Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı

İsim Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve S… Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı is the most famous version in the Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı series of publisher Sygic
Yayıncı Sygic
Tür Seyahat Yerel Uygulamaları
Boyut 36.8 MB
Versiyon 5.14.4
Mod Version 5.14.4
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 11 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Seyahat Yerel Uygulamaları
4.4 ( 754 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Bağımsız Android Paketi; Android App Bundle Repacked (KirIif' tarafından hazırlanan Split APKs Packer v5.5.1): • Desteklenen CPU mimarisi: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86; • Desteklenen Ekran DPI'ları: ldpi [120dpi], mdpi [160dpi], hdpi [240dpi], xhdpi [320dpi], xxhdpi [480dpi], xxxhdpi [640dpi]; • Diller: Çoklu Diller; Premium Aboneliğin kilidi açıldı; Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler; Analitik / Crashlytics devre dışı bırakıldı.
Rate this post

Sygic Travel Maps Offline Apk Seyahat etmek, birçok insanın yoğun çalışma saatlerinden sonra stresi azaltmak için tercih ettiği bir şeydir. Güzelliğinin tadını çıkarmak, yeni şeyler keşfetmek ve bilginizi genişletmek için dünyanın herhangi bir yerine gidebilirsiniz. sygic travel maps offline trip planner apk Seyahate çıkmadan önce planlar, para, kişisel eşyalar gibi birçok farklı şeyi hazırlamanız gerekiyor ve imkansız bir şey bir harita. Günümüzde internet ve uydunun ortaya çıkmasıyla birlikte, kullanıcılar akıllı telefonlarında yerleşik haritalara sahiptir, böylece kullanıcılar bunları daha rahat kullanabilirler. Ama seyahat etmek için en iyi harita nerede? Cevap bir Google Haritası değil, Sygic Travel  uygulaması – seyahat etmeye adanmış bir harita. Bir ülkeye gitmeyi planlıyorsanız, bu uygulama seyahatinize hazırlanmak için indireceğiniz bir uygulama olacaktır.

Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı 1 – sygic travel maps offline mod premium unlock hileapk net

Bu Makaleyi Keşfedin

Sygic Travel Maps Offline Apk

Dünya haritası

Bu uygulama, kullanıcılara nerede olursa olsun kullanabilmeleri için tüm dünyanın haritasını veren bir uygulamadır. Sygic Travel Maps Offline Apk Kullanıcılar dünyanın neresine giderlerse gitsinler, bu uygulama kullanıcılara kullanacakları eksiksiz bir harita sağlayacaktır. Ana neden, bu uygulamanın Google’dan bir veritabanı kullanmasıdır, bu nedenle haritası Google Haritalar’dan daha düşük olmayan eksiksiz bir haritadır. Ancak bu uygulamanın özellikle seyahat için tasarlanmış olması bir fark vardır, bu nedenle kullanım amacı farklı olacaktır.

Elli milyon farklı konum

Kullanıcılar başka bir ülkeye seyahat ettiğinde, öncelikle keşfedeceğiniz yerler hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Sygic Travel Maps Offline Apk Kullanıcıların ne yapacaklarını bilmeleri için internette ve diğerinden öğrenmeleri gerekecek. Bu uygulama, kullanıcılara oraya gitmeniz için birçok ülkenin elli milyondan fazla lokasyonunu sağlayarak kullanıcılara zaman kazandıracak. Müzeler, anıtlar, şelaleler, plajlar ve daha fazlası gibi ziyaret edilecek yerler, ayrıca kafeler, oteller ve diğer yerler de var. Bu yerler, keşfetmeniz için Barselona, ​​​​Valencia, Madrid, Tokyo, Vietnam ve diğer birçok ülke gibi birçok farklı milletten geliyor. Kullanıcıların öğrenmek için çok fazla zaman harcamasına gerek yok ama hepsi bu uygulamada mevcut.

360 derecelik görüntüler

Kullanıcılar için seyahat süresi çok uzun değildir, sygic travel maps offline trip planner premium bu nedenle kullanıcıların zaman kaybetmemek için nereye gideceklerini bilmeleri gerekir. Bu uygulama, kullanıcıların kolayca gözlemlemesi için uygulamanın sahip olduğu tüm yerlerin resimlerini sağlayacaktır. Kullanıcı bulmayı bitirdiğinde, oradan hareket etmek için eksiksiz bir plan alabilirsiniz. Kullanıcının bir planı olduğunda, harika bir tatil geçirecek ve dinlenmek ve eğlenmek için gerekenlerin çoğunu yapacaksınız.

Çevrimdışı haritalar

Hiçbir yere gitmek zorunda değiliz; kullanmak için bir internet bağlantımız var; bağlantı yoksa kullanamayız. Ancak bu yalnızca standart uygulamalar içindir; Bu uygulama, kullanıcıların internet olmadan bile kullanmak üzere haritaları indirmelerine olanak tanır.

Gittiğiniz her yerde yapılacak şeyleri keşfedin. sygic travel maps offline trip planner premium apk Ayrıntılı gezi güzergahları planlayın. Yararlı seyahat rehberleriyle dolaşın. Her gezgin için mükemmel bir hepsi bir arada uygulama.

Sygic Travel Maps Çevrimdışı

GELİŞMİŞ GEZİ PLANLAYICI
Kullanımı kolay bir seyahat planlayıcı ile seyahatiniz için eksiksiz bir günlük güzergah oluşturun. Tahmini seyahat sürelerini ve yürüme mesafelerini görün ve gerçekçi planlar yapın. Arkadaşlarınızı seyahatlerinizde işbirliği yapmaya davet edin.

DÜNYA ÇAPINDA ÇEVRİMDIŞI HARİTALAR
Uygulamayı sınırsız çevrimdışı harita indirme dahil olmak üzere herhangi bir internet bağlantısı olmadan kullanmak için Sygic Travel Premium satın alın.

50 MİLYON YER
Görülecek yerler, müzeler, parklar, kafeler, restoranlar, oteller, plajlar, şelaleler, mağaralar ve hatta kuş gözlemevleri. İster gezmeye meraklı bir turist olun, ister bir alışveriş gezisine çıkın, ister romantik bir hafta sonu kaçamağı yapın, sizi koruduk.

Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı 2 – sygic travel maps offline mod premium unlock hileapk.net

FOTOĞRAFLAR, AÇIKLAMALAR, WIKIPEDIA
Popüler yerler açıklamalar, fotoğraflar, çalışma saatleri, giriş ücretleri, bağlantılar ve profesyonel seyahat editörleri tarafından yazılmış veya Wikipedia ve diğer veritabanlarından alınan ek verilerle birlikte gelir.

360° VİDEOLAR
Özel 360° videolarda en popüler yerlere göz atın. Prag, Barselona, ​​Valensiya, Madrid, Granada, Sygic Travel Maps Offline Apk Sevilla, Marakeş, Gran Canaria, Porto, Lizbon, Atina, İstanbul, Kahire, Tel Aviv, Kudüs, Beytüllahim ve Viyana’dan 500’den fazla profesyonel video. 360° videolar da Cardboard’u destekler.

GEZGİNLER İÇİN TASARLANMIŞ HARİTALAR
Yürümek ve hedefinizi keşfetmek için ayarlanmış OpenStreetMap.org verilerine dayanan ayrıntılı haritalar. Yerleşik arama ve GPS tabanlı yürüyüş yönergeleri ve Sygic GPS Navigation ile sıkı entegrasyon.

GÜÇLÜ ARAMA VE FİLTRELER
Herhangi bir yeri ada veya adrese göre bulun. İlgi çekici yerleri, müzeleri, alışveriş merkezlerini, restoranları, barları ve Van Gogh resimlerinin yer aldığı sanat galerilerini göstermek için filtreleri kullanın.

TURLAR VE AKTİVİTELER
En iyi gezi turlarını, gemi yolculuklarını ve hatta yerel mutfaktan yemek pişirme kurslarını bulun. Doğrudan uygulamadan en popüler cazibe merkezlerine hızlı giriş biletleri satın alın.

KONAKLAMA
Bir otel, pansiyon, daire veya b&b bulun. Sygic Travel Maps Offline Apk Seyahatinize ekleyin ve seyahat süreleri de dahil olmak üzere günlük güzergahınızda görün. Doğrudan uygulamadan booking.com ile konaklama yerinizi ayırtın.

TÜM CİHAZLARDA KULLANIN
Seyahatleriniz tüm cihazlarınız ve https://maps.sygic.com adresinde bulunan web planlayıcımız arasında otomatik olarak senkronize edilir.

Google Trips’i mi kullanıyorsunuz? Seyahat planlama uygulamasının 5 Ağustos 2019’da kullanımdan kaldırılacağını unutmayın. Sygic Travel, dikkate alınması gereken harika bir alternatiftir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (36.8 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı
Sygic Travel Maps Çevrimdışı ve Seyahat Planlayıcı 5.14.4 MOD
Ekim 11, 2021 36.8 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X