WorldBox Premium Kilitsiz Mod Apk

İsim WorldBox - SandBox Simülatörü… WorldBox - SandBox Simülatörü is the most famous version in the WorldBox - SandBox Simülatörü series of publisher Maxim Karpenko
Yayıncı Maxim Karpenko
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 55 MB
Versiyon v0.14.5
Mod Version v0.14.5
Total installs 10.000.000
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 23 Temmuz 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.4 ( 60 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

2.3/5 - (456 votes)

WorldBox Premium Kilitsiz Mod Apk, Küçükken hep bir şeylere bakar ve nasıl yaratıldığını merak ederdik. Biraz büyüdüğümüzde okulda, kozmosu sürdürmede tamamen doğal unsurların kullanımını ve etkinliğini öğrendik. Şimdi anlıyoruz ki her şeyin bir nedeni var ve herkesin hayatı bütünleşmiş. Sayısız doğa harikası ve olay önümüzde oluyor ve her seferinde kafamızı karıştırıyor ve şaşırtıyor. World box mod apk, gücü doğaya olan sevgimize ve şeylere merakımıza dayanan böyle bir oyundur. Her zaman dünyayı tek bir noktadan korumanın zor işini bilmek istedik ve şimdi bunu bu oyun aracılığıyla keşfedecek gücümüz var. Dünyanın farklı yerlerinde her seferinde meydana gelen tüm doğa harikalarını ve afetleri, canlıların ve nesnelerin varlığını vb. öğreneceğiz.

WorldBox Premium Kilitsiz Mod Apk
WorldBox Premium Kilitsiz Mod Apk

Spaceflight Simulator Tüm İçeriğin Kilidi Açık Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Oyun, kullanıcılara en üstün güç olarak kendi dünyalarını yaratmalarını sağlar. Kısıtlama veya sınırlama olmaksızın dünyanızla her şeyi yapmak için tam erişilebilirliğe ve kontrole sahipsiniz. Dünyanızı tsunamiler, depremler, toprak kaymaları, kuraklıklar, tehlikeli yaratıklar yaratma, kadınsı vb. gibi birçok şekilde yok edebilirsiniz. Böylece yok etmek, yaratmak, izlemek ve müdahale etmek süreçleri eğlendirmek için kullanıcılara sunulmaktadır. Su kütleleri, kıtalar, adalar, ağaçlar, hayvanlar, solucanlar, insanlar, yeşillikler, çöller, araziler, tepeler vb. gibi şeyleri topluca bir dünya yapan her şeyi yaratabileceğiniz oyun süper heyecan verici ve eğlencelidir. Ülkeleri bölün ve çalışın, emekçiler ve yaratıklar yaratın, altyapılar, sistemler, sınırlar vb. oluşturun. İnsanların başına gelen herhangi bir durumda ne yaptığını izleyin,

Bu Makaleyi Keşfedin

Dünya kutusu mod apk

World box mod apk, web sitemizden indirebileceğiniz orijinal oyunun özgün ve tamamen çalışan bir modudur. Bu sürüm ücretsiz olarak mevcuttur ve kullanıcılara gelişmiş hileler ve bir hile menüsü sunar. Bu modda oyunun tadını çıkarmak için premium özellikler ve işlevler sunuyoruz – araçları, kilidi açılmış karakterleri, araçları ve yaratım ekipmanlarını, kilidi açılmış yerleri ve yaratıkları yükseltmek ve geliştirmek için sınırsız para. Oyun mağazasından herhangi bir ekipman ve cihaz satın almak için ücretsiz alışveriş. Uygulamanın reklamsız sürümünün keyfini çıkarın, böylece yolda herhangi bir rahatsızlık olmaz. Gecikme yok ve performansı daha güvenli ve emniyetli hale getirmek için tüm hatalar düzeltildi. Kurulum açısından, hiçbir şekilde köklendirme gerekmez.

Özellikler

World box mod apk, kullanıcılara dünyayı sıfırdan yaratmaları için süper heyecan verici araçlar ve harika özellikler sunar. İşlevlerin gerekli kullanılabilirliğinden yararlanın ve bu nedenle kullanımlarını ve potansiyellerini size bildirmek için bazılarını aşağıda tartıştık;

Yaşam kurmak için yer şekilleri yaratın

Su tek başına daha fazlasını sürdüremeyeceğinden, kullanıcıların dünyayı yaratıklarla doldurmak için dünyadaki yer şekillerini tamamen oluşturmaları gerekir. Arazi, oyun için zorunlu formattır, çünkü eğlenceli olan her şey yerde farklı şekillerde ve yöntemlerle gerçekleşebilir. Usta siz olduğunuz için, yeryüzü şekillerini benzersiz şekillerde yaratın. Gerçekçi dünyayı takip etmeye gerek yok; işleri kendi yönteminle yap. Kıtalarda, bölgelerde, ülkelerde, adalarda, alt kıtalarda vb. yeryüzü şekillerini oymak. Bu yer şekilleri farklı olmalı ve dünyadaki çeşitliliği sağlamak için farklı canlıları barındırmalıdır; bu yeryüzü şekilleri, dünyanın her yerindeki okyanusları ve denizleri otomatik olarak belirleyecek.

Abiyotik ve biyotik bileşenler oluşturur

World box mod apk, bağımsız bir yaratıcı olmanızı sağlar, bu nedenle dünyayı tüm ekosistem bileşenleriyle olması gerektiği gibi yaratmak sizin sorumluluğunuzdadır. Canlıların yaşaması ve yaşaması için abiyotik ve biyotik bileşenleri oluşturur. Dağlar, nehirler, ağaçlar, çeşitli topraklar, bitkiler, tohumlar, taşlar, tepeler, hazineler, pahalı süs eşyaları, madencilik, altyapı oluşturma gibi yaşanacak her türlü unsur,

Farklı yerlerde çeşitlilik yaratıkları yapın.

Dünyayı yaratmak kolay olmadığı için, kullanıcıların işleri işarete getirmeleri için her şeyle ilgilenmek gerekir. Bir yaşam kurmak için farklı yaşam formları oluşturmaya ve dolayısıyla dünyanın kolayca işleyebilmesi için sistemlere odaklanmanız yardımcı olacaktır. Sınırları ve bölgeleri işaretledikten sonra hayvanları, solucanları, böcekleri, balıkları, bitkileri, insan ırkını, arıları, kelebekleri, ayrıştırıcıları vb. yapın, insan formlarını oluşturun ve onları yaşam ve hayatta kalma yolları yaratma yolları ile bilgilendirin.

Yemekleri düzenleyin ve kaosu izleyin

World box mod apk’da kullanıcılar, insan ırkının belirli koşullara verdiği tepkilerin ve faaliyetlerinin tam görünümünü üçüncü şahıstan deneyimleyecekler. Dünyada hayatta kalabilmek için yiyecek ve barınağı nasıl ayarladıklarını görün. Çeşitli süreçlere ve felaketlere tepkileri, köydeki hayvanları ve tehlikeli canavarları, insanların bu kaosa nasıl tepki verdiğine bakmalarını sağlar. Yolda o kadar çok eğlence yaşayabilirsiniz ki, kelimenin tam anlamıyla aklınızı başınızdan alacak.

Dünyayı yok etmek için felaketleri ve doğal afetleri sürün

World box mod apk, basit oyunun yanı sıra, hiç beklemediğiniz şeyleri tasarlamanıza ve yapmanıza olanak tanıyan birçok araç ve işlevle birlikte gelir. Bir şeyleri yeniden yaratmak için, felaketleri kullanabilmek için eskileri yok etmeniz gerekir. Deprem, kuraklık, kadınsı, Tsunami, Heyelan, Yıldırım, orman yangını, su kütleleri, asit yağmurları vb. gibi belirli doğa olaylarını yapın ve dünyaya bırakın; kelimelerle anlatılamayacak kadar çok eğlenebilirsiniz.

WorldBox Premium Kilitsiz Mod Apk

Çözüm

Kendi içinizdeki tanrı olmayı keşfetmek için World box mod apk’yı indirin. Bunu yapacak araçların mevcudiyeti ile size bağlı olarak kendi barış veya kaos dünyanızı yaratabilirsiniz. Yaşam sürecini mümkün kılmak için kıtalar, ülkeler, insan ırkı, yaratıklar, hayvanlar ve diğer şeylerden harikalar yaratın. Modda her şeyin kilidi ücretsiz olarak açılıyor ve kullanıcılara dünyada istedikleri kadar eşya yapabilmeleri için kilidi açılmış araçlar ve özellikler sunuyor.

Rating

3.5

( 46 Votes )
Please Rate!
WorldBox Premium Kilitsiz Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (55 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın WorldBox - SandBox Simülatörü Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
2.3/5 - (456 votes)

Tüm Versiyonlar

WorldBox Premium Kilitsiz Mod Apk
WorldBox Premium Kilitsiz Mod Apk v0.14.5 apk
Ağustos 2, 2022 55 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X