Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk

İsim Polarr … Polarr is the most famous version in the Polarr series of publisher Polarr
Yayıncı Polarr
Tür Fotoğrafçılık Uygulamaları
Boyut 57M
Versiyon 6.2.4
Mod Version 6.2.4
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 1 Şubat 2022
Android Android Fotoğrafçılık Uygulamaları
3.9 ( 182 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk, artık dünyanın sosyal medyaya yöneldiğini biliyoruz. İnsanlar gerçek fiziksel hayatın ilgisini kaçırdılar ve bunun yerine çoklu faydalar nedeniyle odaklarını sanal dünyaya kaydırdılar. Aksiyonun etkilerinde size anonim olma cesareti verir. Bu nedenle, insanlar genellikle post-yapımın video ve fotoğraf yönlerini kapsayan bu etkileşimleri severler.

Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk
Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk

Video veya fotoğraf modundaki en önemli şeyler, bu sosyal medya uygulamaları adına dünyadaki görünümünüzü oluşturmaları olduğunda, sanal dünyadaki insanları etkilemek, videolarda veya fotoğraflarda harika profesyonel şeyler yayınlamanızı gerektirir. Bunları profesyonel görünümlü hale getirmek için uygulayabileceğiniz birçok düzenleme özelliğine ihtiyacınız var ve piyasada zaten bu tür şeyleri karşılayan çok sayıda uygulama var. Yine de, karmaşık sistemleri bizi faydalarından uzak tutuyor.

Polarr Photo Editor MOD APK, fotoğraf veya video düzenleme türünde böyle bir uygulamadır. İçeriğinize rastgele değişiklikler uygulayarak onları profesyonel hale getirmek için nihai araçlar sağlar, böylece dünya bu gelişmiş materyallerin keyfini çıkarabilir. Uygulama, fotoğraflarda uygulanacak en iyi ön ayarlar, geçiş efektleri, stiller, duygular, ayarlamalar, özelleştirmeler, modlar, temalar, arka planlar, görünüm, izlenimler, görseller, kontrastlar, geliştirmeler ve çok daha fazlasını içerir.

İçeriğinizi yakalamak ve düzenlemek için yerleşik araçların keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca, uygulamaya getirerek önceki içeriği düzenleyebilirsiniz. Arayüz özelleştirmesi de isteklerinize göre çalışmak için mevcuttur; Polarr Photo Editor MOD APK, diğer üçüncü taraf uygulamalarla entegre edilebilir. İçerikteki tüm özel geliştirmeleri profesyoneller gibi sağlamak için platformlarında aynı anda çalışmak.

Bu Makaleyi Keşfedin

Polarr Fotoğraf Editörü MOD APK

Polarr Photo Editor MOD APK, mevcut oyunun özelliklerinde birden fazla geliştirmeyle birlikte gelen orijinal uygulamanın alternatif bir çeşididir. Bu uygulamanın gerçek anlamda abonelik parası gerektirdiğini biliyoruz. Uygulamaya bir ücret ödeniyor, ancak herkesin bunu karşılayamayacağını biliyoruz, bu yüzden çoğunluğa fayda sağlamak için başka bir yaklaşımla buradayız. Kullanıcılara premiumun ücretsiz sürümünü sunuyoruz, bu nedenle cebinizden bir kuruş harcamanıza gerek yok.

Bu değiştirilmiş varyant, premium avantajların kilidinin açılması ve diğer politikaların entegre edilmesiyle birlikte gelir. Bunlardan biri, oyunun serbest akışını sağlamak için her türlü reklamın engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklam engellemedir. Sürüm, kullanıcıların onu başka kaynaklardan köklendirmesini gerektirmez ve bu nedenle antiban ve antivirüs özellikleriyle birlikte gelir, böylece gecikme ve hata düzeltme olmadan güvenli bir oyun ortamı sağlar.

Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk

Ant Smasher Reklamsız Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Uygulamalarda kapsanan çoğu araç

Uygulama, Polarr Photo Editor MOD APK’daki en yoğun ve çeşitli araçları kapsar. Fotoğraflarınızı harika ve gelişmiş görünmelerini sağlamak için nihai prosedürlerde kolayca düzenleyebilirsiniz.

Bu nedenle, uygulamada her şeyi benzersiz bir şekilde iyi hale getirmek ve zevk almak için başkalarını paylaşmak için filtreler, stiller, kombinasyonlar, karışımlar ve çok daha fazlası seçeneklerinde çok fazla canlılık var.

Yüksek düzeyde fotoğraf ayarlamaları

Fotoğraflarda inanılmaz görsel ifadeler oluşturmak için Polarr Photo Editor MOD UYGULAMASI altında klasik Bindirmeler ve ayarlarda efektler elde edersiniz.

Uygulamadaki araçların özelleştirme değerleri yüksektir. Düzenleme ne olursa olsun, fotoğrafın nihai olarak onaylanmasını sağlar; Resimleri düzenlemiş gibi görünmüyorsunuz, bu nedenle bu, bireysel olarak en iyi düzenlemenin önemli bir faktörüdür.

Uygulanacak canlı filtre türleri.

Polarr Photo Editor MOD, kullanıcılara içeriğinizde uygulayabilecekleri çok çeşitli filtreler sunar ve onları profesyoneller arasında bağlantı kurar. Uygulama şemsiyesi altında bu klasik filtreleri kullanırken herhangi bir kısıtlama olmaksızın birçoğundan seçim yapabilir ve birçoğunu aynı anda kullanabilirsiniz.

Pratik geçiş efektleri ve hareket değişiklikleri

Polarr Photo Editor MOD APK, görüntülerin tüm kontrastını ve görünümünü karanlık, aydınlık veya uygulanacak diğer temalarla birden fazla modda değiştiren çok çeşitli geçiş efektleri sağlar.

Sınır çizgisi, kırpma, aydınlatma, ateş, güneş ışınları ve hareket değişikliklerinin farklı gölge türlerinde çeşitli değişiklikleri özgürce kullanabilir, resmin eskisinden benzersiz ve farklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Resimdeki herhangi bir öğeyi değiştirin

Polarr Photo Editor MOD APK’nın gelişmiş araçlarından biri, resimdeki diğer gökyüzü değişiklikleri gibi herhangi bir şeyi farklı arka planlara dönüştürmektir. Kişileri, kıyafetleri, görünümleri değiştirin ve özellikler gibi rastgele yeni şeyler uygulayın.

susturucular, astarlar ve diğerleri. Ayrıca, içeriğin her yerinde, her yerde, her mahallede, sınırda, cephede sınırsız olarak geliştirmek için kullanabileceğiniz binlerce öğe var.

Platformlarda uygulama entegrasyonu

Polarr Photo Editor MOD APK, kullanıcıların kullanımıyla ilgili şeyler yaparken diğer uygulamalardaki işlevlerini gerçekleştirmelerini sağlar.

Uygulamanın diğer üçüncü taraf uygulamalarla entegrasyonu kolaylıkla gerçekleşir, bu da onu tekrar tekrar açmaya gerek olmadığı anlamına gelir; aynı işlevler herhangi bir üçüncü taraf uygulamasında yer alacaktır.

Diğer platformlarda paylaşın.

Polarr Photo Editor MOD APK uygulaması size değişiklikleri uygulama, içeriği geliştirme ve aynısını Instagram, Whatsapp, Facebook, Telegram vb. herhangi bir sosyal medya platformunda paylaşma kapasitesi sunar.

Ücretsiz olarak kilidi açılmış ücretli sürüm

Kullanıcılara uygulamanın premium ücretli sürümünü değiştirilmiş, geliştirilmiş bir şekilde ücretsiz olarak sunuyoruz. Evet, avantajlardan yararlanmak için cebinizden para harcamanıza gerek yok.

Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk

Çözüm

Polarr Photo Editor MOD APK’yı indirin ve her kategorideki, boyuttaki ve türdeki fotoğraflarınızda çeşitli filtreler ve efektlerle en gelişmiş ayarlama ve değişiklikleri üçüncü taraf uygulamaların entegrasyonuyla da görünümlerini tamamen değiştirme kapasitesine sahip olarak uygulayın. .

Bu mod sürümünde, kullanıcılar için premium avantajların ve özelliklerin kilidini ücretsiz olarak açtık. Evet, bu avantajlara erişmek için cebinizden bir kuruş harcamanıza gerek yok. Modda reklam yok, tozluk yok ve tüm hatalar düzeltildi.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (57M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Polarr Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk
Polarr Pro Kilitsiz Mod Apk 6.2.4 apk
Şubat 7, 2022 57M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X