My Time at Portia Full Sürüm V1.0.10974 MOD APK İndir- HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

My Time at Portia

Android Android Simulasyon Oyunları
İsim My Time at Portia My Time at Portia is the most famous version in the My Time at Portia series of publisher Nuverse
Yayıncı Nuverse
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 1.07 GB
Versiyon 1.0.10974
Mod Sürümü 1.0.10974
İçerik Derecelendirme 10 yaş ve üzerindeki herkes
Güncelleme 12 Eylül 2021
MOD Bilgisi? Full Sürüm
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 926 Kişi
4,5 ( 71 ratings )
Price: $0
İndir
Full Sürüm  
5/5 - (1 vote)

15My Time At Portia Hile

【Önerilen Özellikler:】
RAM>3GB,Sistem>Android 9.0
【Geçici olarak joystik desteklenmiyor.】
————————————
Portia’nın açık dünyasında içindeki inşaatçıyı ortaya çıkar!

Bilgisayarda son derece popüler olan 3B simülasyon rol yapma my time at portia wiki oyunu artık mobil cihazlarda! Kasabadaki en iyi inşaatçı olabilme mücadelesinde my time at portia mobile babanın atölyesini devral, üret ve inşa et! Etrafı keşfedip gizli kalıntıları bulurken bu kıyamet sonrası diyarda insan uygarlığının şanını yeniden kazanmasını sağla. Deneyimli bir inşaatçı olma yolunda ilerlerken oyuncu olmayan karakterler ve kasaba halkı ile samimi olarak arkadaşlık ve aşka dayalı ilişkiler kur!
Portia Uygarlığına Şunlar Dâhildir:

15My Time At Portia Hile

– Tamamen kullanılabilir bir 3B atölye
Bu 3B açık dünya oyununda kaynak my time at portia türkçe yama toplayarak ve toplanan kaynakları anlamlı şekilde birleştirerek atölyeni inşa etme ve büyütmenin keyfini çıkar. Atölyeni kendi başına çalışır hâle getirip çiftliğini ve yaşadığın yeri genişlet, kasaba için faydalı olacak yeni beceriler ve teknikler öğren. Ayrıca hayvancılığı geliştirme şansının olacağını da unutma, bu yüzden at ve hatta alpaka biniciliği hayalini gerçekleştirmek çok zor olmayacak!
– Sosyalleş ve bir aile kur

My Time At Portia Apk İndir

Portia’da 50’den fazla etkileşim kurabileceğin my time at portia taş ocağı oyuncu olmayan karakter yaşıyor. Kasabaya ayak basar basmaz bunlardan bazılarıyla tanışacak ve oyunda ilerledikçe bu karakterlerle arkadaşlık ve hatta romantik ilişkiler kurabileceksin. Sıcak hava balonu ile gezintiye çıkmak gibi sosyalleşmek için yapılabilecek bir sürü etkinlik var! Düzenini kurduğunda evlenebilir, çocuk sahibi olabilir ve ebeveyn olma mutluluğunu yaşayabilirsin.
– Zorlayıcı savaşlara katıl ve eski uygarlıkta maceralara atıl
Yerin altına gömülü eski uygarlığın my time at portia ginger gerçeklerini gün yüzüne çıkarırken dövüş yeteneklerini geliştirip kıyamet sonrasında yıkılmış harabelerde canavarları alt et.
– Aynı bilgisayardaki gibi %100 orijinal oynanış ve deneyim
İster yeni bir oyuncu ister Portia kasabasının hâlihazırda bir üyesi ol, artık Portia’nın tamamını gittiğin yere götürebilirsin! Telefonun artık mobil atölyen!

★Facebook: https://www.facebook.com/MyTimeatPortiaMobile/
★Discord: https://discord.gg/2tzdsn9Z9u


Neler Yeni?
1. Envanter dolu olduğunda eşyaların yere düşmesi sorunu giderildi (örneğin Dikiş Başı).2. Kasiyerde yanlış ürünlerin ortaya çıkması sorunu ve oyuncuların siparişlerden komisyon alamama sorunu giderildi.3. Doğumdan sonra oyuncuların çocuklarının kaybolması sorunu giderildi.4. Kalıntılar #2 yerine girilememe sorunu giderildi.5. Oyunun yüklendikten sonra dükkanda ürün fiyatlarının yanlış hesaplamasına yol açan sorun giderildi.Bazı ciddi bug ve sorunlar da düzeltildi.

İndir My Time at Portia

Şimdi İndir (1.07 GB)

Artık My Time at Portia 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir