Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Cafeland - World Kitchen … Cafeland - World Kitchen is the most famous version in the Cafeland - World Kitchen series of publisher GAMEGOS
Yayıncı GAMEGOS
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 98M
Versiyon 2.2.22
Mod Version 2.2.22
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 22 Mart 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.4 ( 264 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Boks ve Güreşin en büyük hayranı mısınız ve WWE’ye dayanan tüm bu bölümleri hevesle mi izliyorsunuz? Evet ise, Android akıllı telefonda animasyonlu bir oyunla sanal bir boks deneyimi hayal edebiliyor musunuz? Komik olabilir, değil mi? Harika, O halde tüm boks severler için bugün Boks Becerileri, Karakterler ve maç modlarına dayalı harika bir Android+iOS oyunuyla karşınızdayız – Boks Yıldızı! Bu harika animasyonlu Android oyununda tüm Boks Becerilerinin ve şimdiye kadar yayınladıklarının tadını çıkarabilirsin!

Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk

World War 2 Radar Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Boxing Star, hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için geliştirilmiş ücretsiz indirilebilen bir Akıllı Telefon oyunudur! Bu oyunda sayısız Boks becerisinin tadını çıkarabilirsiniz. Bir sonraki Boks Yıldızı olma ya da en olağanüstü Boks Becerileriyle karakterinizin gelişmesine yardımcı olma yolculuğunuz. Artık geri dönemezsiniz ve Boxing Star’ın dünyanın en iyi boksörlerini yere düşmeden yere sermeniz gerekir! Oyunun tadını Çıkar!

Hata! Size Boxing Star’ın bir kusurundan bahsetmeyi unuttum! Temelde karakterler, yükseltme noktaları, beceriler ve çeşitli boks türleri gibi yüzlerce uygulama içi satın alma içeren özellikli bir Android oyunudur. Bu durumda, Boxing Star MOD APK adlı modifikasyonumuz size yardımcı olabilir, çünkü en güçlü boksörleri yere düşmeden kolayca yere serebileceğiniz bazı MOD güçleri içerir! Bu yüzden mücadele etmeyi bırakın ve Boxing Star MOD APK’sını indirin!

Bu Makaleyi Keşfedin

Akıllı telefonda stilize edilmiş bir Boks oyununun keyfini çıkarma zamanı

Stilize terimiyle, animasyonlu bir Android oyunu kastediyoruz! Evet, doğru anladın! Bugün size devasa komik şeyler ve temel boks becerileri ile canlı Boks oyunu sunuyoruz. Bu, dahili depolama alanınızdan sadece 600 Megabayt alan alan ve size WWE oyunları gibi en iyi boks özelliklerini sunan basit bir Android oyunudur!

Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Oyun Boxing Star ve hem Android hem de iOS akıllı telefonlar için bir arayüzde mevcut! Bu oyunu yalnızca Google Play Store’da arayabilir veya herhangi bir web sitesinden indirerek inanılmaz Boks deneyiminin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Bu senin oyunun ve sana şimdiye kadar yaşadığın en alaycı Boks becerilerini sunmaya hazır. O halde ertelemeyi bırakın ve Boxing Star MOD APK’yı bugün olağanüstü beceri ve coşkuyla indirin!

Çok sayıda oyun modu ile yeteneklerinizi test edin

Çok yönlü oyun modları, Boxing Star’ın yalnızca ilk özelliğidir ve size asla sıkılmayacak türden bir oyun arayüzü sunar! Boxing Star, temel olarak size beş farklı oyun modu ve bir Öykü modu sunar. Hikaye Modu, binlerce zorlu görevi içeren moddur. Bu görevler sizi harika bir deneyimle tanıştıracak ve sizi asla sıkmayacak.

Hikaye modunun yanı sıra oyun içerisinde Lig Modu, Savunma Maçı, Knockout Modu, FC Savaş Modu ve Grup Modunun da keyfini çıkarabilirsiniz. Bu nedenle, tek bir görevi oynarken canınız sıkıldığında, farklı bir moda geçin ve tüm olağanüstü becerilerine hayran kalın! En iyisinin tadını çıkarın!

Boksörlerinizi beceri ve yükseltmelerle eğitin ve özelleştirin

Muazzam mod kategorisi dışında, Boxing Star’da geniş bir Boksör sınıfını da deneyimleyebilirsiniz. Jin, Tomas, Titus, Jacob, Koji, Juan ve Joe King gibi Boks karakterlerine hayran kalabilirsiniz. Bu çeşitlilik içinde, Dumitru, Brian, Steph, Santiago ve Sam gibi sıra dışı rakipler dizisine de hayran kalacaksınız.

Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Ayrıca, en yeni boks becerilerini kavrayarak Boks karakterlerinizi en üst düzeyde yükseltmenin keyfini çıkarabilirsiniz! Rampant Rage, Weaving Interruption, Shock serisi, Block Break serisi, Stamina Burner Stance, Stunner Hunter Stance ve Lucky Puncher Stance gibi en coşkulu Boks becerilerinin tadını çıkarma zamanı!

Para kazanmak için hevesle güncellenen çevrimiçi etkinlikleri oynayın

Oyun modları basit oynanabilir modlardır, ancak bu sınıflar içinde Boxing Star ayrıca çevrimiçi etkinlikleri güncellemenizi sağlar. Bunlar temel olarak iyi performans gösterebileceğiniz ve oyun parası kazanabileceğiniz haftalık oyun etkinlikleridir.

Bu etkinlikler, becerilerinizi geliştirmek, donukluğunuzu kırmak ve paranızı ödüllendirmek için ligler, turnuvalar veya 1v1 çevrimiçi maçları içerir. Daha sonra, bu parayı karakterinizi geliştirmek ve en son becerileri satın almak için kullanabilirsiniz! Bu harika değil mi?

Tüm premium şeylere ücretsiz katlanmak istiyorum

Boxing Star’ın fütüristik versiyonu, yani Boxing Star MOD APK ile tanışın! Tüm çalışkan geliştiricilerimiz, bu sürümü yüzlerce faydalı oyun komut dosyasıyla geliştiriyor. Bu oyunu yaratmanın arkasındaki temel amaç, istediğiniz tüm oyun özelliklerini ve büyülü MOD’ları size ücretsiz olarak sunmaktır.

Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Ayrıca, değiştirilmiş sürüm kusursuz bir oyun arayüzüdür ve halihazırda etkinleştirilmiş hile önleme algılama modu ile olağanüstü bir oyun arayüzü içerir. Basit bir deyişle, bu sürümde oynarken oyun hesabınızı yasaklamayacaksınız. Bu yüzden düşünmeyi atlayın ve en sıra dışı özelliklerin keyfini çıkarmak için Boxing Star MOD APK’sını indirin!

Rakibinize ücretsiz olarak 1000 kat büyük saldırı yapın

Saldırı gücü, her dövüş, boks veya güreş Android oyununun en önemli yönüdür. Benzer şekilde, Boxing Star resmi sürümü de karakterinizin becerilerini ve saldırı hasarını yükseltmek için karmaşık oyun seviyelerini ve en zorlu görevleri içerir!

Bu mücadelede takılıp kalmanıza gerek yok; başka bir yerde Boxing Star MOD APK indirebilirsiniz! Modifiye edilmiş sürüm size, dövüşleri oynarken saldırı gücünüzü 1000 kata kadar artırabileceğiniz ve tüm rakiplerinizi sadece birkaç vuruşta devirebileceğiniz bir MOD betiği sunuyor!

Hile karşıtı algılama ile korkmadan oynayın

Yukarıdaki MOD betiği içerisinde, tüm oyunu erişim kolaylığı ile tamamlayabilirsiniz! Oyunu aşağıdaki bağlantıdan kolayca indirebilir ve ayrıca değiştirilmiş sürümde resmi Boxing Star hesabınızı kullanmaktan korkmanıza gerek kalmaz.

Temel olarak, Boxing Star MOD APK, Boxing Star sunucuları tarafından algılanmadan tüm benzersiz MOD ayarlarını kullanabileceğiniz hile önleme algılama desteği içerir. Şimdi tek ihtiyacın olan, oyunlarına odaklanmak ve sadece tüm oyun seviyelerini tamamlamak! Mücadeleyi atla ve Boxing Star MOD APK’yı indir!

Harcamadan çevrimiçi reklamlardan ücretsiz yararlanın

Çevrimiçi Reklamlar, çevrimiçi Android oyunlarının en sinir bozucu ve kesintiye uğrayan yönüdür. Şimdi Boxing Star oyununda çevrimiçi erişim için sıfır ihtiyacı düşünüyor olmalısınız. Çevrimiçi etkinliklerin, turnuvaların ve 1v1 dövüşlerinin çoğu, her savaşta 2-3 kez kesintiye uğrayabileceğiniz Boxing Star resmi oyununda çevrimiçidir!

Bunun için endişelenmene gerek yok! Buna rağmen, Boks Yıldızı MOD APK Kullanın! En alttaki indirme bağlantısına tıklayarak bu oyunu rahatlıkla indirebilir ve gelişmiş oyunların keyfini kesintisiz olarak çıkarabilirsiniz. Tadını çıkar!!

Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Nihai Karar

Hey, Boks severler! En iyi Boks Android oyununun havuzuna atlamaya hazır mısınız? Boxing Star’da gelişmiş saldırı gücü gibi büyülü özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarmaya hazır mısınız? Her ikisi için de Evet ise, aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve Boxing Star MOD APK’yı en kısa sürede indirin!

Bu değiştirilmiş sürüm, size yukarıda sıralanan tüm oyun özellikleriyle aynı oyun arayüzünü verecektir. En sevdiğiniz beceriler için hayal kurmayı ve yıllarca aynı zorlu seviyede takılıp kalmayı bırakın; Buna rağmen, Boxing Star MOD APK’yı indirin ve bir yıldız olarak yükselin!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (98M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Cafeland - World Kitchen Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Cafeland Sınırsız Para Hileli Mod Apk 2.2.22 apk
Mart 23, 2022 98M

'dan daha fazlasıGAMEGOS

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X