Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk

İsim Jetpack Joyride … Jetpack Joyride is the most famous version in the Jetpack Joyride series of publisher Halfbrick Studios
Yayıncı Halfbrick Studios
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut 134M
Versiyon 1.59.1
Mod Version 1.59.1
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 1 Şubat 2022
Android Android Oyun Makinesi Oyunları
4.4 ( 860 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk, can sıkıntısından kurtulmak için günümüzde ihtiyacımız olan tek şey oyunlar ve aynı zamanda en keyifli eğlence kaynaklarından biri. Her gün Android akıllı telefonlarını kullanan ve kendilerini eğlendirmek için her tür oyunu oynayan milyarlarca oyuncu var. Ancak Shooting and Casual, son on yılda trend olan en iyi oyun türüdür. İndirme sayısını gözlemlesek bile, PUBG Mobile veya Garena Free Fire bile olsa sıradan Android oyunlarını kimse yenemez.

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk
Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk

Bu yüzden burada size Jetpack Joyride adlı dünya çapında popüler bir gündelik oyunun tam tasvirini sunuyoruz. Tüm güç kaynaklarıyla sizi şaşırtmaya hazır birçok oyun içi varlık içeren büyüleyici bir android oyunudur. Yalnızca varlıklar değil, aynı zamanda çok çeşitli harita konumları ve gerçek maliyetli Android oyunları gibi karakter görünümleri elde edeceksiniz.


Pek çok şeyi denedik ve Jetpack Joyride’ı ücretsiz bir oyun haline getirmek ve pahalı kelimeyi kullanıcıların kafasından çıkarmak için birçok hatayı ve uygulama içi satın alımları temizledik. Olağanüstü bir sürüm olan Jetpack Joyride MOD APK’yı oluşturduk ve tüm öne çıkan özellikleri isteğinize göre size sunmaya hazır. Hemen hemen tüm ücretli satın alımları ücretsiz olarak tek bir anda oluşturmaya uyumlu sürüm. İndirmelisiniz!!!

Bu Makaleyi Keşfedin

Akıllı telefonunuzda Bullet ile çalışan bir jetpack yolculuğunun keyfini çıkarın

Kullanışlı bir arayüze ve aynı anda sürükleyici bir hikaye planına sahip sıradan bir oyun mu arıyorsunuz? Evet ise, Jetpack Joyride ile hayran kalmanın zamanı geldi. 2011 yılında Halfbrick Studios tarafından geliştirilen inanılmaz bir Android oyunudur. Zaman içinde Halfbrick Studios’un en iyi ve en sevilen kreasyonlarından biri ve dünya çapında 500 milyondan fazla kullanıcıyı elinde tutuyor.

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk

Jetpack Joyride, neredeyse on yıl önce geliştirilen yandan kaydırmalı sonsuz koşucu aksiyon oyunudur. Hem Android hem de iOS işletim sistemleri için geliştirildi ve geliştiriciler ayrıca Windows oyunu üzerinde çalışıyor. Oyun planına göre, burada Barry Steakfries ekibisiniz ve şimdiye kadar kimsenin ulaşamadığı en uzak yerleri kapsayacak en havalı jetpack’leri donatmanız gerekiyor. Temple Run ve Subway Surfers ile aynı olan bir skor tablosu oyunudur.

Ancak bir istisna olarak, size diğer çalışan gündelik oyunlarda yaşayamayacağınız çeşitli karmaşıklıklar sunacaktır. İlk gülünç şey jetpack’lerdir, çünkü burada en sağlam jetpack’lerden birini seçip tüm skor tablosunda ilk sırada yer almak için hayatta kalabileceğiniz için kendi ayaklarınız üzerinde koşmanıza gerek kalmayacak.

Çok çeşitli havalı jetpack’ler ve gülünç kıyafetler

Şimdi hepsi jetpack’lere geliyor! Bunlar varlıklar olduğundan, birçok engeli anında temizlemeniz gerekir. Bunu göz önünde bulundurarak Jetpack Joyride, buharla çalışan jetpack, gökkuşağı jetpack, havai fişek jetpack, alevli jetpack ve en güncel Christmas Bell Jetpack gibi muazzam efsanevi paraşütler geliştirmiştir.

Ayrıca jetpack’inizin hızını artırmak ve hasar oranını azaltmak için çeşitli eklentiler de kullanabilirsiniz. air-Barrys, şanslı son, flaş, uçan domuz, gemoloji, yerçekimi kemeri ve Turbo güçlendirme gibi tonlarca eklenti içerir. Ancak yine de, tüm bu eklentiler oyunda ödenir ve onları fethetmek için binlerce INR gerektirir.

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk

Kilidi ücretsiz olan her şeye hayran kalma zamanı

Geçen seferlerde olduğu gibi, oyun içi satın alımlar konusunda strese girmenize gerek olmadığını zaten söylemiştik, çünkü tüm ücretli satın alımları ücretsiz olarak içeren modifiye oyunlarda size yardımcı olmak için her zaman buradayız. Benzer şekilde, bugün tüm oyun tutkunları için Jetpack Joyride MOD APK’sını getirdik.

Tüm birinci sınıf komut dosyalarıyla oluşturulmuş olağanüstü bir değişiklik. Size sonsuz para ve tamamen kilidi açılmış bir alışveriş menüsü verme yeteneğine sahiptir. Yani bu rekreasyonu indirdikten sonra, tüm satın alımları ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz ve ayrıca bu oyunu oynarken zorlukları düşünmenize gerek yoktur. Hemen indirin ve ücretli oyun aksesuarlarına ücretsiz olarak hayran kalın.

Tüm uygulama içi varlıkları satın almak için sınırsız paraya sahip bir oyun

Jetpack Joyride’daki en önemli kriz paradır, çünkü hiç kimse uygun paraya sahip olmadan güçlü varlıkları ve sağlam jetpack’leri satın alamaz. Resmi Jetpack Joyride oynarken, para kazanmak için oyun zorluklarını tamamlamak çok zorlaşıyor. Ancak endişelenmeyin, Jetpack Joyride MOD APK’sını indirin. Bu sürüm size çok yardımcı olacak ücretsiz sonsuz para sağlayabilir!

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk

Hero Hunters Sınırsız Altın Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Tüm meraklılar için alışveriş menüsünde her şeyin kilidi açıldı

Ayrıca Jetpack Joyride MOD APK içerisinde sınırsız paranın içinde tamamen açık alışveriş menüsü ile ödüllendirileceksiniz. Temel olarak, resmi sürümdeki güçlü jetpack’leri ve gelişmiş eklentileri elde etmek için muazzam yükseltilmiş seviyelere ihtiyacı var.

Ancak akıllı telefonunuzda Jetpack Joyride MOD APK kuruluyken, gerekli seviyelere bile ulaşmadan tüm gelişmiş varlıkların keyfini çıkarabilirsiniz. Harika değil mi?

Kesintilerden korkmadan jetpack yolculuğunuza başlayın

Oyuncuların Jetpack Joyride oynamayı bırakmasının en ölümcül dezavantajlarından biri, resmi oyundaki tonlarca çevrimiçi reklamdır. Hiç kimse en sevdiği oyunların arasında çevrimiçi reklamlara heveslenmez ve aynı şey Jetpack Joyride için de geçerlidir.

Bunu akılda tutarak, %100 reklamsız bir oyun olan Jetpack Joyride MOD APK’yı oluşturduk. O halde bu varyantı indirin ve tüm Jetpack yolculuğunuz için reklamlardan kurtulun!!

Artık interneti kullanmadan en sevdiğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

Jetpack Joyride oyuncularının en çok istediği özelliklerden biri de çevrimdışı oynanabilirlik. Hiç kimse, tüm önemli görevleri tamamlayarak Android oyunlarında israf etmek için günlük olarak uygun veriye sahip değildir. Ancak Jetpack Joyride MOD APK, size tek bir kesinti olmadan ücretsiz çevrimiçi oyun sunmak için eksiksiz bir çevrimdışı arayüze sahip gelişmiş bir oyundur. Hemen oynayın!!

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk

Son düşünceler

Jetpack Joyride, tüm sıradan Android oyuncularının en çok arzulanan oyunudur. Ancak yine de, varlık eksikliği ve efsanevi jetpack’ler nedeniyle muazzam meraklılar oyun arasında sıkışıp kaldı. Yani tüm bu oyuncular için, yukarıda belirtilen tüm özelliklerden oluşan Jetpack Joyride MOD APK ile karşınızdayız.

İhtiyacınız olan tek şey aşağıdaki indirme düğmesine tıklamanız ve akıllı telefonunuza yüklemeniz. Çok sayıda seviyeyi ücretsiz olarak ve herhangi bir mücadele etmeden geliştirmenin zamanı geldi, Sadece bu oyunu al !!

 

Rating

2

( 1 Votes )
Please Rate!
Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (134M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Jetpack Joyride Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk
Jetpack Joyride Para Hileli Mod Apk 1.59.1 apk
Şubat 3, 2022 134M

'dan daha fazlasıHalfbrick Studios

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X