Busuu: Yabancı Dil Öğren

İsim Busuu: Yabancı Dil Öğren… Busuu: Yabancı Dil Öğren is the most famous version in the Busuu: Yabancı Dil Öğren series of publisher Busuu
Yayıncı Busuu
Tür Eğitim Uygulamaları
Boyut 41 MB
Versiyon 21.18.1.631
Mod Version 21.18.1.631
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 27 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açıldı
Android Android Eğitim Uygulamaları
4.4 ( 91 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Premium MOD
 • Premium Aboneliğin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler;
 • Analitik / Crashlytics devre dışı bırakıldı.

MOD Ekstra
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: evrensel mimari;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
4.9/5 - (11 votes)

Busuu Premium Apk ​​(MOD, Premium Kilidi Açıldı), çeşitli derslerle size öğrenme aşkı veren bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır.

Busuu Premium Apk 2021, Yabancı dil aşığıysanız veya öğrenmekte olduğunuz dilde zorluk yaşıyorsanız, Busuu – Learn Languages ​​bunu yapmanıza yardımcı olacak bir çözümdür. Uygulama, kendi hızınızda bulabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz çeşitli dilleri destekler. Ek olarak, belirli ilerleme ve tamamlamaları için dersler sağlayarak kullanıcıların kendi kendine çalışmalarını oldukça iyi destekler.

Bu Makaleyi Keşfedin

Busuu Premium Apk

Busuu Premium Apk Busuu Premium Apk

BİRÇOK YABANCI DİLİ ÖĞRENME DENEYİMİ

Busuu Premium Apk, Yabancı dil öğreniminiz, kelime bilgisi, dil bilgisi ve telaffuz geliştirme ile ilgili alıştırmalar için belirli bir yabancı dili kendi kendinize çalışabildiğinizde daha heyecanlı ve motive edici hale gelir. Bu nedenle uygulama, öğrenme ilerlemelerine karar verebilecekleri için birçok insan için mükemmel şekilde uygundur. busuu almanca, Tamamen açık ve birçok kişi için erişilebilir olduğu söylenebilir. Kullanıcıların etkileneceği ilk faktör, dillerle ilgili derslerin bolluğudur.

Busuu Premium Apk, sadece tek bir dil öğrenmekle kalmayacak, bu uygulama size 12 farklı dile erişim sağlayacak. Yani yeni bir dil öğrenmeyi merak ediyorsanız bu uygulama ile öğrenmeye başlayabilirsiniz. Materyalleri öğrenmek için zaman harcamanıza gerek kalmayacak, ancak bu uygulamanın öğrendiğiniz yeni dilin temellerine sahip olmanıza ve alıştırmalarla günlük bir program sürdürmenize yardımcı olmasına izin verin. Bir dereceye kadar, bu yeni dili kendi başınıza öğrenebilirsiniz.

Busuu Premium Apk Busuu Premium Apk

KULLANICININ DİL BECERİLERİNİ GELİŞTİRİN

Busuu Premium Apk, ile çalışırken, ses bilgisi, kelime bilgisi ve dil bilgisi gibi bir dil becerisiyle ilgili kurslar alarak dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Telaffuzla ilgili olarak, konuşmaları dinleyebilirsiniz ve bazen duyduklarınızı anlayıp anlamadığınızı kontrol etmek için alıştırmalar vardır. O zaman çıkanları tekrar etmeye alışmayın çünkü taklit edeceğiniz bir kaynağınız varsa telaffuzu öğrenmek daha kolay olur.

Busuu Ücretli mi?, Fonetiğin yanı sıra, iki faktör daha eşit derecede önemlidir: busuu apk premium, dilbilgisi ve kelime bilgisi. Dilbilgisine gelince, her durumda doğru yazabilmeniz veya konuşabilmeniz için yeni başlayanlar için her zaman dilbilgisi yeniden açıklamaları olacaktır. Ayrıca, yabancı dilde iyi olmayan biriyseniz, temel bilgiler veya kelime bilgisi ile de başlayabilirsiniz. Çalışmak için konu seçimi ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyar.

Busuu Premium Apk, Bir yabancı dil öğrenmek her zaman iş yerinde bilgi alışverişi yapmak ve bazen basit iletişim için farklı yerlere gitmek gibi hareket eder. Böylece ortak iletişim cümlelerini kendi başınıza öğrenmek için konuya göre kelime bulabilirsiniz. Seviyenize uygun olan kursu seçeceksiniz ve ses bilgisi, kelime bilgisi, dil bilgisi çalışmaları yaparken çok çalışırsanız yabancı dil enerjiniz artacaktır.

Busuu Premium Apk Busuu Premium Apk

KENDİNİZ İÇİN ÖĞRENME HEDEFLERİ KOYUN

Busuu Premium Apk, Belirli bir yabancı dili öğrendiğinizde, dil karmaşıksa bazen yeni şeylere yaklaşmak kafa karıştırıcı ve zor olabilir. Kullanıcılar, Busuu’da bir kurs seçmenin yanı sıra, kendi hızınızda ve hızınızda öğrenebilmeniz için belirli ilerlemeler de bulabilirler. Her zaman çalışmaya ve ilerlemeye zorlanacaksınız, busuu arkadaş ekleme, ancak sorunlarınızla yüzleşebilmeniz için diğer öğrencilerin hızında değil.

Busuu İndir, İlerleme, kolayca gözlemlenebilir bir şekilde düzenlenmiştir ve belirli bir alıştırmayı her tamamladığınızda, ne kadar tamamlamanız gerektiğini bileceksiniz. Uygulama her gün öğrenmenizi motive edecek ve işiniz uygulamayı kullanmak ve verilenleri tamamlamak için çok çalışmak. Yani bu uygulamada ilerleyebilmek için tamamen rahat bir çalışma süresine sahip olacaksınız. Dersler konumunuza veya wifi bağlantınıza bağlı değildir.

Busuu Ekşi, Kendiniz ilerlemek için yaptığınız planlara ek olarak, busuu bedava premium, kullanıcılar harcadıkları zamandan yararlanmak için istedikleri yerde çalışabilirler. Uygulama çevrimdışı öğrenmeyi destekler ve herhangi bir yere gitmeden önce öğrenmek istediklerinizi indirmeniz gerekir. Biraz boş zamanınız olduğunda uygulamayı açın, önceden hazırlanmış derse başlayın ve bağımsız olarak öğrenin.

UYGULAMA YÜKSEK DEĞERLENDİRİLMİŞTİR

Busuu Premium Apk, kullanıcılara kazandırdığı faktörler sayesinde uygulama mağazalarında da birçok yüksek puan ve olumlu geri dönüşler alıyor. Aynı zamanda bu, kullanışlılığı nedeniyle başka birçok ödül almış bir uygulamadır. busuu benzeri siteler, Yani bu, uygulamaya erişme ve dil öğreniminde sizin için neler yapabileceğini deneyimleme şansınız. Bundan son derece etkileneceğiniz söylenebilir.

Rating

3.5

( 2 Votes )
Please Rate!
Busuu: Yabancı Dil Öğren

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (41 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Busuu: Yabancı Dil Öğren Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.9/5 - (11 votes)

Tüm Versiyonlar

Busuu: Yabancı Dil Öğren
Busuu: Yabancı Dil Öğren 21.18.1.631 MOD
Ekim 26, 2021 41 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X