Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Harry Potter: Puzzles & Spells … Harry Potter: Puzzles & Spells is the most famous version in the Harry Potter: Puzzles & Spells series of publisher Zynga
Yayıncı Zynga
Tür Bulmaca Oyunları
Boyut 141M
Versiyon 43.0.815
Mod Version 43.0.815
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 28 Şubat 2022
Android Android Bulmaca Oyunları
4.7 ( 924 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk, hepimiz, George ve Fred gibi sevdiğimiz tüm karakterlerle Magic dünyasında her zaman kendimizi kaybettiğimiz Harry Potter serisinin çılgın arkadaşlarıyız. Her zaman bizi o Magic’in dünyasına çekebilecek bir şey bekliyorduk ve şimdi Ultra HD üç boyutlu simülasyon ile karşınızdayız.

Harry Potter bulmacası ve büyüleri Mod APK, 3’lü eşleştirme bulmaca oyunudur. Mat 3 becerilerinizi göstermeli ve oyunda mevcut olan tüm çoklu Quest seviyelerini artırmalı ve kilidini açmalısınız. 3’lü eşleştirme bulmacasını çözdükçe, daha iyi bulmacaları açabilmeniz için yeni büyüleri ve Magic’i yükseltmenize ve açmanıza yardımcı olacak kelimeleri alacaksınız.


Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Zynga tarafından tasarlanan oyun, resmi olarak, birincil ve tek amacın karakterlerde sunulan bulmacaları eşleştirmek olduğu bulmaca çözme oyun nişinde yaratılmıştır. Outlook, büyüleri ve Magic’i yükseltmek için kullanabileceğiniz ödülleri kontrol etmeniz ve kazanmanız gereken farklı karakterler olacağı anlamına gelir.

Langa trolüne Magic performansı sergileyen şakalar yapmak gibi, filmlerde zaten resmedilen anların kilidini de açabilirsiniz. Harry Potter’ın harika dünyasında büyücü ve Sihrin daha fazlasını keşfedeceksiniz. Bulmacaları çözerek kartları toplayın. Oyunu keşfetmeniz için farklı eserleri, tuhaflıkları, yerleri, karakterleri ve çok daha fazlasını temsil edecekler.

Bu Makaleyi Keşfedin

Harry Potter yapbozlar ve büyüler şık APK

Harry Potter bulmacaları ve büyüleri Mod APK, web sitemizde bulunan orijinal oyunun Ultimate varyantı ve alternatif versiyonudur. Oyunu daha iyi oynamak için özelliklerin ve işlevlerin gelişmiş öğeleriyle indirebilirsiniz. Bu sürümü, yükseltmeyi deneyimlemek ve oyunun potansiyelini ortaya çıkarmak için kullanıcılara sınırsız can, sınırsız para ve kilidi açılmış premium özellikler sağladık.

Bir mağazada oyundaki ekipmanların ücretsiz alışverişi mevcuttur. Ayrıca, sürüm reklamsız polis ile entegre edilmiştir. Bunu takiben, tüm reklamlar oyundan engellenir. Kurulum sırasında performans köklenme bile gerektirmez. Oyunda antiban ve antivirüs özellikleri sunar, uzun süreli ve sabit hatalar yoktur, bu da cihazınızda yer bulmayı daha da güvenli ve Güvenli hale getirir.

Özellikler

Harry Potter, oyuna entegre edilmiş Mod özelliklerini ve işlevlerini bulmacalar ve büyüler. Aşağıda, sizi oyun öğelerinden haberdar etmek için en önemli potansiyellerden bazılarını tartıştık!

Değnek seçme seçeneği

Harry Potter bulmacaları ve büyüleri Mod APK ve uzay Mod APK, kullanıcılara oyundaki büyülü güçleri gerçekleştirmek için en sevdikleri asayı seçme olanağı sunar.

Bu değnek, elde tutarken net ve kristal hale getirmek için herhangi bir ahşap çekirdek esnekliği, birçok ayarlama ve özelleştirme biçiminde olabilir.

Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Frostborn Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Tutmak için yaratıklar alın

Harry Potter bulmacaları ve büyüleri Mod APK oyunu, kullanıcılara çözmek için karşılaştığınız 3’lü eşleştirme bulmacasını sunar. Dünyada, birçok yaratık toplamak için kullanılabilirlik ile Sokak gücünü toplayabileceksiniz de dahil olmak üzere birçok avantaj var.

Sadece orada ve hatta mevcut Harry Potter serisi dünyasını film gibi, onu da aynı şekilde keşfedeceksiniz.

Gizemli kartları topla

Harry Potter bulmacaları ve büyüleri Mod APK, hareket halindeyken birçok karta başvurma avantajını sunar. Satın Alma işlemini çözerken birçok kart öğreneceksiniz.

Bu kartlar, uygulamanız gereken birçok sonuç konusunda size yardımcı olacak, tıpkı sizin yararınıza çeşitli kusurların ve konumların kilidini açabilecekleri gibi.

Yükselt ve tekrar kazan

Harry Potter bulmacaları ve büyüleri Mod APK birincil maç 3 bulmaca sistemi, onları çözmeniz gerektiği gerçeğine dayanır ve ardından ödüllerle ödüllendirileceksiniz.

Bu ödüller daha iyi büyülerin ve sihirli güçlerin kilidini açmak için kullanılmalıdır ve ardından yine daha iyi bulmacaları çözmeniz gerekir ve oyun oyuncusu bu şekilde tekrar tekrar döner.

3 güçlü bulmacayı eşleştirin

Harry Potter bulmacaları ve büyüleri Mod APK Harry Potter bulmacaları ve uzay oyunu Mod APK, kullanıcılara oyun modu sunar. Filmlerdeki Harry Potter karakterlerinin görünüşünün matematik 3 gizemini çözmeniz gerekiyor.

Sarayı eşleştirerek kilidini açabilir ve eşleştirebilirsiniz. Ödüllendirileceksiniz ve bu ödüller diğer puzzles.unlocked premium’un çözülmesinde yardımcı olacak ve modda reklam yok.

Etkinliklere ve zorluklara katılın.

Bulmaca sistemi Harry Potter bulmacalar ve büyüler Mod APK, düzenli ve günlük etkinlikler ve karşılaşabileceğiniz zorluklar sunar; bu, yeni ve yaklaşan zorlu bulmacaları tekrar tekrar çözmeniz gerektiği anlamına gelir.

Ortalama seviyedeki birkaç gizemi çözerek kazandığınız ödüllerden sunulacak yardıma ihtiyacınız var.

Keyifli anların kilidini açın

Genellikle filmlerde ünlü olan dizideki en iyi anların veya hareketlerin kilidini açacaksınız.

Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Üç maç modunda oyun içinde sunulan sigorta borçları bulmaca çeşitlerini keşfetmek için Harry Potter bulmacaları ve büyüleri Mod APK’sını indirin. Bilinmeyeni eşleştirmeniz gerekiyor ve ardından kartlar, karakterler, konumlar ve Sihirli gücün yükseltilmiş gizemlerinin ve büyülerinin kilidini açmada yardımcı olacak birçok avantajla ödüllendirileceksiniz.

Bu Mod sürümü, tüm premium özelliklerin kilidini açmak ve mağazadaki oyundaki herhangi bir aksesuar tarafından oynanan oyunun tüm araçlarını ücretsiz olarak yükseltmek için sınırsız can sınırsız para alacak, modda Efsane yok, reklam yok, kök yok.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (141M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Harry Potter: Puzzles & Spells Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Harry Potter Sınırsız Para Hileli Mod Apk 43.0.815 apk
Mart 10, 2022 141M

'dan daha fazlasıZynga

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X