War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim War Robots PvP Multiplayer… War Robots PvP Multiplayer is the most famous version in the War Robots PvP Multiplayer series of publisher PIXONIC
Yayıncı
Tür Savaş Oyunları
Boyut 165 M
Versiyon v8.2.0
Mod Version v8.2.0
Total installs 100.000.000
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 02 Temmuz 2022
Android Android Savaş Oyunları
4.1 ( 470 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


5/5 - (1 vote)

War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Şimdi zamanı geldi ve herkes en iyi aksiyon dolu android oyunları için koşuyor. PUBG Mobile, COD Mobile, War Robots ve Doodle Army 2 Mini Militia gibi çok oyunculu aksiyon oyunları gibi oyunların zamanı geldi. Tüm sıradan oyuncular ve Candy Crush severler Aksiyon çağına geçti. Ve bunu göz önünde bulundurarak, bugün tamamen aksiyon öğeleri ve atış türü ile dolu en iyi çok oyunculu oyunlardan birini tartışmak için buradayız.

War Robots, en güncel taktik ve silahlardan oluşan harika bir 6v6 Robo aksiyon oyunudur. Bu taktikler, en gelişmiş aksiyon dünyasını sağlamanın yanı sıra tamamen aksiyon dolu bir robot gibi hissetmenizi sağlamada size çok yardımcı olacaktır. Açıkça, 50’den fazla robot türünden ve taktikleri olan tüm birinci sınıf silahlardan oluşan bir robot dövüş oyunu. Yani tüm arkadaşlarınızla bu Robo dövüşüne dalmanın zamanı geldi.

War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk
War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk

World War 2 Reborn Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, eğlenceyi bir sonraki seviyeye taşımak için, aynı oyunda hepinizin ihtiyacı olan bazı sihirli avantajlarla size War Robots’un değiştirilmiş versiyonunu vermek için buradayız. Bu yüzden oyun hakkında bilgi sahibi olmak için tüm makaleyi gözden geçirmeli ve daha gelişmiş bir deneyim için oyunu aynı anda indirmelisiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

6v6 PvP taktiksel Robo aksiyon oyunu

War Robots, birçok olağanüstü gelişme ile 6v6 PvP Taktik Robo aksiyon oyunu planını içeren teknik çağ android oyunudur. 6v6, eğlencenin oyuncu sayısı ile artacağı anlamına gelir. Düşman bulmanız ve sonra onları ezmeniz gereken şu savaş royale oyunları gibi değil.

Burada düşmanlarınızı kolayca bulabileceğiniz ve onları yenebileceğiniz basit bir harita elde edeceksiniz. Üstelik size birinci sınıf cephaneliği ile en iyi oyun arayüzünü sunuyor. Oyun planına göre, önce basit bir silah ve füze fırlatıcı içeren tek bir robotla ödüllendirileceksiniz.

Daha sonra elinizdeki silahlar ve tüm silahlarla rakip robotları öldürmeniz gerekiyor. Ayrıca, takım gücünüzü artırmak ve doğruluğu artırmak için para yardımı ile yeni robotlar ve yeni taktikler satın alabilirsiniz.

50’den fazla özelleştirilebilir robot arasından seçim yapın

Çok yönlülük, oyunu uygun işletim sistemi için en iyi oyun yapan şeydir. Ve bunu akılda tutarak, Savaş Robotları muazzam bir çok yönlülük ile yaratılmıştır, çünkü burada 50’den fazla Savaş Robotunu deneyimleyebilir ve ayrıca maçları kolayca kazanmak için agresif silahları kullanabilirsiniz. War Robots’u oynarken Cossack, Destrier, Gepard, GI gibi devasa robotları fark edeceksiniz. Patton, Gareth, Behemoth, Phantom, Mercury ve Leech.

Ancak çeşitli zorlu seviyeleri tamamlamak için çok uğraşmanız ve çok uğraşmanız gerekiyor. Veya başka bir yerde, teknik ekibimiz tarafından oluşturulan War Robots MOD APK’nın değiştirilmiş versiyonunu da indirebilirsiniz. Bu sürüm, sonsuz mermiler ve sonsuz füzeler gibi neredeyse istediğiniz tüm taktikleri size sunacak şekilde uyumludur. Öyleyse o inanılmaz oyunu indirmeli ve saldırganlığın tadını çıkarmalısınız.

Favori War Robots oyununuz için değiştirilmiş bir versiyon

Değişiklikler temelde android oyunlarının zengin özelliklere sahip sürümleridir, tıpkı premium türdeki malzemeleri ücretsiz olarak sunmaya uyumlu crackli PC yazılımı gibi. Benzer şekilde, War Robots için hepinizin ihtiyaç duyduğu muazzam ince ayarlardan oluşan bu değiştirilmiş versiyonu geliştirdik. Bu oyunu akıllı telefonunuzda bulundurarak, oyunun neredeyse tüm seviyelerini kolayca kazanabilirsiniz.

Öyleyse ucubeler, ne bekliyorsunuz? Tek ihtiyacınız olan, bu oyunu tamamen size ait kılmak için aşağıdaki yeşil indirme düğmesini ezmek. Ayrıca, bu oyunu birçok faydalı komut dosyasıyla oluşturduğumuz için uyumluluk konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak ve bu buluşun hemen hemen her akıllı telefonda çalışabilmesinin nedeni budur. Hemen indirin!!

Robo’nuzun sonsuz cephane alacağı bir yer

Bu oyunun en can sıkıcı kısmı, biten cephanedir. Acemiyseniz ve bu oyun hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız, önce War Robots tarafından sağlanan cephane miktarını bilmeniz gerekir. Sadece birkaç mermi sunuyor ve sonra silah aşırı ısınıyor.

War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu sorunu aşmak için War Robots MOD APK’yı kullanabilirsiniz, çünkü rekreasyonumuz size sonsuz cephane sağlamakla uyumludur. Evet, doğru duydunuz. Bu MOD APK’yı akıllı telefonunuza yükledikten sonra, herhangi bir aşırı ısınma kesintisi olmadan sonsuz cephane kullanabilirsiniz. Öyleyse neden bu oyunu indirebiliyorsan ve silahı saatlerce kullanabiliyorsan bekle.

Sonsuz füzelerle tüm düşman robotlarınızı yok etme zamanı

War Robots, hiç sıkılmanıza izin vermeyecek çekici bir android oyunudur. Tek bir can sıkıntısı çekmeden tüm gün boyunca oynayabilirsiniz. Ve mermilerin içinde, düşmanları ışık hızından daha hızlı yenmek için füzeleri de kullanabilirsiniz. Peki War Robots’taki sınırsız füzelerden daha keyifli ne olacak?

Temel olarak yapıyoruz, War Robots MOD APK’da olduğu gibi, bir saniye bile beklemeden sonsuz robotları öldürmek için sonsuz füzeler alacaksınız. Bu sonsuz füzelere sahipken sadece birkaç vuruşta tüm düşman robotlarınızı yok edebilirsiniz. O halde hiç bitmeyen füzeleri deneyimlemeye hazır olun!!

Bu kusursuz oyunu kesintisiz oynayın

War Robots MOD APK sadece bir android oyunu değil, aynı zamanda bir duygudur. Sıfır reklam oyun arayüzü sunan tek War Robots sürümüdür. Yani bu MOD APK’yı indirdikten sonra, çevrimiçi reklamlara takılmanıza gerek kalmayacak, çünkü size %100 reklamsız bir oyunla yardımcı olmak için buradayız ve tek ihtiyacınız olan aşağıdaki indirme düğmesine tıklamak!

Resmi arayüz ve HD grafiklerle şaşkına dönme zamanı

War Robots oyununa zaten aşina olan tüm bu adamlar için, değiştirilmiş versiyon farklı bir oyun değil. Aynı varlıkları, robotları ve savaş haritalarını ve ayrıca Ciddi Noel, etkinliğe özel öğeler, çeşitli optimizasyon ayarlamaları ve tüm hata düzeltmeleri gibi kusursuz güncellemelere sahip en güncel sürümünü içerir.

Ayrıca, bu değiştirilmiş sürüm, oyununuzu daha gelişmiş bir seviyede geliştirmek için size HD harika grafikler sunacak. Tadını çıkar!!

Çözüm

Ölümsüzlük siz oyuncuları bekliyor!! Hemen War Robots MOD APK’sini indirin ve herkesin gece rüyasında görmek istediği tüm ezici özelliklere sahip olun. Aşağıdaki yeşil indirme düğmesine basarak ve bu değişikliği akıllı telefonunuza yükleyerek hayaller gerçek olabilir. Hepsini senin yap, o düğmeye bas!!!

Rating

4.7

( 3 Votes )
Please Rate!
War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (165 M)

İndirmek için şuanda Hazırsın War Robots PvP Multiplayer Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk
War Robots Sınırsız Para Hileli Mod Apk v8.2.0 apk
Temmuz 2, 2022 165 M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X