Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk

İsim Epic Fantasy… Epic Fantasy is the most famous version in the Epic Fantasy series of publisher Cravemob
Yayıncı Cravemob
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 415 MB
Versiyon v1.47.0
Mod Version v1.47.0
Total installs 1.000.000
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 18 Temmuz 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.4 ( 841 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk, Oyun, keşfedilecek savaş fantezisinde çeşitli ve sayısızdır, ancak buraya ulaşmak kolay değildir. Oyun cephaneliği yaramaz oyunlarla dolu ve arzu ettiğimiz nadir güç ve cesareti karşılayan bir oyun bulmak zorlaşıyor. Kullanıcıların kaybolduğu yok edilemez yolculuğu getirmek için çok çaba sarf etmek ve aşağıdaki makalede tartışacağımız böyle bir oyun bulmaktan kimsenin nefret etmediği. İnanılmaz avantajlara sahip bu tür hayal ürünü oyunların daha fazlasını keşfetmek için bağlantıda kalın.

Epic Fantasy MOD APK, hayatınızı bir savaşçının ateşi ve cesaretiyle tutuşturmak için hazır. Savaş maçlarında kullanıcılara her türlü malzemeyi sağlayan inanılmaz bir oyun. Birçok katılım modu ve hedefi olan özel savaşlar. Burada ana oyuncu olarak sağlam, güçlü bir kahraman ordusu yaratacaksınız. Bir çok canavar rakibe karşı savaşları kazanabilmeniz için toplamak için çaba sarf edeceğiniz ekibinizdeki savaşçı karakter. Son derece güçlü birinci sınıf rakiplere karşı efsanevi savaşlarla oyunun tadını çıkarın.

Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk
Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk

Battle Forces Tanrı Modlu Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Epic Fantasy MOD APK, kuleleri ve zindanları savaşlarda kazanarak yönetmeniz gereken çok oyunculu çevrimiçi savaşta birinci sınıf maçlara odaklanır. Size ait olabilecek en ikonik kuleler ve üsler, sahibine karşı bir savaşa ihtiyaç duyar. Güçlü kahraman ordunuzu alın, daha güçlü savaşçılar toplayın ve ardından tam ekipman ve erişilebilirlik ile rakipleri epik savaşlarla kazanmak için kuralları uygulayın. Rakiplerindeki güçlü patronlarla kolayca başa çıkabilmeleri için karakterlerinizi ve özel becerilerini yükseltin.

Epic Fantasy, yetenekli kahramanlarınızla katıldığınız Arena mücadeleleri de dahil olmak üzere inanılmaz zorluklar sunar. Onlarca zindan ve kuleyi kazandıktan sonra dünya bosslarıyla başa çıkmak için sağlam bir strateji hazırlamanız gerekiyor. Rakipleri yenmek ve arenanın tahtını elinden almak, inanılmaz derecede çekici ve bağımlılık yapan bir oyundur. Takımdaki kahramanlarınıza kazandığınız para ve madeni paralar aracılığıyla etkili yardım sağlayın. En güçlü kahramanlar, onları takımda tutmak için büyük miktarda para gerektirir.

Bu Makaleyi Keşfedin

Epik Fantezi mod apk

Epic Fantasy Game MOD APK, Android için en popüler strateji simülasyon oyunlarından biridir. Kullanımı gerçekten kolay olan bazı gelişmiş özellikler içerir. Bu harika bir ücretsiz oyun ve kesinlikle ilginç bir oyun. Bu oyun, bilginizi ve deneyiminizi farklı seviyelerde artırabilir. Bu oyun tamamen ücretsizdir, çünkü günün herhangi bir stresi olmadan tadını çıkarabilirsiniz. Bu yüzden daha fazla düşünme; sadece indir düğmesine tıklayın ve oyunun tadını çıkarın. Burada profesyonel araç ve gereçler de dahil olmak üzere her türlü avantajı elde edeceksiniz; Rakipleri bir profesyonel gibi öldürmek için en çok vurgulanan araçların tadını çıkarın çünkü hepsinin kilidi burada. Her şeyi kilidi açık modda koymak için erişilebilirlik. Kahramanları ve araçları yükseltmek için sınırsız para. Engellenen reklamlar ve tamamen kilidi açılmış sürüm. Kurulum yaparken, rootlama gerektirmez ve kullanıcılara tam güvenlik önlemleri sunar. Web sitemizden ücretsiz olarak buradan kolayca indirin.

Özellikler

Epic Fantasy MOD APK, android kullanıcıları için en popüler Simülasyon oyunlarından biridir. Kullanımı gerçekten kolay olan bazı gelişmiş özellikler içerir. Bu harika bir ücretsiz oyun ve kesinlikle telefonunuzda bulunmaya değer.

Gizemli konumlara sahip çeşitli görevler

Epic Fantasy MOD APK, oyununda inanılmaz çünkü oyunu oynarken bulmanız gereken ikonik yerlere sahip bazı şiddetli sahneler sunuyor. Bu güzel yerler, gerçekçi bir savaş alanı yaklaşımıyla benzersiz güzellik unsurlarına sahiptir. Gizli sırları bulabileceğiniz mağaralar, zindanlar vb. Gibi gizemli yerler.

Komple görevler ve zorluklar, oyunun ihtiyaçlarını karşılamayı, tehlikeli patron dövüşleriyle ve planlarla varışınızı bekleyen şiddetli savaşlarla başa çıkmayı teklif ediyor.

Bazı ortak aktivite entegrasyonu

Epic Fantasy MOD APK’da, kullanıcılar, ekibinizdeki birçok kahraman arasından en güçlü kahramanları toplayabilmeniz için becerileri aramaları ve karakterleri için edinmeleri gereken çeşitli entegre etkinlikler gerçekleştirecekler. Her büyük tehlike ve sorunla ilgilenen özel becerileriniz ve güçlü gücünüzle tüm dünyadaki tüm oyunculara meydan okumanıza olanak tanır. Diğerleri, zindanları ve kuleleri fethetmek de dahil olmak üzere çeşitli görevlerle Challenge’ı sever.

Savaşları kazanmak için kahramanları toplayın

Epic Fantasy MOD APK’nın oynanışı, oyundaki mevcut efsanevi karakterlerden bazılarını kendi tarafınızdan savaşmak için seçeceğiniz ortak savaş odaklı oyun alanı etrafında döner. Oyunda para ve elmas kazanarak profesyonel karakterlerin kilidi oyun mağazasından açılabilir. Özel yeteneklere sahip yaklaşık 150 süper kahraman var ve sizin zararınız için çalışan patronları ve rakipleri atmak için tüm ekibinizi oluşturmasını sağlayın. En yüksek gelişen savaşlar ve vahşi savaşlar, kullanıcıların katılmasını bekliyor.

Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk

Arena zorlukları ve dünya patronu

Epic Fantasy MOD APK, farklı savaş stillerini oynamak için çeşitli modlara sahiptir. Yine de en popüler “arena mücadelesi”, kullanıcılara güçlü rakiplere karşı kazandığınız ve tahtınızı başınıza aldığınız muhteşem dövüşler sunduğu için gerçekten ilginç. Onlarca üs, zindan ve kuleyi kazandıktan sonra, dünyayı yok etme gücüyle tehdit eden dünya patronuyla uğraşmanız gerekiyor. Güçlü kahramanları birleştirebilecek ve onu savuşturabilecek profesör benzeri bir planlayıcıya ihtiyaç vardır.

Tamamen güvenli oyun

Epic Fantasy Mod, uygulama Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma platformumuz tarafından tarandığından ve hiçbir virüs algılanmadığından %100 güvenlidir. Antivirüs platformu AOL Active Virus Shield, avast!, AVG, Clam AntiVirus vb. içerir. Kötü amaçlı yazılımdan koruma motorumuz uygulamaları filtreler ve parametrelerimize göre sınıflandırır. Bu nedenle sitemize Epic Fantasy Mod APK yüklemek %100 güvenlidir.

Çözüm

Premium sürümün tüm olanaklarını ücretsiz olarak size sunan Epic Fantasy MOD APK’yı indirin. Bu değiştirilmiş varyantta, kilidi açılmış bazı karakterler, öğeler, araçlar vb. dahil olmak üzere seçebileceğiniz her türlü olanak mevcuttur. derinlemesine oyunu tam kolaylıkla oynamak için tüm bu profesyonel sürüm işlevlerini kullanır. Huzurlu işlevlerin kilidi burada, keyfini çıkarmak için sınırsız parayla açılır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (415 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Epic Fantasy Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk
Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk v1.47.0 apk
Temmuz 18, 2022 415 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X