FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK

İsim FIFA Soccer … FIFA Soccer is the most famous version in the FIFA Soccer series of publisher ELECTRONIC ARTS
Yayıncı ELECTRONIC ARTS
Tür Spor Oyunları
Boyut 125M
Versiyon 15.5.03
Mod Version 15.5.03
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 22 Ocak 2022
Android Android Spor Oyunları
4.3 ( 143 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

4.7/5 - (57 votes)

FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK, insanların kalplerinden bu spor için delirdiklerinin çok iyi farkındayız çünkü bu, dünyadaki en heyecan verici ve heyecan verici spordur. Hayranlar dizinin ve turnuvaların gelmesini deli gibi beklerler ve favori oyuncularını veya kulüplerini bu dizilerde desteklemeye başlarlar.

Futbolun dünyadaki tüm sporların kralı olmasının sayısız nedeni var ve dünyanın her yerindeki çılgınlığı gerçeği kanıtlamak için yeterli. Böylece herkes, en gerçekçi deneyimin beklediği mevcut modern simülasyonda oyun cephaneliğini keşfederken.


FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK
FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK

Dünyanın en sevilen bu sporunun yalnız bırakılma şansı olamaz ve bu yüzden çeşitli geliştiriciler üzerinde ellerini denediler. Yine de FIFA Soccer Mod Apk rakiplerinden farklı.

Rakiplerine üstünlük sağlamasının basit nedeni, FIFA yönetim kurulu üyeleri tarafından resmi olarak sertifikalandırılmış olmasıdır. Oyunu oynamak için çeşitli modlara hitap eden tam özgünlüğe sahip resmi Futbol versiyonu olarak adlandırılabilir. Bir futbol kulübü menajeri olarak oynadığınız oyun ile ultra Hd 3d grafiklerde simüle edilir.

Takım için favori oyuncularınızı seçmeli ve buna göre çeşitli turnuvalarda daha iyi performans için onları eğitmelisiniz. Bu arada, oyunun birçok yönünü geliştirmek ve yükseltmek için altyapıyı, becerileri ve araçları dönüştürmek gibi birden fazla saha dışı aktiviteye kendinizi kaptırmış bulacaksınız. Detaylı açıklaması ile oyuncunuzu seçin ve deha ve yönetim becerilerinizle futbol savaşlarında rakipleri yok etme stratejisini planlayın.

Bu Makaleyi Keşfedin

FIFA Mobile APK Son Sürüm

FIFA Soccer Mod Apk, orijinal oyunun FIFA üyeleri tarafından resmi olarak onaylanan alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir. Kullanıcılardan karşılaştıkları genel sorunlar için sürekli geri bildirim aldığımız için oyunun neredeyse tüm yönlerinde küçük değişiklikler yaptık.

FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK

Bu nedenle, tüm dikkat dağıtıcı unsurları azalttık ve oyunun fonksiyonlarını iyileştirdik, bu da oyundan optimum performansla keyif almanızı sağlar. Bu değiştirilmiş versiyonda, sınırsız miktarda altın, madeni para, para, elmas ve anahtar sunduk, böylece bunları özgürce kullanabilir ve oyun öğelerini en yüksek olasılıkta yükseltebilirsiniz.

FIFA Soccer Mod Apk, oyun için tüm gelişmiş seviyelerin kilidini açmak için parayı da kullanabilir. Sadece geliştirmekle kalmadık, bazı sorguları da sıraladık. Buna karşılık, bir reklam engelleme politikası yerleştirdik. Bu sürüm, oyun içinde gelen her türlü reklamı kaldırır ve engeller, böylece futbol dünyasında sürekli eğlence akışını sağlar. Bu sürüm ayrıca kullanıcıların diğer kaynaklardan kök salmasını gerektirmez. Oyunda antiban ve antivirüs özelliklerini etkinleştirir ve cihazınız için güvenli bir ortam sağlar.

FIFA Mobile 2022 Apk

FIFA Soccer Mod Apk, durumun canlılığını uç noktalara kadar keşfetmek için arayüze ve senaryoya neredeyse gerçek gibi rakamlar veren en gerçekçi efektler ve kompozisyonda tasarlanmıştır. Oyun ideal olarak ultra HD üç boyutlu grafik gösterimde sunulur ve göz yoran araçlar ve altyapı sağlar.

Karakterler, gerçek hayattaki görünümlerle o kadar iyi simüle edilmiştir ki, onları karakter görünümleriyle çabucak tanımlayabilirsiniz, bu nedenle çevrede en iyi modern araçlardan biri yapılmıştır.

FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK

N.O.V.A. Legacy Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

FIFA Mobile Apk Hile

Oyuncuları seçip onları özel sağlık ve becerileri ile turnuvalara katılmaları için eğittiğinizde, her iki tarafta 11 oyuncu ile rakiplere karşı gerçek zamanlı savaşların en dikkat çekici deneyiminin tadını çıkaracaksınız.

Bu oyuncular, kazanan performanslarını sergilemek için ellerinden gelenin en iyisini planlamak ve denemek için strateji tabanlı tasarımınıza göre çalışacaklardır. Tüm oyun, başka herhangi bir kesinti olmadan omuzlarınıza dayanıyor.

Oyuncu istatistiklerinin ayrıntılı açıklaması

FIFA Soccer Mod Apk, gerçek dünyadaki gibi çalışır ve geçmişteki oyuncu performansının ayrıntılı açıklamasını gösterirler, böylece zafer şansını sağlamak için takımınız için en iyisini bulabilir ve seçebilirsiniz.

Ünlü oyuncuların ayrıntılarını kontrol edin. Üzerinizde hiçbir baskı olmadan, özgürce içsel dehayı keşfedin ve zayıf oyuncuları bile önemli sorunlarla başa çıkabilecek ve daha iyi performans gösterecek kadar yetkin hale getirmek için yükseltin.

Başlangıç mücadeleleri

FIFA Soccer Mod Apk, kullanıcılara oyunun birincil kontrol mekanizmasını herhangi bir kayıp yaşamadan keşfedebilecekleri başlangıç mücadeleleri sunuyor. Daha iyi bir oyun deneyimi için ekrandaki her seçeneği kontrol etmenize ve yönetmenize yönelik kullanıcı arabirimi mekanizmasıyla size olanak sağlayan bir alıştırma alıştırmasıdır.

Dünyaya meydan okumak için çok oyunculu mod

FIFA Soccer Mod Apk, oyuna katılmak ve çeşitli PVP maçlarında birbirinize karşı mücadelenin tadını çıkarmak için rastgele yabancılarla ve arkadaşlarınızla özgürce etkileşime girebileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu yol da dahil olmak üzere çeşitli modlarda gelir. Özelliklerin ve işlevlerin yükseltilmiş tesisleri ile yabancılarla ilişki kurun ve onları en üst düzeyde oyun deneyiminizle etkileyin.

FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK

Görevde mükemmel ganimetler

FIFA Soccer Mod Apk, gerçek turnuvalardan önce birçok bu arada oynanış sağlar. Kazanırken, takımınızın performansını formatta her yönden geliştirmek için becerilerin ve araçların nihai yükseltmeniz için kullanabileceğiniz çeşitli puanlar ve ödüller ile ciddi şekilde ödüllendirileceksiniz. Bunlar çeşitlidir ve yolda optimum yardım ve destek için onlardan keyif alacaksınız.

Çözüm

FIFA Soccer Mod Apk, orijinal oyunun bir çeşididir ve size oyunun keyfini kesintisiz olarak çıkarmanızı sağlayan premium avantajlar sağlar. Tüm öğeleri sonsuz bir şekilde yükseltmek için sınırsız para ve madeni para şeklinde.

Burada, oynanışta, oyuncularınıza turnuvalarda daha iyi performans göstermeleri ve ihtiyaca göre oyun geliştirmeleri için bireysel beceriler kazandırarak takımınızı iyi yönetmeye çalışın. Ayrıca, seriyi kazanmaya çalışın ve daha iyi bir ileri oyun için ödüllendirin.

Rating

3.4

( 14 Votes )
Please Rate!
FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (125M)

İndirmek için şuanda Hazırsın FIFA Soccer Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.7/5 - (57 votes)

Tüm Versiyonlar

FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK
FIFA Soccer Sınırsız Para Hileli MOD APK 15.5.03 apk
Ocak 30, 2022 125M
FIFA Futbol
FIFA Futbol 14.8.00 MOD
Ekim 15, 2021 88.4 MB

Mod İçeriği:

Full Sürüm

'dan daha fazlasıELECTRONIC ARTS

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X