Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Manor Cafe… Manor Cafe is the most famous version in the Manor Cafe series of publisher GAMEGOS
Yayıncı GAMEGOS
Tür Bulmaca Oyunları
Boyut 139 MB
Versiyon v1.139.6
Mod Version v1.139.6
Total installs 10.000.000
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 18 Temmuz 2022
Android Android Bulmaca Oyunları
4.4 ( 864 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Aklımda bir sürü hayal vardı, bu bazen beni görev almaya teşvik ediyor. Ama yine de günlük yaşam rutinlerimin içinde sıkışıp kaldım ve onları tamamlayamıyorum. Hepimizin her an bize ping atan bu hayalleri var. Ancak çoğu zaman onları görmezden gelebiliriz ama bazen bu rüyalar ölümsüzdür ve uyumamıza izin vermez. Tüm hayalperestlerimiz için, bugün hayalinizi sanal olarak yaşamanıza yardımcı olmaya hazır muhteşem bir Android oyunuyla karşınızdayız.

Kendi Restoran ve Kafelerini açmanın zor bir hayalini yaşayan milyonlarca erkek var. Yani Manor Cafe, hayallerini yaşamalarına sanal olarak yardımcı olabilecek bir Android + iOS sanal oyunudur. Kafe sahibi olurken yapmanız gereken hemen hemen tüm görevlerin keyfini çıkarabileceğiniz, size tamamen ayrıcalıklı bir oyun arayüzü sunan animasyonlu bir oyundur. Üstelik bu oyunu oynarken Kafe Sahibinin gerçek havasını da hissedebilirsiniz.

Ayrıca oyun, Candy Crush gibi oyun seviyelerini oynayabileceğiniz ve Manor Cafe jetonlarını ve elmaslarını kazanabileceğiniz 3’lü eşleştirme bulmaca oyun arayüzünü de sunuyor. Bazen, bu bulmacalar çok zor görünüyor ve bu yüzden size Manor Cafe MOD APK adlı, sınırsız para ve elmas içeren Manor Cafe’nin değiştirilmiş sürümünü sunuyoruz. Bu yüzden en kısa sürede Manor Cafe MOD APK’yı indirin ve ücretsiz eğlencenin tadını çıkarın!

Bu Makaleyi Keşfedin

Kendi Cafe’nizi özelleştirin ve milyonlarca ziyaretçiyi dinlenmeye çekin

Android akıllı telefonda binlerce oyun var, ancak bunların arasında Bulmaca ve Simülasyon oyunları en agresif indirme hacmine sahip. Milyarlarca Android oyuncusu, düşük depolama alanı tüketen ve aynı anda olağanüstü oyun arayüzüne izin veren Candy Crush türündeki Android oyunlarını oynamayı seviyor.

Ek olarak, aklımızda Manor Cafe adında böyle bir Android oyunu da var! Bir Cafe oyununun nasıl bulmaca içerebileceğini düşünüyor olmalısın, değil mi? Temel olarak, Manor Cafe, bir Bulmaca oyunu ve bir Simülasyon Android oyununun çifte ayrıcalıklarını içeren birleşik bir Android oyunudur. Burada, bir Kafe Sahibi olarak simülasyon yapabilir, tüm Kafe görevlerini sanal olarak yaşayabilir ve oyun parası kazanmak için 3’lü eşleştirme bulmaca oyunlarını oynayabilirsiniz. Zevk almaya başlayın!!

Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Epic Fantasy Hasar Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Kafenizi daha çekici hale getirmek için 3’lü eşleştirme türündeki bulmaca oyunlarını oynayın

Yukarıda size söylediğimiz gibi, Manor Cafe iki farklı Android oyun türünün özelliklerini içeren dubleks bir Android oyunudur – Yapboz ve Simülasyon. Yani bulmaca oyunu adına oyun size 3’lü eşleştirme oyun modu sunuyor. Evet, Candy Crush Android oyununun modeliyle aynı modelden bahsediyorum.

Burada aynı renkli 3 şekeri eşleştirmeniz ve aynı renkteki şekerleri patlatmak, buzu temizlemek ve jeton kazanmak için daha pek çok şekerleme görevini tamamlamanız gerekiyor. Daha sonra, Simülasyon tarafındaki görevleri ve Kariyer hikaye modunu tamamlamak için tüm bu paraları kullanmanız gerekecektir. Temel olarak, her iki mod da Manor Cafe adında inanılmaz bir kombinasyon oluşturmak için birbirine bağlıdır.

Yüzlerce en lezzetli tarifi pişirin ve Kafenizi krizden kurtarın

Bulmacalar Manor Cafe’de çözülmesi çok önemlidir, ancak tamamlanması için gereken tek önemli görev değildir. Oyunda sizi harika hissettirmeye hazır çok daha fazla şey var. Bu yüzden bahsedeceğimiz ilk şey Manor Cafe Android oyununun Cafe türündeki arayüzü olacak. Temel olarak, geliştirici bu oyunu bir Cafe’de baktığınız her şeyi gözlemlemek için inanılmaz bir şekilde tasarladı.

Bunun dışında, bozuk şeylerin çoğunu düzeltmeniz ve tüm dağınık şeyleri düzeltmeniz ve olağanüstü trafik çekmek için hepsini yeniden konumlandırmanız gerekiyor. Şimdi, bunları düzeltmek için çok sayıda elmas ve madeni paraya ihtiyacınız var ve yukarıda da söylediğimiz gibi, o bulmaca seviyelerini oynayabilir veya hepsini atlamak ve sınırsız para düzenlemek için Manor Cafe MOD APK’mızı indirebilirsiniz. Oyunun tadını Çıkar!

Manor Cafe oyununda dolu en sıra dışı hikayeleri ortaya çıkarın

Hikayeler, Manor Cafe Android oyununun benzersiz parçalarından biridir. Bu makaleyi okumadan önce bu oyunu hiç oynamadıysanız, değersiz Android oyunları arasında sıkışıp kalırken bir mücevher atladınız. Ancak Manor Cafe MOD APK’yı hemen aşağıdaki indirme bağlantısından indirebileceğiniz ve tüm istisnai ayrıcalıkların keyfini özgürce çıkarabileceğiniz için geç kalmış sayılmazsınız.

Ödüllendirici bulmacalar, Cafe öğeleri ve oyun içi hikaye modülleri dahil olmak üzere gerçek oyun öğeleri Manor Cafe MOD APK içinde zaten etkinleştirilmiştir. Yenileyici, Bahçeyi Düzenlemek, Bir Süreliğine Pazarlamak ve daha pek çok konuda kendinizi her zaman maceracı hissedebileceğiniz hikayeler var. O yüzden eski oyun oyunlarından sıkılmayı bırakın ve Manor Cafe MOD APK’yı en kısa sürede indirin.

Premium ayrıcalıklardan özgürce yararlanmak için değiştirilmiş sürümü ücretsiz olarak indirin

Web sitemizdeki diğer tüm makaleler gibi, bugün de tüm Manor Cafe Android oyuncuları için sihirli bir hediyemiz var. Manor Cafe MOD APK olarak adlandırılan Manor Cafe oyununun yerine geçtiği söylenebilir. Manor Cafe MOD APK, resmi oyuna yama yaparak ve içine birçok büyülü özellik yükleyerek geliştirdiğimiz resmi oyunun değiştirilmiş versiyonudur.

Gelişmiş bir oyuncuysanız ve karmaşık bulmacaların içinde sıkışıp kalmaktan sıkıldıysanız, öncelikli olarak bu oyuna ihtiyacınız var! Bu kesintiye uğrayan reklamlar ve bulmacalarla kesintiye uğramayı bırakın ve doğrudan ana oyun hikayesine geçin. Manor Cafe MOD APK ile her şeyi özgürce yeniden düzenleyin; en kısa sürede indirin!

Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Madeni para kazanmak için herhangi bir çaba harcamadan birinci sınıf Cafe Owner hayatının tadını çıkarın

Hiç kendinizi bir kafenin Patron koltuğunda oturduğunuzu ve oradaki her şeyi kendi eşyalarınız gibi yönettiğinizi düşündünüz mü? Henüz Değil, Merak etmeyin, Manor Cafe Android oyunu bunu sanal olarak yapmanıza yardımcı olacaktır. Mücadele ile gerçekten bir Cafe işletiyormuşsunuz gibi kendinizi olağanüstü hissettirecek.

Ne de bu inanılmaz yolculuktan mücadeleyi atlamak istiyorsanız, ya da basit bir deyişle, oyunun her anını yaşamayı hayal ediyorsanız, Manor Cafe MOD APK’sını indirmeniz gerekiyor! Bu değiştirilmiş sürüm, bu karmaşık oyun içi bulmacaları tamamlamadan tüm görevlerin üstesinden gelmeniz için size sonsuz jeton sunar.

Elmaslar için en zorlu günlük görevleri tamamlamayı bırakın

Temel olarak, The Manor Cafe iki farklı oyun içi para birimi, Jeton ve Elmas sunar. Sonsuz jetonunuz varsa, Manor Cafe’nin mağaza menüsünde bulunan premium öğelerin çoğu ücretli olduğu için oyunun premium tarafının tadını çıkaramazsınız. 10-20 elmas için 100,00 INR’den fazla olan tüm bu elmasları elde etmek için elmas kullanmanız gerekiyor.

Pekala, bu elmasları haftalık ve günlük zorlu görevlerde de kazanabilirsin ama kimse karmaşık yolu seçmek istemez, değil mi? Merak etmeyin, başka bir yerde Manor Cafe MOD APK indirin! Bu değiştirilmiş versiyon size sonsuz elmaslar sunmaya hazırdır ve bundan sonra ebedi premium eşyalarını ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Beklemeyi bırakın ve bu teklifi alana kadar Manor Cafe MOD APK’sını indirin!

Değişikliği indirin ve çevrimiçi reklamlardan %100 kurtulun

Son olarak, Manor Cafe MOD APK, ödemelerle bile hiçbir resmi sürümde elde edemeyeceğiniz özel bir oyun özelliği ile sizi ödüllendirecek. Bu ayrıcalık, reklamsız oyun arayüzüdür! Evet, doğru duydunuz! Android akıllı telefonunuza Manor Cafe MOD APK’yı indirerek %100 reklamsız bir oyun arayüzüne sahip olacaksınız.

Yani bu sinir bozucu ve kesintiye uğrayan Android oyunlarından sıkılan sizseniz, gidin ve Manor Cafe MOD APK’sını indirin. Bu değiştirilmiş sürüm, tüm özelliklerinden reklamsız olarak yararlanmanıza izin verecek, böylece başka bir şeye ihtiyacınız olmayacak, değil mi?

Çözüm

Son olarak, tüm hevesli Android oyuncularımızdan çok sayıda yorum aldıktan sonra bu değiştirilmiş sürümü geliştirdik. Bu bir Android oyunudur, dolayısıyla iOS ve Windows telefonlarına yükleyemezsiniz. Ancak, bir Android akıllı telefon kullanmanız önemli değil, çünkü Manor Cafe MOD APK, köklü olsun veya olmasın, Android 4.4’ün üzerinde çalışan her akıllı telefondan erişilebilir. Bu nedenle uyumluluk ve güvenlik konusunda endişelenmeyi bırakın; Manor Cafe MOD APK’yı indirin ve resmi sürümde yapamadığınız şeylerin tadını çıkarmaya başlayın!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (139 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Manor Cafe Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Manor Cafe Sınırsız Para Hileli Mod Apk v1.139.6 apk
Temmuz 19, 2022 139 MB

'dan daha fazlasıGAMEGOS

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X