FIST OF THE NORTH STAR

İsim FIST OF THE NORTH STAR … FIST OF THE NORTH STAR is the most famous version in the FIST OF THE NORTH STAR series of publisher SEGA CORPORATION
Yayıncı SEGA CORPORATION
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 1.6 GB
Versiyon 3.2.1
Mod Version 3.2.1
Total installs 100,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 10 Kasım 2021
MOD OneHit/Tanrı Modu
Android Android Aksiyon Oyunları
4.4 ( 768 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu

Not : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
Rate this post

FIST OF THE NORTH STAR APK, Hakuto Shinken bir zamanlar var olan en ölümcül dövüş sanatı olarak kabul edildi ve arkasında birçok sır saklı. FIST OF THE NORTH STAR’da bu dövüş sanatının efsanesini ortaya çıkarmak için savaşlara katılmanız gerekecek . Bu, bu oyunla aynı adı taşıyan dövüş sanatları mangası ve animesine dayanan benzersiz içeriğe sahip Android mobil cihazlar için ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Oyuncular, oyunun şiddetli savaş serisinde düşmanlarla savaşmak için kendi seçtikleri savaşçı takımlarını kullanacaklar.

Bu Makaleyi Keşfedin

FIST OF THE NORTH STAR APK

FIST OF THE NORTH STAR APK

BU NE HAKKINDA?

FIST OF THE NORTH STAR APK, farklı karakterlere ve aksiyon hareketlerine sahip stratejik bir dövüş sanatları oyunudur. Oyuncular, ölümcül dövüş sanatları ustası Hokuto Shinken ile bir dizi manga ve anime yıldızının kıyamet sonrası yolculuğunu yeniden keşfedecekler. Buna ek olarak, oyuncular masumları kötü haydut çetesinden korumak ve özgürlüklerini yeniden kazanmak için bir savaş ekibi oluşturmak için oyundaki hem kahramanları hem de kötü adamları toplayabilirler.

FIST OF THE NORTH STAR APK

BASİT OYUN

FIST OF THE NORTH STAR APK, basit bir oynanışa sahiptir ve manipüle edilmesi kolaydır. Karakterler birbirlerine silahlar ve dövüş sanatları ile saldırıyorlar, bu yüzden diğer aksiyon dövüş oyunlarının aksine neredeyse hiç sağlık olmayacak veya çok az olacak. Savaşçınızı seçecek ve düşmanlarınızı uygun şekilde hedef almak ve vurmak için acımasız saldırılar ve yıkıcı kombinasyonlarda ustalaşacaksınız. Saldırı düğmeleri ekranda mevcuttur ve oyuncunun hareketleri gerçekleştirmek istediğiniz fonksiyona dokunması gerekir. FIST OF THE NORTH STAR Game, Çekimleri daha esnek bir şekilde kontrol etmek için parmaklarınızı da kullanabilirsiniz.

FIST OF THE NORTH STAR APK

ORİJİNAL FOTNS HİKAYESİNİ DENEYİMLEYİN

FIST OF THE NORTH STAR Hack, FotNS LEGENDS ReVIVE hikayesi, FIST OF THE NORTH STAR’ın hikayelerini ilk maçtan itibaren en ayrıntılı ve titiz şekilde yeniden yaratacak. İster yeni bir oyuncu, ister bu serinin eski bir hayranı olun, FotNS LEGENDS ReVIVE, özel dövüş sanatları dövüşleri ve hareketleriyle size her zamankinden daha heyecan verici deneyimler sunacak. Oyundaki ara sahneler, bu klasik kesimlerin daha fazla şiddet ve vahşetini görmenize yardımcı olmak için manga tarzında sunulur.

YÜKSEK KALİTE GRAFİKLER VE BİRÇOK BENZERSİZ KARAKTER

FIST OF THE NORTH STAR APK, Oyun, orijinal manga sanatçısının gözetiminde sıfırdan yeniden yapılan birçok yeni karakter içeriyor ve bazı ara sahneler tam ve net bir şekilde yeniden üretildi. Karakterler ve saldırılar, oyuncuların savaşları daha gerçekçi bir şekilde görmelerine yardımcı olmak için ayrıntılı olarak özetlenmiştir. Karakter listesi, ünlü karakterler ve destekleyici karakterlerin katılımıyla maçlar boyunca uzanır; Kendi savaşçı ekibinizi kullanarak en güçlü rakiplerden bazılarıyla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

FIST OF THE NORTH STAR APK

SIRA TABANLI MÜCADELE

FIST OF THE NORTH STAR Download, Oyuncunun önce bir hedef seçtiği ve ardından saldırmak için bir karakter seçtiği sıra tabanlı bir dövüş oyunudur. Oyuncular ayrıca, rakiplerine büyük hasar veren ve savaşı mümkün olduğunca çabuk bitiren kombinasyonlar sunmak için ekranı kullanarak saldırılarını zamanlayabilirler. Ayrıca karakterler, oyunun en güçlü rakipleriyle savaşmak ve harika ödüller kazanmak için özel saldırılara erişebilir.

FIST OF THE NORTH STAR MOD APK, Bu, oyuncuların savaşçıları toplamasına ve karakterlerin seviyesini yükseltmesine ve ardından bu oluşumu savaşmak için kullanmasına izin veren ücretsiz bir aksiyon oyunudur. Oyun, oyuncuların saldırılarını net bir şekilde görmelerini sağlayacak eksiksiz ara sahnelere sahiptir, bu da oyuna mükemmel bir ektir ve oyuna birçok hayran çeker.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
FIST OF THE NORTH STAR

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (1.6 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın FIST OF THE NORTH STAR Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

FIST OF THE NORTH STAR
FIST OF THE NORTH STAR 3.2.1 MOD
Kasım 9, 2021 1.6 GB

Mod İçeriği:

OneHit/Tanrı Modu

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X