Lithium EPUB Okuyucu

İsim Lithium: EPUB Reader … Lithium: EPUB Reader is the most famous version in the Lithium: EPUB Reader series of publisher FaultException
Yayıncı FaultException
Tür Kitap Uygulamaları
Boyut 7 MB
Versiyon 0.24.1
Mod Version 0.24.1
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 2 Ekim 2021
MOD PRO Kilidi Açıldı
Android Android Kitap Uygulamaları
4.5 ( 440 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Lithium Pro Apk Okumak, birçok insan tarafından sevilen günlük bir aktivitedir. Her ne kadar şu anda eskisi gibi olmasa da. İnsanlar akıllı telefonlarını daha çok kullanmayı seviyor. Ancak, bu iki eğlence türünü birleştiren bir çözüm de var. Kitapları doğrudan akıllı telefonunuzdan PDF dosyalarıyla okuyabilirsiniz. Gerçek şu ki, giderek daha fazla insan bu okuma şeklini seviyor.

lithium pro apk

Lithium Pro Apk

Ancak, bu pdf dosyalarını hangi uygulamanın okuyacağınızı kendinize göre seçme sorununu ortaya çıkarmaktadır. Bu çiçek açan trend nedeniyle, birçok yayıncı kendi PDF Okuyucusunu da başlattı. FaultException ayrıca bu yarışı geciktirmez, Lithium: EPUB Reader, kullanıcılara Lithium Pro Apk bir PDF Reader uygulamasının getirebileceği en iyi deneyimi sunacaktır.

Her yaş için görülmesi kolay düzen

Okumak herkes için tanıdık bir iştir. Başarılı bir PDF Reader uygulamasının okuyuculara belirli bir rahatlık vereceğinden emin olabilirsiniz. Lityum, işleri bilimsel olarak düzenleyerek takip edilmesini çok kolaylaştırır. Okuduğunuz tüm metinler ekranın tam ortasında görüntülenecektir. Yazı tipi boyutu da baştan büyüktür, bu nedenle teknoloji konusunda bilgili yaşlılar yeni indirdikleri çalışmanın keyfini hemen çıkarabilir.

lithium pro apk

Lithium Production By Country

Birçok şeyi ayarlayabilirsin

Temel olarak, uygulamayı indirip PDF dosyasını içe aktardığınızda kitabı özgürce okuyabilirsiniz. Lithium Pro Apk Ancak, bazı insanlar onları rahatsız eden bir şey olduğunda biraz daha zorlanır. Şu anda, daha kolay okumak için bunları kendilerine uyacak şekilde özelleştirebilirler. İlk olarak, önceden hazırlanmış 3 tema arasında geçiş yapabilirsiniz. Sıkıcı hissediyorsanız, tadı değiştirmek için birkaç tane daha özelleştirebilirsiniz.

lithium pro apk

Kitaplar uygulamalara otomatik olarak yüklenir

Bu, bunun gibi uygulamalar için neredeyse yeni bir standarttır. Lityum: EPUB Reader, Lithium Pro Apk kullanıcılarının avantajları söz konusu olduğunda bir istisna değildir. İnternette dolaşmanız ve kendinize ilgi alanlarınıza uygun bir kitap bulmanız gerekiyor. Ardından cihazınıza indirmeyi deneyin. Uygulamayı başlattıktan sonra kitap otomatik olarak uygulamaya yüklenir. Kitabın PDF dosyasını telefonunuzun belleğinde nerede saklarsanız saklayın, yine de bulunabilir. Aslında belli bir yere kaydederseniz daha hızlı öğrenecektir.

lithium pro apk

Lithium Pro Apk Full

Okurken faydaları

Sık sık kitap okuyanlar, okudukları eserlerden alıntıları kolayca bulacaktır. Basılı bir kitap okuyorsanız, Lithium Pro Apk vurgulamak için hemen bir yapımcı yakalayabilirsiniz. Ancak mobil cihazlarda bu mümkün değildir. Metni vurgulamanız ve vurgulamanız gerektiğinde “Lityum: EPUB Okuyucu” hala mümkündür.

Ayrıca Tarayıcı platformunda kitap okumaya alışkınsanız kaydırma modundan çıkabilirsiniz. Bu mod, sayfalar arasında kesintiye uğramadan daha hızlı okumanızı, tutarlı hissetmenizi sağlar. Ancak, basılı kitap okuma hissini öğrenmek istiyorsanız, lithium pro apk 2020 yine de özelleştirebilirsiniz. Sayfa modu size her sayfayı çevirme hissi verir. Gerçekten bu uygulama ile okurken duygularınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Lityum bir EPUB okuyucusudur.

• Otomatik kitap algılama
• Vurgulama ve notlar
• Gece ve sepya temaları
• Sayfalar arasında geçiş yapma ve kaydırma
• Materyal Tasarımı ile oluşturulmuştur
• %100 reklamsız*

Aşağıdaki özelliklerin yanı sıra gelecekteki tüm Pro özelliklerinin lithium pro apk mod kilidini açmak için Pro’ya yükseltin :
• Google Drive ile cihazlarınız arasında okuma konumunu, vurguları, notları, yer imlerini ve daha fazlasını senkronize edin. (Kitapların kendisi şu anda senkronize edilmiyor.)
• Özel okuma temaları (özel renkler)
• Daha fazla vurgu rengi.

NOT: Lithium Pro, bu uygulamadaki Pro özelliklerinin kilidini açmak için bir lisans olarak çalışır. Pro, Lithium ile birlikte kurulduğu sürece, Pro özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrı bir bağımsız uygulama değildir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Lithium EPUB Okuyucu

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (7 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Lithium: EPUB Reader Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Lithium EPUB Okuyucu
Lithium EPUB Okuyucu 0.24.1 MOD
Ekim 2, 2021 7 MB

Mod İçeriği:

PRO Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X