Shadow Fight 3 Mod Apk v1.28.0 İndir 2023 – Sınırsız Para

İsim Shadow Fight 3… Shadow Fight 3 is the most famous version in the Shadow Fight 3 series of publisher Nekki - Action and Fighting Games
Yayıncı Nekki - Action and Fighting Games
Tür Savaş Oyunları
Boyut 117 MB
Versiyon 1.25.7
Mod Version 1.25.7
Content Rating 10 yaş ve üzerindeki herkes
Güncelleme 14 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para Hileli
Orjinal Play Store
Android Android Savaş Oyunları
( 379 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı (Paylaşıldı. Maalesef şu anda düzeltilemiyor)
 • Aptal düşman (Düşman hiçbir şey yapmaz)
 • Düşman kendi kendine saldırı (Saldırmak için herhangi bir düğmeye basmayın)
3.7/5 - (19 votes)

Shadow Fight 3 Promosyon Kodu Efsaneye göre bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en güçlü savaşçılarla mücadele etmesi gerek. Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Yıllar önce Gölge Kapıları’nın serbest bıraktığı kudretli güç bir silaha dönüştü ve üç tane savaş klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

KODLAR ÖDÜLLER
NBEL-VBVX Bu kodu kullanın ve Ödüller Alın
DOĞRU-SUPE Bu kodu kullanın ve Ödüller Alın
UF57-HYFE Bu kodu kullanın ve Ödüller Alın
YENİ-KULAK1 Bu kodu kullanın ve Ödüller Alın
VBCZ-MSQN Bu kodu kullanın ve Ödüller Alın
XOWM-8OML Bu kodu kullanın ve Ödüller Alın
NB_elVBVxI3YF Bir çanta mücevher almak için bunu kullanın.
PZ_wxnVjPEmbY Bu kodu kullanarak çok sayıda mücevher elde edebilirsiniz.
IF_3rPnO67C8F Bir çanta mücevher almak için bunu kullanın.
BW_8m01CaRXpb Bu kodu kullanarak bir sandık mücevher alın.
DU_05oA7XDuW4 Bu kodu kullanarak bir sandık mücevher alın.
QU_98sDKolJ3u Kullanarak mücevher alın.

Bu Makaleyi Keşfedin

Shadow Fight 3 Mod Apk v1.28.0 İndir 2023 – Sınırsız Para

Shadow Fight 3 Para Hileli  Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının gizemli ninjaları da bu gölge gücünün karanlık sırlarını keşfetmek istiyor.


Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş tarzı. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin hikayesini yeni karakterlerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, güçlü savaşçılarla havalı kapışmalara ve gizemli güçlerin hüküm sürdüğü dünya çapında heyecan verici maceralara hazır ol.

Shadow Fight 3 Para ve Elmas Hilesi Cepde

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR
Ninja, şövalye ya da samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Savaşlarda eşsiz kostümler kazan ve eşsiz bir görünüm yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine has dövüş tarzını oluşturmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja ya da görkemli bir şövalye gibi dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen güçlü ve etkileyici darbeler indirmek için gölge enerjisini kullan.

Shadow Fight 3 İnternetlimi

HİK YEYİ TAMAMLA
Shadow Fight 3 Para Hileli  Dünyanın dört bir yanından savaşçılar, gölgelerin gücü için mücadeleye son verecek kahramanın ortaya çıkmasını bekliyor. Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için güçlü bossları alt et ve sonra hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için diğer dünyaları keşfedip zamanda yolculuk yap.

YETENEKLERİNİ GÖSTER
Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Yapay zekâ tarafından kontrol edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 arasında yer almak ve bölgende bir efsane olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

Shadow Fight 3 Apk 1.24.3

SETLERİ TOPLA
Savaşlarda denemek ve düellolarda havalı görünmek için kişisel silah ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak eşsiz yetenekler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin düzenli çıkan temalı etkinliklerde dövüş. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkında birçok ilginç detay öğreneceksin.

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

Shadow Fight 3 Mod Apk Son Sürüm İndir 2023

TOPLULUĞA KATIL
Shadow Fight 3 Para Hileli  Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve sırlarını öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip et! Macerandaki hikâyelerini paylaş, güncellemeleri al ve harika ödüller kazanmak için yarışmalarda yer al!
Facebook: https://www.facebook.com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.youtube.com/c/ShadowFightGames

DÖVÜŞMEYE DEVAM ET!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir

Shadow Fight 3 Para Hileli Güzel bir kıtada yolculuk ve birçok güçlü düşmanla savaşmak, Shadow Fight 3’ün oyunculara sunabileceği hayranlık uyandıran bir deneyimdir. Oyunda çeşitli zorlukların üstesinden gelecek ve ara sahnelerin arkasındaki hikayeyi deneyimleyeceksiniz. Aynı zamanda, farklı seviyelere sahip silah sistemi, oyuncuların sahiplenmesini bekliyor ve çok heyecan verici ganimetleri almak için etkinliklere katılmayı unutmayın.

Shadow Fight 3 Para Hileli

GÜZEL BİR RPG DÜNYASI

Shadow Fight 3’ü deneyimlemeye başladığınızda, kesinlikle seveceğiniz ilk unsur, sahip olduğu grafikler olacaktır. Karakter tasarımı ve ortamdaki pürüzsüzlük nedeniyle grafikler herhangi bir oyuncuyu çekebilir. Bu nedenle, tamamen geniş bir kıtanın içinde büyüleyici bir keşif yolculuğu sunuyor. Aynı zamanda dövüş etkileri de oyuncuların katıldığı her maçta tamamen heyecan ve izlenim yaratan unsurlardır.

Shadow Fight 3 Para Hileli

Shadow Fight 3 Para Hileli Bir dövüş oyununun özellikleri ile oyuncular, farklı düşmanlarla karşılaşacak ve seviyenin hedefini tamamlamak için becerilerini sergilemeye çalışacaklar. Bu dövüş stili, tamamen oyuncunun becerisine odaklanmıştır, çünkü bir joystick ve ilgili saldırı düğmeleri aracılığıyla karakterin tüm hareketlerini kontrol edeceksiniz. Ayrıca oyun sırasında, hikayeyi keşfetmek için göz ardı edemeyeceğiniz tamamen etkileyici ara sahneler de yaşayabilirsiniz.

Shadow Fight 3 Para Hileli

MAÇLARIN KAZANANI OLUN

Shadow Fight 3 Para Hileli Oyuncular oyunda neler olduğunu keşfedecek ve gözlerinin önünde beliren düşmanları alt etmeye çalışacaklar. Aynı zamanda bu oyun türünü ilk kez deneyimleyenlerin pek çok farklı sebepten dolayı endişelenmelerine kesinlikle gerek yok. Bunlardan biri, kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz, hayranlık uyandıran öğretici ekran. Eksiksiz bir eğitime sahip olmak, oyunculara mekaniğe tam erişim sağlar ve kontrol becerilerini geliştirir.

Shadow Fight 3’te oyuncular temel becerilerle düşmanlarla yüzleşmek için savaşacak ve bazen düşmanları alt etmek için onlarla birlikte çalışacak. Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncunun becerileri oyunda tam olarak gösterilmektedir, çünkü düşmanların hareketini izleyecek ve sağlıklarını kaybetmemek için saldırılarından kaçacaklardır. Aynı zamanda oyun sırasında belirli bir süre özel becerilerinizi kullanabileceksiniz.

Shadow Fight 3 Para Hileli

Shadow Fight 3 Para Hileli HP çubuğunun altında görürseniz, bu bir gölge becerisidir. Oyuncuların, beceriyi etkinleştirmek ve yeni bir duruma girmek için bir tuş kombinasyonuna basması gerekecek. Özellikle, oyuncular bu durumda karakter değişikliği görünümünü görecek, daha sıra dışı hale gelecek ve çevreleyen arka plan da daha koyu hale gelecek. Oyuncular, temel becerilerin yanı sıra bazı özel saldırılar da gerçekleştirebilir ve düşmanlara daha fazla hasar verebilir. Ancak durum yalnızca belirli bir süre sürdüğü için hızlı hareket etmeniz gerekecek.

OYUNCULARIN AŞACAĞI BİRÇOK ZORLUK

Shadow Fight 3 Para Hileli Shadow Fight 3’te ilk seviyeye başladığınızda, mutlaka geniş bir alana sahip bir harita ve sizinle birlikte yaklaşan yolculuğu bilmeniz için bir tahmin göreceksiniz. Yani gittiğiniz arazideki savaşları geçmek için zaman harcayacak ve oyun sırasındaki performansınıza bağlı olarak belirli bir miktar para alacaksınız. Aynı zamanda, bu oyundaki etkileyici ara sahneleri veya ağır çekimleri kesinlikle kimse görmezden gelemez.

Shadow Fight 3 Para Hileli

Zorlu savaşların yanı sıra, herkesin bilebileceği bir şey, bu oyunun belirli bir hikayesi olduğu ve oyuncuların ara sahneler aracılığıyla onu keşfetmeye yönlendirileceğidir. Oyunun güzel grafikleri ile oyunun getirebileceği büyüleyici hikayedeki detayları kesinlikle göz ardı edemezsiniz. Oyunda ilerledikçe, karakterinizin değişken bir açı ve yavaş hız ile belirleyici bir saldırı başlatabileceğini göreceksiniz.

BİRÇOK ETKİLEYİCİ SİLAH TOPLA

Shadow Fight 3 Para Hileli Oyuncunun oyundaki becerilerinin yanı sıra, oyuncunun koleksiyon yapmak için zaman harcayacağı yerde aynı derecede önemli olan bir diğer faktör de silahtır. Bu silahlar, dükkanda açabileceğiniz paketlerde görünür ve tamamen rastgeledir. Aynı zamanda paketler oldukça farklı değerlere sahip ve çok sayıda güçlü silah elde edebilir ve bölümlerde giderek daha güçlü düşmanlarla karşılaşabilirsiniz.

Shadow Fight 3 Para Hileli

Shadow Fight 3 Para Hileli Kullandığınız ekipmanın ana renginin yanı sıra ekipmanın rengini istediğiniz renge göre değiştirme hakkınız vardır. Oyuncunun tercihlerini tamamen karşılayan bir unsurdur ve bunu yapacak bir unsur da periyodik olarak gerçekleşen etkinliklerde alabileceğiniz kartlar olacaktır. Sadece ekipmanın rengini değiştiren kartlar değil, aynı zamanda sadece etkinlik sırasında elde edilebilecek hayranlık uyandıran eşyalar da var, bu yüzden hiçbir etkinliği kaçırmayın.

Rating

4.4

( 10 Votes )
Please Rate!
Shadow Fight 3 Mod Apk v1.28.0 İndir 2023 – Sınırsız Para

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (117 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Shadow Fight 3 Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3.7/5 - (19 votes)

Tüm Versiyonlar

Shadow Fight 3 Mod Apk v1.28.0 İndir 2023 – Sınırsız Para
Shadow Fight 3 Mod Apk v1.28.0 İndir 2023 – Sınırsız Para 1.25.7 MOD
Haziran 8, 2023 117 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para Hileli

'dan daha fazlasıNekki - Action and Fighting Games

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

5 Yorumlar

 1. 2 sene ago

  Çok hızlı indi ve kaliteli Shadow Fight 3 Apk yı burrdan indirdim ve bayıldım bütün ekipmanlar açık süper bir şey

 2. 2 sene ago

  Shadow Fight 3 Apk yi buradan çok hızlı bir şekilde indirdim oyun gayet başarılı ve zevkli tavsiye ederim

 3. 2 sene ago

  Sayenizde keşfettiğim çok güzel bir oyun Shadow Fight 3 Apk çok sevdim kodlar içinde ayrıca teşekkürler 👍

 4. 2 sene ago

  Aksiyon tarzı oyunları sevenler için geliştirilmiş online oyun.cok keyifli ve seri bir oyun.Shadow Fight 3 Apk indirin keyifle oynayın

 5. 2 sene ago

  Yazınız sayesinde incelediğim Bir oyun oldu Shadow Fight 3 Apk çok güzel bir online oyun olmuş Zevkli buldum oyunu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X