Lifesum – Kalori Sayacı

İsim Lifesum - Kalori Sayacı… Lifesum - Kalori Sayacı is the most famous version in the Lifesum - Kalori Sayacı series of publisher Lifesum
Yayıncı Lifesum
Tür Sağlık Uygulamaları
Boyut 45 MB
Versiyon 9.6.1
Mod Version 9.6.1
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 3 Kasım 2021
Android Android Sağlık Uygulamaları
4,5 ( 101 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Premium Kilidi Açıldı
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
5/5 - (2 votes)

Lifesum Premium Apk, kullanıcıların sağlıklı bir duruma sahip olmak için vücuttaki besin maddelerini tüketmelerine veya dengelemelerine yardımcı olan kişisel bir sağlık izleme uygulamasıdır. Kullanıcıyı doğrudan takip edemez, ancak takviyeler, doğru beslenme ve vücut için faydalı egzersizler gibi gerekli bilgileri sağlarken faydalıdır. Ayrıca kullanıcılar tüm sistemi kişiselleştirebilir ve sağlık dengesi listelerini oluşturabilir.

Bu Makaleyi Keşfedin

Lifesum Premium Apk

Lifesum Premium Apk Lifesum Premium Apk

GÜNLÜK AKTİVİTELERİNİZİ DÜZENLEYİN

Lifesum Android, Kalori, vücudun uyumlu diyet kaynakları veya yiyecekleri tüketirken ürettiği özel bir enerji şeklidir. Bu nedenle Lifesum, kullanıcıların emilen ve yakılan kalori miktarını etkili bir şekilde düzenlemelerine yardımcı olacak ve vücudun emilim ve daha sağlıklı bir vücut arasında mükemmel bir dengeye sahip olmasına yardımcı olacaktır. Kullanışlı olan şey, kullanıcı-uygulama etkileşiminin rafine ve üstün olması, insanların her gün için ayrıntılı eylem listeleri oluşturmalarına yardımcı olmasıdır.

EYLEMLERİNİZİ BİLDİRİN

Lifesum Türkçe, Uygulama, kullanıcıyı doğrudan izleyemez, bu nedenle vücudundaki kalorileri hesaplamak için en son eylemlerini güncellemeleri gerekir. Kullanıcının tükettiği yiyecek miktarını bildirmesi gerekiyor ve uygulama menüden belirli bir kalori miktarını gösterecek. Bu aynı zamanda egzersiz yapmak, koşmak veya çok kalori yakan diğer şeyleri yapmak gibi faaliyetlerini raporlamayı da içerir.

Lifesum Premium Apk Lifesum Premium Apk

SAĞLIKLI GIDA TARİFLERİ

Lifesum Premium Apk, kullanıcıların vücutlarını doğru besinler ve kalorilerle beslemeleri için oldukça etkili birçok tarif sunacak. İster normal ister vegan olsun, tüm içerikler sınıflandırılır; kullanıcıların makul bir yemek tablosu oluşturmaya başlaması için ayrı tarifler olacak. Tabii ki, kullanıcılar kendi beslenme piramidini oluşturabilir ve uygulama, çizelgenin onlara sağlayabileceği tüm besinleri ve kalorileri listeleyecektir.

İDEAL EGZERSİZLERİNİZİ OLUŞTURUN

Lifesum Premium Apk, Kuvvetli hareket içeren egzersizler, kullanıcıların vücuttaki tüm besinleri dengelemesi için de etkili bir yoldur. Neyse ki uygulama, vücudun zaman içinde güçlenmesine yardımcı olan birçok farklı kas bölgesi veya bölümü için bile mantıklı ve etkili bir egzersiz oluşturucuyu entegre ediyor. Lifesum Hile,Tüm egzersizler, kullanıcıların vücuttaki kalorileri yakmasına ve kendileri için ideal bir egzersiz sistemi oluşturmasına yardımcı olacaktır.

Lifesum Premium Apk Lifesum Premium Apk

KALP ATIŞ HIZINIZI TAKİP EDİN

Lifesum Apk Premium, Kullanıcıların akıllı saatleri varsa, Lifesum kalp atış hızını ve kullanıcı eylemlerini gerçek zamanlı olarak izlemede daha etkili hale gelecektir. Uygulama, kalp atış hızının izlenmesi sayesinde vücudun sahip olduğu hastalıkları teşhis edebilir ve hastalıkları bastırmak için etkili yöntemler sağlayabilir. Lifesum App, Ayrıca, ayarlamalar yapmak veya kişisel gereksinimleri belirlemek gibi akıllı saatin arayüzü aracılığıyla tüm işlevlerle doğrudan etkileşim kurmalarına olanak tanır.

SAĞLIKLI BESLENME İPUÇLARI

Lifesum Premium Apk, Besin alımını dengelemek birçok insan için her zaman bir sorundur, ancak uygulama, kullanıcıların her şeyi dengelemesi için uzmanlar tarafından geliştirilmiştir. Lifesum App Free,Tabii ki, her bir vitaminin yetenekleri ve önemi ve daha fazlası hakkında ayrıntılı açıklamalara sahip olacak ve kullanıcıların her şeyi belirli bir miktarda tamamlamalarına yardımcı olacak. Bu sistem aynı zamanda bir diyet planı oluşturmakla da senkronize olur ve kullanıcıların enerjik ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olur.

Lifesum Premium Apk Lifesum Premium Apk

Lifesum Apk, kullanıcılar çok fazla besin almanın ve hareketsiz kalmanın potansiyel tehlikelerinden kurtulmak istiyorsa, etkili seçeneklerden biridir. Neyse ki, bir yaşam planı oluştururken kullanıcılara olumlu sonuçlar getirmeyi vaat eden birçok çekici ve etkileyici özellik ve işleve sahiptir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Lifesum – Kalori Sayacı

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (45 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Lifesum - Kalori Sayacı Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Lifesum – Kalori Sayacı
Lifesum – Kalori Sayacı 9.6.1 apk
Ekim 28, 2021 45 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X