Ryuko – Legend of Shadow Hunter

İsim Ryuko - Legend of Shadow Hunter … Ryuko - Legend of Shadow Hunter is the most famous version in the Ryuko - Legend of Shadow Hunter series of publisher Horizon Games Inc
Yayıncı Horizon Games Inc
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 150 MB
Versiyon 1.0.22
Mod Version 1.0.22
Total installs 10,000+
Content Rating Mature 17+
Güncelleme 1 Kasım 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Aksiyon Oyunları
4.3 ( 174 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Ücretsiz Satın Alma
  • Ölümsüzlük
  • Ana menüye bir kez dönülerek büyük miktarda para kazanılabilir, ödül almak için reklam izlemeye gerek yoktur.
  • Not: Bazı tam ekranlarda bir kart anahtarı görünebilir, sadece çıkın ve tekrar girin.
3.6/5 - (5 votes)

Ryuko Legend of Shadow Hunter Mod Apk, güzel içeriğe sahip; gece büyüleyici bir macera geliyor. ARPG serisi oyunlara ilgi duyan oyuncular bu süper ürünü kesinlikle göz ardı edemezler. Temel olarak Seriko’nun lite versiyonu gibi görünüyor; Eğer bu oyunu biliyorsanız, Ryuko da şimdilik denemeye değer bir isim. Hem bu oyun serisinin çekici özelliklerine sahip hem de hafif ve her cihazda oynanabiliyor.

Bu Makaleyi Keşfedin

Ryuko Legend of Shadow Hunter Mod Apk

Ryuko Legend of Shadow Hunter Mod Apk


SİYAH GÖZLER VE KIRILMAZ LANET

Ryuko Legend of Shadow Hunter Download, Kurome’nin gölge ninja savaşçı klanları tarafından korunan kutsal bir toprak olduğu söylenir. Bu yerde barışı korumak için güçlerini ve tekniklerini eğitiyorlar. Uzun zaman geçti, herhangi bir kötü güç bu yere saldırmadı. İnsanlar barış içinde ve refah içinde yaşayabilirler. Ninja klanlarının gücü genişledi ve yenilmez bir şehir yarattı.

Ryuko – Gölge Avcısı Efsanesi

Ryuko Legend of Shadow Hunter Hack, Ancak, ukala olmayın; Bir gün, kötücül bir büyü her şeyin bir anda alt üst olmasına neden olur. Güçlerini yok eden güç, şehirdeki yetenekli savaşçılardır. Lanet, vurulan herkesi saldırgan, kana susamış hale getirir. Ana hedefleri insanlardır. Zayıf olanlar kesinlikle trajik bir şekilde öldürülecekler. Karşı koyacak kadar güçlü olanlar bile düşmanlarının kara gözlerine bakarak lanetlenebilir. O zamandan beri, etkili bir şehir tamamen yok edildi.

Ryuko Legend of Shadow Hunter Mod Apk

BİR KURTARICI VEYA SADECE AİLESİNİ KURTARMAK İSTEYEN BİR KIZ

Ryuko Legend of Shadow Hunter İndir, Bir gölge avcısı olan Ryuko, tüm klanının güzelliğine ve gücüne sahiptir. Büyükbabası tarafından öğretilen bir beceriye sahip cesur bir savaşçıdır. Ancak, avcının inancının saldırısıyla, son protestoda onlara yakın olanlar öldürüldü. Bu kadın general, büyükbabasının hala hayatta olduğunu öğrenene kadar kendine bir amaç bulamadan her yerde dolaşıyordu.

Ryuko Legend of Shadow Hunter Mod Apk

Ryuko Legend of Shadow Hunter Apk, gücünü artırmak, büyükbabasının nerede olduğunu aramak ve sevdiğini kurtarmak için Kurome boyunca seyahat eden güçlü bir kızın yolculuğu olacak. Beceri, cesaret ve zafer deneyimi her savaşta artacaktır. Sonunda, ölüm lanetini kırabilecek mi? Bu sorunun cevabı sensin.

BASİT OYUN AMA HALA FARKLI

Ryuko Legend of Shadow Hunter Mod Apk, ARPG türüne aşina olanlar için bu tamamen tanıdık bir oyun. Ryuko – Legend of Shadow Hunter, mobil platforma çıkması sayesinde boş zamanlarında çevrimdışı kılıç dövüşleri yapmak isteyenler için daha fazla kolaylık sağlıyor. Düşmanları bulmak ve vücut yorulana kadar onlarla savaşmak için oyunu açmanız yeterli.

Ryuko Legend of Shadow Hunter Mod Apk

Ryuko Legend of Shadow Hunter Mod Apk, kılıç ustalığı, gözlerini kapatan bir bandajla savaştıkça daha da güçlenecek. Bu lanetle savaşmanın en iyi yolu. Dikkat edin, düşmanlar yetenekli savaşçılardır ve ayrıca 1540’larda Japonya’da tanıtılan bir silah olan tüfeklerle donanmışlardır. Belirli bir süre için son derece önemli hasar verme yeteneğine sahiptirler. Bu arada, silahlarınızda yalnızca silahlar, çeviklik ve yalnızca dövüş sanatlarında yaratıcılık var. Ama aynı zamanda becerilerinizin daha hızlı ve daha hızlı gelişeceği zorluk sayesinde.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Ryuko – Legend of Shadow Hunter

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (150 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Ryuko - Legend of Shadow Hunter Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3.6/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Ryuko – Legend of Shadow Hunter
Ryuko – Legend of Shadow Hunter 1.0.22 MOD
Ekim 31, 2021 150 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

'dan daha fazlasıHorizon Games Inc

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X