksek kaliteli grafiklerle oynamaz. Dude Theft Wars MOD APK, düşük boyutlu MB ile Android’de yayınlandı. oyun GTA oyunlarına benziyor ancak oyuna geliştirici tarafından birçok iyileştirme eklendi. Ayrıca 3D animasyonlu kare grafiklerle grafiksel bir seviye oluşturulmuştur. Yani GTA oyunlarına benzemeyecek. Oyun içerisinde joystick kontrollerini kullanarak karakteri kontrol edebilirsiniz. Oyun sırasında daha fazla sınırlama görünmüyor. Asla limitlere uymayan oyunda her şeyi yapabilirsiniz. Gerçek hayatta, kurallara uymanız gerekir. Ama bu oyun size kurallar ve sınırlamalar getirmiyor. Heyecan verici zorluklara sahip yaramaz bir oyun sizi daha bağımlı hale getirir.

 

Dude Theft Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Dude Theft Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

Öykü

Yeni bir fikirle oyunda basit hikaye yöntemi uygulanmış. Evet, oyun karakteri senin gibi ortalama bir insandı. Orta sınıf bir ailede doğdu. Ebeveynleri oyunun ana karakterini kontrol edecek. Sıradan insanlarla yaşar ve mahallede arkadaş edinir. İlerleyen günler daha çabuk sıkılacaktır. Bu yüzden sıkıcı anlardan kaçınmak için çılgınca şeyler yapmayı düşünüyor. Şimdi düşünün, şimdi dediğim kişi kim? Adı Jack ve küçük bir kasabada çılgın bir çocuktur.

Dude Theft Wars MOD APK’da Jack, oyunun ana karakteridir ve tüm oyunculara atanmıştır. Şehirdeki birçok sorunu kuşattı. Bu yüzden Jack’in sorunlarla yüzleşmesi ve çözmesi gerektiğinde. Ama günü huzur içinde geçirmeyi ve solunu yakışıklı gibi yapmayı seviyor. Her şeyin yolunda gittiğini düşünür ama aniden bazı sorunlar Jack’i etkileyecektir. Bu yüzden onun gününü geçmek zor ve birçok sorunla yüzleşmeye hazır.

Oynanış

Açık dünya tarzında yapılmış Dude Theft Wars MOD APK. Jack, bir araçla veya koşarak herhangi bir yere seyahat edebilir. Birçok araç yolda çalışıyor. Arabanın önüne gidin ve arabaya girmek için kapı düğmesine tıklayın. Sınırlama olmaksızın herhangi bir yere koşun ve yürüyün. Ana karakter herhangi bir aktivite yaptı. Her yeni görev için oyuncuya görsel talimatlar verilebilir. Oyunu anlamak ve görevi tamamlamak için talimatları izleyin.

 

Oyunda herhangi bir sınırlama olmaksızın yapabileceğiniz her şey. Oyunu açtığınızda ana karakterle birlikte geliyorsunuz. Ekranın sağ tarafında harita görünecek ve rotalar için haritayı takip edecektir. Dude Theft Wars MOD APK, belirli bir yerde bir görev sağlar. Haritada oyuncu ev simgesini görebilir. Görevler hakkında bilgi almak için ana sayfa simgesini takip edin. Ardından göreve başlayın ve yoğun dövüşlere hazır olun. Oyun size ilk görevi sağlıyor ve bir video kaseti evden çelikleştirmeniz gerekiyor. Sadece kasetler değil, oyuncu da simgeye tıklayarak oyundan herhangi bir nesneyi alabilir. Evet, ekranın sağ tarafında teslim alma öğeleri belirdi. Almak için öğeleri seçin.

Ahbap, Theft Wars MOD APK kontrolleri çok eğlenceli bir şekilde sunuluyor. Tabii ki kontroller bir joystick gibi sağlanıyor. Sol ve sağ taraftaki kontroller yuvarlak düğmelerle sağlanır. Sol yan hareket düğmesi olmadan sağlanır. Karakteri 360 derecelik dönüşlerde kontrol etmek için düğmeyi hareket ettirin. Bu kontrollerin kullanımı önemli ölçüde daha kolaydır. Oyuncunun herhangi bir yönünü değiştirin. Görevi tamamladıktan sonra XP ve para ödülleri alacaksınız. Silah dükkanı, tipik dükkanlar ve daha fazlası gibi herhangi bir yere gidebileceğiniz haritayı takip edin. Dükkanlardan bir şey satın almak için parayı kullanın. Oyun geliştiricisi ayrıca oyuna casino, pub ve club ekledi. Bu yüzden birçok yeni arkadaşla tanışmak için partilere katılın ve katılın.

Görevler

Bir görev olmadan, her oyunun oynamaktan sıkılmak için daha hızlı bir yolu vardır. Dude Theft Wars MOD APK, farklı oynanış ile çok daha farklı bir görev sunuyor. Oyuncu yeni görevi ilk kez oynarsa, oyun size tam görev için talimat verir. Oyuna farklı yöntemlerle eklenen birçok görev bulunuyor. Görevlerin çoğu suç bölümlerine dayanıyor. Mafya çetelerine saldırmak için silahları kullanın ve mafya çetesi isteklerini tamamlayın. Çoğu çete size suç misyonları atar. Yani suç görevlerini silahlarla tamamlıyorsunuz. Suç görevlerine başladığınızda polis arabaları sizi takip edecek. Bir görevi tamamladıktan sonra para ödülleri alırsınız. Bazıları polisle birlikte tehlikeli görevler ortaya çıkıyor. Meydan okumayı ölmeden tamamlamak için çok dikkatli olun.

Komik anlar yaratın

Dude Theft Wars MOD APK’sında komik anlar sağlanmaz. Oyuncu normal oyunu daha komik moda değiştirebilir. Örneğin, görünümü selfie moduna değiştirmek için selfie modunu kullanın. Yürüyüş yolunda, insanlar yolda yürürler. El simgesini kullanarak tokatlamak için onlarla tanışın. Karakterinizin silahı yoksa tokat atma anı gibi boş bir eli andırıyor. Karakter de bir tokat anı gibi yürüyor. İnsanları tokatlamak için el düğmesine tıklamak için herhangi bir insanla tanışın. Bazı insanlar birine vurduktan sonra size saldırmaya çalışır. Bu yüzden her durumda dikkatli olun. Herhangi bir kesinti olmadan daha kolay yenmek için silahları kullanın

Araçlar

GTA gibi Dude Theft Wars MOD APK, farklı modellere sahip birçok araca sahiptir. Son moda modellerle 30’dan fazla farklı araç mevcuttur; örneğin Lamborghini araba, Suzuki bisiklet ve daha fazlası. Ayrıca, araçlarla akrobasi hareketleri ve hızlı sürüşler yapın. Ayrıca oyuna eklenen helikopterler ve otobüsler de oyunda yer alıyor. Helikopterle seyahat edin ve otobüsle başka bir yere gidin. Süper güçlü arabaları sürün ve araba sürmek için hiçbir kural yok. Gerçek hayatta, herkesin yolda araba sürmek için dört tekerlekli ehliyete ihtiyacı vardır. Ancak oyunun yolda araba kullanmak için herhangi bir lisansa ihtiyacı yok. Ordu tankerleri de oyuna eklendi ve herhangi bir nesneyi vurarak sürebilirsiniz. Araçla daha çok kişiye çarparsanız polisten yıldız alıyorsunuz.

Hileler

Dude Theft Wars MOD APK, önceden tanımlanmış hile kodları ile birlikte gelir. Ekranın sol tarafında mobil ekranı görebilirsiniz. Mevcut hileyi görmek için mobil simgeye tıklayın. Tüm hileler tek bir satırda ortaya çıkmıştır. Görünen ekranda herhangi bir hile seçin. Hileyi tıkladıktan sonra, gecikmeden etkinleştirmeyi teşvik edecektir. Yaklaşan güncellemeler, oyun geliştiricisi daha fazla hile ekler ve hileleri kullanarak görevi yapmak daha kolaydır. Örneğin, silah hilesini açarsanız, tüm silahların kilidi sınırsız silahlarla açılır – artık silah mermileri için sınır yoktur.

Dude Theft Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Grafikler

Dude Theft Wars MOD APK, 32 bit 3D grafik animasyonlarla yapılmıştır. Klasik görünüyor ama oynaması heyecan verici. Ayrıca, birçok komik anlar eklenir. Grafik animasyon daha eğlenceli hale getirecek. Oyunun içinde karakterler, nesneler ve daha fazlası 3D klasik animasyona benziyor. Ayrıca nesnenin grafik tasarımı Minecraft oyunundan ilham almıştır. Oyun grafiklerini herkes sevmez çünkü kutulu animasyon grafiklerine benziyor. Yani sadece Minecraft oyuncuları oyun grafiklerini hissedebilir. Aksi takdirde, oyun iyi yaratıldı ve görevin tamamlanması çok ilginç.

Çözüm

Genel olarak, Dude Theft Wars MOD APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Bu, Android’de yüksek kaliteli grafiklere sahip harika bir açık dünya oyunudur. Oyunu farklı araç türleri ile oynayın. Yeni ülke halklarıyla tanışmak için birden fazla yere seyahat edin. Birden fazla ödül almak için verilen görevi tamamlayın. Bu ödüller para gibi geri alınır. oyunun orijinal versiyonundan ve para almak için tüm görevleri tamamlamanız gerekiyor. Anında sınırsız para kazanmak için MOD sürümümüzü kullanın. Aşağıdaki makaledeki mevcut bağlantılardan en son MOD sürümünü indirin.

Rating

3.7

( 3 Votes )
Please Rate!
Dude Theft Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (172 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dude Theft Wars: Offline games Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Dude Theft Wars Mod Apk İndir 2023
Dude Theft Wars Mod Apk İndir 2023 0.9.0.8f apk
Temmuz 1, 2023 233.82 MB
Dude Theft Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Dude Theft Wars Sınırsız Para Hileli Mod Apk v0.9.0.7c apk
Temmuz 19, 2022 172 MB

'dan daha fazlasıPoxel Studios Games

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X