Adobe Lightroom

İsim Adobe Lightroom… Adobe Lightroom is the most famous version in the Adobe Lightroom series of publisher Adobe
Yayıncı Adobe
Tür Fotoğrafçılık Uygulamaları
Boyut 100 MB
Versiyon 6.4.0
Mod Version 6.4.0
Content Rating Tüm yaşlar
Güncelleme 13 Ekim 2021
MOD Kilitler Açık Hileli Mod
Android Android Fotoğrafçılık Uygulamaları
4,2 ( 954 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Görüntü içe aktarma sorunları düzeltildi
 • Kullanmak için giriş yapmanıza gerek yoktur, lütfen ekranın sol üst köşesindeki "X" tuşuna basın
 • Adobe ID işlevi kararlı çalışmıyor
 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Adobe ID Hesabı Gerekmez;
 • Kilitlenme Raporları varsayılan olarak devre dışıdır;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
 • – [Premium] Yeni Ön Ayarlar: Profesyonel fotoğrafçılar tarafından oluşturulmuş 70'den fazla yeni ön ayar ekleyin
 • – [Premium] İşbirlikçi düzenleme: Başkalarını fotoğraflarınızı düzenlemeye davet edin ve imza dokunuşlarını ekleyin
 • – Yeni ücretsiz portre ön ayarları
 • – [Premium] En yeni fotoğraf makineleri ve lensler https://www.adobe.com/go/supported_cameras
5/5 - (3 votes)

Adobe Lightroom Premium Apk Adobe Photoshop Lightroom, fotoğrafçılığınızı güçlendiren, çarpıcı görüntüler yakalamanıza ve düzenlemenize yardımcı olan ücretsiz, güçlü bir fotoğraf düzenleyici ve kamera uygulamasıdır. Resimler için kaydırıcılar ve filtreler gibi kolay resim düzenleme araçları, fotoğraf düzenlemeyi basitleştirir. Tam çözünürlüklü fotoğrafları rötuşlayın, fotoğraf filtreleri uygulayın veya nerede olursanız olun fotoğraf düzenlemeye başlayın.

Bu Makaleyi Keşfedin

Adobe Lightroom İndir

FOTOĞRAFLARI HER YERDE DÜZENLE
Ham fotoğrafları dünyanın en sezgisel fotoğraf düzenleme uygulamalarından biriyle düzenleyin ve dönüştürün. Işığı ve rengi iyileştirmek, resimler, ön ayarlar ve daha fazlası için filtreler uygulamak için kaydırıcılara dokunun ve sürükleyin. Önde gelen fotoğrafçılık araçlarıyla fotoğraf düzenlemenize hayat verin.


Adobe Lightroom Apk

Kamera fotoğraflarını öne çıkarmak için ışığı ve rengi rötuşlayın. Kolay fotoğraf düzenleyici kaydırıcıları, fotoğraf özelliklerini telefon ekranınızdan kontrol etmenizi sağlar.

Kırp ve Döndür araçları, kamera çalışmanızı en iyi şekilde sergilemek için doğru boyutu ve en boy oranını bulur. Güçlü dik, kılavuzlu dik ve Geometri kaydırıcılarıyla perspektifi ayarlayarak düz çizgilerle temiz kamera çekimleri oluşturun.

Orijinali kaybetmeden fotoğraf düzenlemelerini deneyin ve karşılaştırın ve en sevdiğiniz görünümü seçin.

Tüm ön ayarlarınıza her yerden erişin. Bir cihazdaki görüntü düzenlemeleri, diğer her yere otomatik olarak uygulanır.

Adobe Lightroom Apk Full İndir

İNCE DETAYLARI DÜZENLE
Gelişmiş resim düzenleyici ile ince ayrıntılar. Seçici ayarlamalarla görüntüleri rötuşlayın ve kontrol edin. Düzeltme Fırçasına dokunarak hemen hemen her şeyi kaldırın. Seçici düzenlemelerin bir parçası olan Yerel Ton Ayarlamaları, renk tonunu ve doygunluğu hassas bir şekilde değiştirir ve fotoğraflarınızı yükseltir. Gelişmiş renk derecelendirme ile daha fazla kontrole sahip olun ve çarpıcı efektler elde edin. Kişisel bir dokunuş eklemek için kendi grafik filigranlarınızı içe aktarın.

Diğer fotoğrafçılardan gelen kolay, rehberli eğitimler size bu fotoğraf düzenleyiciyi tam potansiyeliyle kullanmayı öğretiyor.

LIGHTROOM ÖNAYARLARI FOTOĞRAF DÜZENLEMESİNİ KOLAYLAŞTIRIR:
Ön ayarlarla profesyonel fotoğraf düzenlemeyi daha hızlı gerçekleştirin – resimler için filtreler. Lightroom Premium ile fotoğraf düzenlemenizi basitleştirin ve 70’den fazla yeni el yapımı ön ayara erişin.
Favori fotoğraf efektlerinizi her seferinde tek bir tıklamayla mükemmel bir şekilde yeniden oluşturmak için ön ayarları birleştirin.

Adobe Lightroom Apk Premium

PRO KAMERA
Fotoğraf potansiyelinizi ortaya çıkarmak için benzersiz kamera kontrollerine sahip resim düzenleyici. Pozlama, zamanlayıcı, anlık ön ayarlar, ham ve daha fazlasını seçin. Profesyonel ve HDR gibi kamera çekim modlarıyla fotoğrafçılığınız üzerinde daha fazla kontrolün keyfini çıkarın.

AKILLI FOTOĞRAF ORGANİZASYONU
Fotoğraf düzenleyici, fotoğrafları içindeki nesnelere veya kişilere göre etiketlemek ve düzenlemek için Adobe Sensei AI’dan yararlanır. “Dağlar” veya “Maria” için hızlı bir arama, ilgili tüm fotoğrafları gösterecektir. Favori fotoğraflarınızı işaretlemek ve gruplandırmak ve en iyileri için önerileri görmek için derecelendirmeler ve bayraklar gibi kullanışlı düzenleme araçlarını kullanın.

GELİŞMİŞ FOTOĞRAF PAYLAŞIMI
Grup Albümleri, başkalarını davet etmenize ve herkesin fotoğraflarını tek bir yerde toplamanıza olanak tanır. Yaratıcı sürecinizi görebilmeleri için çalışmanızı Keşfet bölümünde kullanıcılarla paylaşın. Lightroom galerileri fotoğraflarınızı çevrimiçi olarak sergiliyor. Fotoğraf düzenlemeleri sorunsuz bir şekilde senkronize edilir, böylece değişiklikleriniz her zaman güncel olur. Lightroom Topluluğundaki diğer reklam öğelerinden ilham alın ve özet akışınızda harika hazır ayarlarla kişiselleştirilmiş içeriği görün.

Favori fotoğraf editörlerinizi takip edin, ön ayarları keşfedin ve kamera çalışmanız için ilham alın.

Adobe Lightroom Apk Full İndir 2021

KOLAY ADOBE CREATIVE BULUT DEPOLAMA:
Lightroom görüntü düzenleyici, fotoğraf severler için en iyi bulut tabanlı hizmettir.
Tam çözünürlüklü çekimleri rötuşlayın ve orijinalleri ve düzenlemeleri her yerden erişmeye hazır olarak buluta yedekleyin. Fotoğrafları etiketlemeden sıralamak için aranabilir anahtar kelimeler otomatik olarak uygulanır.

*Tam ham HDR yakalama modu şu anda Samsung S7, S7 Edge, S8, S8+, Note 8, Google Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel gibi cihazlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere gelişmiş işleme ve bellek özellikleri içeren cihazlarda desteklenmektedir. 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL ve OnePlus 5.

Adobe Lightroom Ücretli mi

İnce baskı
13 yaşında veya daha büyük olmanız ve Adobe’nin şartlarını ve gizlilik politikasını kabul etmeniz gerekir:
http://www.adobe.com/go/terms_linkücretsiz
http://www.adobe.com/go/privacy_policy_linkfree
Kişisel Bilgilerimi Satmayın: https://www.adobe.com/privacy/ca-rights.html

Adobe Lightroom Premium Apk  Fotoğraf, sevdiği şeyleri kaydedebildiğinde birçok insanın hobilerinden biri haline gelir ve bazen unutulmaz bir anı olur. Yaptıkları işlere dönüp bakabilecek ve onlara iyi zamanları hatırlatabilecekler. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle güzel bir görüntü oluşturmanın artık çok da zor olmadığı söylenebilir. Sadece bir fotoğraf düzenleme uygulamasıyla, fotoğrafın orijinal versiyonundan belirli bir fark göreceksiniz. Kullanıcıların bunu yapmasına yardımcı olan ve bahsedebileceğimiz uygulamalardan biri de Adobe Lightroom.

Adobe Lightroom Premium Apk

KAMERANIZDAN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIN

Adobe Lightroom Premium Apk  Adobe Lightroom, faydalanmak için çok zaman harcayacağınız birçok işlevi size getiriyor. Aynı zamanda, herhangi bir akıllı telefona mükemmel şekilde uyar ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Telefonunuzu kullanırken, kameranın belirli sorunları olduğunu ve görüntüye birazcık yetenek kattığını kesinlikle fark ediyorsunuz. Yani bu uygulamayı verimli bir şekilde kullandığınızda bu çözülebilir.

Adobe Lightroom Premium Apk  Bu uygulama, fotoğraflarınızı çekerken ayarlamalar yapabileceğiniz işlevler sağlar. Kullanıcı, pozlama, zamanlayıcı ve daha fazlası gibi faktörleri ayarlayabilir ve öğrenebilir. Bu, fotoğrafınızı daha benzersiz kılar ve sunduğu şeylerden etkileneceksiniz. Onları sevmek ve onlardan tam olarak yararlanmanın yollarını bulmak için çok zaman harcamanız gerekecek.

Adobe Lightroom Premium Apk

Ayrıca, kullanıcılar farklı kamera modları arasından seçim yapabilir. Her modda çeşitli ve karakteristik unsurlar olacak. Oradan, orijinal kamerayı kullanırken nadiren sıkılırsınız. Aynı zamanda, bu size belirli düzenlemeleri azaltmanın rahatlığını da verir. Ayrıca her mod belirli durumlarla uyumlu olacak ve yavaş yavaş alışacaksınız. Aynı zamanda bu, uygulama deneyiminizin de ilk adımıdır.

Adobe Lightroom Premium Apk  Fotoğrafçılıkta kötü olanlar için bu uygulamanın sizin için yapabileceği uygun bir işlev var. Bunlar fotoğrafçılık alanındaki uzmanlardan ipuçları. Spesifik olarak, belirli deneyimlerden öğrenmek için okuyabilecek ve bunları kademeli olarak uygulama deneyiminize uygulayabileceksiniz. Şüphesiz size bir ölçüde yardımcı olacaklar ve fotoğrafçılık becerilerinizi geliştireceklerdir.

Adobe Lightroom Premium Apk

KULLANABİLECEĞİNİZ BİRÇOK FİLTRE

Adobe Lightroom Premium Apk  Herhangi bir fotoğraf düzenleme uygulaması gibi, Adobe Lightroom da size tanımak ve keşfetmek için çok zaman harcayacağınız çeşitli işlevler sunar. Onları bir dereceye kadar kavradığınızda, güzel görüntüler yaratmak artık tam faktör değil. Kendinize bir fotoğraf çektikten sonra, yapmanız gereken sonraki şey onları çeşitli filtrelerden geçirmek.

Adobe Lightroom Premium Apk  Her filtrenin kendine has özellikleri ve renkleri olacaktır, bu yüzden yapmanız gereken ilk şey panik yapmamak ve her rengi tek tek deneyimlemektir. İşin sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. İşinizdeki etkilerin yavaş yavaş değiştiğini görmek size farklı deneyimler getirecek ve bunu ilginç bulacaksınız. Aynı zamanda bu, fotoğraflarınız için uygun filtreleri seçerken size deneyim kazandıracaktır.

Adobe Lightroom Premium Apk

Adobe Lightroom Premium Apk  Filtre kullanmanın yanı sıra, bir görüntüde ilgilenmeniz gereken birçok unsur olacaktır. Böylece uygulama, filtreleri değiştirme şeklinize benzer şekilde, malzemeleri buna göre ayarlamanıza yardımcı olacak kaydırıcılar da sunar; öğelerin kaydırıcılarla ayarlanması da belirli değişiklikleri beraberinde getirir. Oradan görselde görünen özelliklerin uyumunu göreceksiniz.

GÖRÜNTÜDEKİ ELEMENTLERLE ETKİLEŞİM

Adobe Lightroom Premium Apk  Herhangi bir kullanıcı, görüntünün genel öğeleriyle etkileşime girmenin yanı sıra, çalışmalarında görünen küçük ayrıntılarla da ilgilenecektir. Aynı zamanda, bazen, ortadan kaldırmak istedikleri kaçınılmaz dikkat dağıtıcı şeyleri de beraberinde getirirler. Uygulama aynı zamanda tam da bunu yapmanıza yardımcı olan işlevler sunar.

Adobe Lightroom Premium Apk

Bahsedebileceğimiz ilk faktör, görüntü içindeki öğelerin silinmesidir. Bazı durumlarda, kullanıcılar hatıra olarak saklamak için güzel manzaraları yakalamak isteyeceklerdir. Ama bazen kötü şans getirir çünkü birçok faktör karışır. Oradan, bu uygulama ile bu unsurları tek bir fırça ile kaldırabilirsiniz. Bu elemanı uyguladıktan sonra ürünü hemen görebileceksiniz.

Bir görüntü içindeki öğelerle etkileşim kurmak, yalnızca onları görüntüden silmekle ilgili değildir. Yapabileceğiniz başka bir şey de fotoğrafın içindeki öğeleri diğerlerinden farklı kılmaktır. Bu, birçok kişiye belirli bir izlenim verir ve kullanıcının kasıtlı olarak vurguladığına dikkat çeker. Yani, bazı durumlarda, bu görüntü dikkat çekici olacaktır.

Adobe Lightroom Premium Apk

UYGULAMA DENEYİME DEĞER

Adobe Lightroom Premium Apk  Adobe Lightroom, size her kullanıcının deneyimlemek isteyeceği birçok öğe sunar. Kullanıcılara mükemmel kamera efektleri sunar ve kolay düzenleme için olağanüstü fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Filtreler ayrıca kullanıcılara daha fazla benzersizlik kazandıracak ve görüntüde bulunan her öğeyi özelleştirebilecek. Yani, uygulamanın getirebileceklerinden memnun kalacaksınız.

Adobe Lightroom Premium Apk

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Adobe Lightroom

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (100 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Adobe Lightroom Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Adobe Lightroom
Adobe Lightroom 6.4.0 MOD
Ekim 13, 2021 100 MB

Mod İçeriği:

Kilitler Açık Hileli Mod

'dan daha fazlasıAdobe

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

5 Yorumlar

 1. 3 yıl ago

  Arkadaşlar Adobe Lightroom Premium Apk Olarak İndirdim Gerçekten Çalıştı.Uygulamanın Premium Özelliklerini Para Vermeden Kullanıyorum Çok İyi 😉

 2. 3 yıl ago

  Allah razı olsun sayenizde Adobe Lightroom Premium Apk indiriyorum ne zamandır arıyordum

 3. 3 yıl ago

  Ne zamandır arıyordum sonunda Adobe Lightroom Premium Apk yi burada bulabildim tesekkurler

 4. 3 yıl ago

  Adobe Lightroom Premium Apk, fotoğraflarımla inanılmaz şeyler başardığım bir uygulama. Akıllı fotoğraf organizasyonu güzel bir yenilik, çok hoşuma gitti. Pro kamera ile de benzersiz kamera kontrolleri yakalıyorum.

 5. 3 yıl ago

  Fotoğraf çekmeyi ve sonrasında fotoğraflarla oynamayı sevenler için Adobe Lightroom Premium Apk harika.Fotograflar üzerinde rötuşlar yapabilir fotoğraflarınızı organize edebilir ve çeşitli filtrelere zenginlestirebilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X