Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk

İsim Top War Battle Game… Top War Battle Game is the most famous version in the Top War Battle Game series of publisher Topwar Studio
Yayıncı Topwar Studio
Tür Savaş Oyunları
Boyut 355 M
Versiyon 1.280.1
Mod Version 1.280.1
Total installs 10.000.000
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 10 Haziran 2022
Android Android Savaş Oyunları
4.1 ( 675 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


1/5 - (1 vote)

Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk, Çeşitli türlerdeki savaş oyunlarında zaten etkileşimde bulunduk, ancak oyun, birkaç ayrım dışında neredeyse tüm yönleriyle her seferinde neredeyse benzer. Eskiden bazı düşmanlarla savaşırdık, ancak oyun alanı gelişti ve şimdi komutadaki beceri ve araçlarla şiddetli dövüşlere çok fazla dahil olacağınız yeni bir cephaneliğe sahip oluyorsunuz.

Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk
Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk

Farming Simulator 18 Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Yarı belirli faaliyetlerle sizin tarafınızdan eğitilen devasa ordular, sıfırdan terk edilmiş bir adayı geliştiriyor. Oyunun baş rol oyuncusu olarak, birden fazla savaşla başa çıkmak için ordunuzu çeşitli taktik ve tekniklerle hazırlayacak ve geliştireceksiniz. Ayrıca, dünyanızı daha iyi hale getirmek için ordunuzun yardımıyla adada çeşitli geliştirme ve dekorasyon faaliyetleri gerçekleştireceksiniz.

Top War’da; Battle Game Mod Apk, sihirli silah üreticisi olacaksınız ve bu nedenle askerleriniz üzerinde çok fazla kontrol sahibi olacaksınız. Düşmanı sahadan kolay bir şekilde savuşturmak için güçlü sihirli araçlar yaratmak için onların zekasını kullanabilmeniz için Taktik Ustaları, Büyük Polisler, zanaatkarlar ve bilim adamlarına sahip olacaksınız.

Adamlarınızı askere almak için ordu eğitim programı için bir oran tabanı oluşturmanız ve ardından çeşitli savaşlarda size yardımcı olmaları için onları eğitmeniz gerekir. Oyun, savaşlar kategorisinde kapsamlı bir farklılık sunduğundan, Battle of Kingdoms, Battle Robots, Throne Snowdown ve başa çıkmanız gereken vahşi canavarlar gibi yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz ve katılabileceğiniz birden fazla dövüş modu vardır. Yani temelde, size daha önce hiç görülmemiş bir savaş alanı deneyimi sunacak.

Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk

Bu Makaleyi Keşfedin

En İyi Savaş Savaşı Oyunu Mod Apk

Üst Savaş; Battle Game Mod Apk, oyun mağazasındaki orijinal oyunun alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Oyunun tahriş edici ve dikkat dağıtıcı unsurlarını azaltarak ve standart özellikleri bir dereceye kadar artırarak size heyecan verici ve keyifli bir oyun deneyimi yaşatarak oynanış açısından gerekli modifikasyonu yaptık.

Kullanıcılara nihai ve sınırsız miktarda puan, ödül, altın, madeni para ve anahtar sunuyoruz, böylece bunları herhangi bir yükseltmede kolaylıkla kullanabilir ve gerekli tüm araçları mağazadan satın alabilirsiniz. Parayı, oyundaki ve seviyelerdeki çeşitli potansiyellerin kilidini açmak için de kullanabilirsiniz.

Sadece oyun kolaylığını artırmakla kalmıyoruz, aynı zamanda dikkat dağıtıcı unsurları da azaltıyoruz, bu nedenle bu sürümün oyun içinde görünen ve akışı bozan tüm reklamları kaldırdığı ve engellediği reklam yok politikasını geliştirdik. Bu değiştirilmiş sürüm ayrıca kullanıcıların onu başka kaynaklardan köklendirmesini gerektirmez. Böylece güvenli ve emniyetli bir oyun ortamı sağlar. Kök gereksinimi olmadığı için, varyantta antiban ve antivirüs özelliklerini de sağlar, böylece hiçbir şeyle uğraşmanıza ve oyunun tadını çıkarmanıza gerek kalmaz.

Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk

Şaşırtıcı Anime Grafik gösterimi

Üst Savaş; Battle Game Mod Apk, kullanıcılara oyunun tüm yönlerini kapsamlı bir şekilde kapsayan anime tarzında en klasik tasarımlı grafikleri sunar. Karakterlerin sevimli ve güzel anime görünümlerinin göz kamaştıran görselleri bizi başka bir eğlence düzeyine çıkarıyor.

Oyun, kullanıcılara en güzel ve zevkli hissi veren arayüzde en titreşimli ortamda yaratılmıştır. Her öğe grafiksel olarak muhteşem bir şekilde temsil edilir ve öğeler arasında ayrım yapmak kolaydır.

Etkileşim için 40 + Kahraman

Üst Savaş; Battle Game Mod Apk, özelliklerini olağanüstü bir düzeye çıkararak ve kullanıcıların en günlük ihtiyaçlarını karşılayarak aynı kategorideki diğer oyunlara göre üstünlük sağlar. Burada, geleneksel olarak savaş alanında mücadele etmek için ayrı ayrı kapsanan ve belirli becerilere ve güce sahip 40’tan fazla kahraman arasından seçim yapacaksınız.

250+ Ordu Birimi

Kullanıcılar, ihtiyaçlarınıza göre havada, suda veya toprakta her türlü olasılıkta saldırmak için 250’den fazla birime erişebilir. Oynanış size çok geniş bir ordu sunuyor ve onları eğiterek canavara dönüştürüyorsunuz. Sizin için savaşlarda kıyasıya mücadele edecekler ve becerileri ile size yardımcı olarak kazanma şansınızı sağlayacaklar.

Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk

Dünyaya hükmet

Üst Savaş; Battle Game Mod Apk, kullanıcıların ada dünyasındaki hakimiyetlerini özgürce kurabilecekleri ve her dakika kontrol edebilecekleri bir oyun sunuyor. Havada, suda ve karada çok iyi uyum sağlayan büyük ordu birliklerinin yardımıyla hareket ederek hakimiyetinizi sağlayın.

Araziyi geliştir

Terk edilmiş bir arazi parçası alacaksınız ve adanın sorumluluğunu alarak onun gelişimi üzerinde çalışacaksınız. Ada üzerine kurulan kamp üssünde yetiştireceğiniz ordu birlikleri de bir işlevdir. Bu askerler emirlerinize uyacak ve adayı geliştirmek ve güzelleşmesi için dekore etmek için çalışacaklar.

Keşfedilecek Çeşitli Batte Modları

Üst Savaş; Battle Game Mod Apk, oyunculara herhangi birinden sıkıldıklarında istedikleri zaman geçiş yapabilecekleri savaş modlarında birçok seçenek sunuyor. Bu modlar birbirinden oldukça farklıdır, bu nedenle ruh halinizi tamamen yeni bir dünyaya, Krallık savaşlarına dönüştürmek için. Savaşlar, Robotlar, Canavarlar ve daha fazlası, farklı oyun öğelerini kullanan ve size cazip bir ortam sağlayan belirli yetenek ve değerlere sahiptir.

Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk

Çözüm

Üst Savaş; Battle Game Mod Apk, oyunun en üst düzeyde gelişmiş oyun olanaklarına sahip alternatif bir versiyonudur ve kullanıcılara, ağırlaştırıcı faktör tarafından dikkati dağılmadan oyuna devam etme avantajı sağlar. Ordunuzu eğiterek ve size destek olabilecek hale getirerek çeşitli etkinliklere ve savaşlara katılacaksınız. Adayı geliştirecek ve tek seferde düşmanları savuşturmak için sihirli silahlar yaratacaksınız. Ayrıca, çeşitli savaş modları size tamamen güvenmeniz için beklenenden daha fazla eğlence sunar.

Rating

2.7

( 10 Votes )
Please Rate!
Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (355 M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Top War Battle Game Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
1/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk
Top War Battle Game Sınırsız Mücevher Hileli Mod Apk 1.280.1 apk
Haziran 10, 2022 355 M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X