Netflix Premium v8.69.0 Mod Apk İndir – Premium Kilitsiz

İsim Netflix … Netflix is the most famous version in the Netflix series of publisher Netflix Inc
Yayıncı Netflix Inc
Tür Eğlence Uygulamaları
Boyut Varies with device
Versiyon
Mod Version
Total installs 1,000,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 31 Ocak 2022
Orjinal Play Store
Android Android Eğlence Uygulamaları
4.2 ( 518 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Netflix Premium v8.69.0 Mod Apk – Premium Kilitsiz televizyon izleme deneyimi OTT (en üstte) medya hizmeti tarafından devrim yarattı ve günden güne dönüşmeye devam ediyor. Birkaç yıl önce OTT platformları arasında çok fazla rekabet yoktu, ancak günümüzde çok fazla hale geldi. Netflix, Amazon Prime, Disney+ Hotstar, Sony Liv ve çok daha fazlası gibi birçok önde gelen OTT platformu ulusal olarak yaygındır. Bu platformlarda en sevdiğiniz dizileri, filmleri, orijinal web dizilerini ve bazı ek içerikleri hiçbir engel olmadan kolayca izleyebilirsiniz.

Netflix Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk
Netflix Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Tüm bu OTT platformlarından Netflix, içerik, Ultra HD kalitesi, çeşitli diller ve özel orijinal içerik açısından 1 numaradır . Ancak bazı kusursuz özelliklere sahip bu şaşırtıcı içerik için, 799,00 INR’ye mal olan çok daha pahalı bir abonelik satın almanız gerekiyor. Bu yüzden sadece web dizileri, televizyon programları ve bazı filmlerin keyfini çıkarmak için bu kadar büyük bir miktarı ödeyemeyen öğrenciler, profesyoneller veya normal yayıncılar için Netflix MOD APK adlı yeni değiştirilmiş uygulama ile karşınızdayız. Premium abonelik ve bazı ek özelliklerle etkinleştirilen basit bir Netflix uygulamasıdır. Bu yazıda Netflix mod apk’yı kolayca indirebilir, özellikleri ve genel bakış hakkında tam bilgi edinebilirsiniz.


Bu Makaleyi Keşfedin

Netflix Uygulaması Hakkında

Netflix, çok sayıda Televizyon Şovu, Hollywood+Bollywood Filmleri, Netflix Orijinallerinin yanı sıra çocuklar için Çizgi Film ve Anime şovları sağlayan bir Amerikan çevrimiçi video akışı hizmetidir. Yaklaşık dört yıl önce Reliance OTT Bigflix’in piyasaya sürülmesinden sekiz yıl sonra, bu hizmet Hindistan’a geldi. Ancak günümüzde Netflix, olağanüstü hizmetiyle Hindistan’daki en iyi akış hizmeti sağlayıcılarından biri haline geldi. Çünkü size milyonlarca saatlik televizyon+film+web dizisi içeriğinin yanı sıra 1500+ saatlik Netflix orijinal içeriği sağlayacaktır. Kullanıcılar açısından Netflix, 2020 yılına kadar dünya çapında 167 milyon kullanıcıyı elinde tutuyor.

Burada metrik işini bitirip hizmet kısmına geri dönüyoruz. Netflix’i her bir içeriği izlemek üzere kullanmak için önce üyeliğini kavramanız gerekir, yani üyelik olmadan Netflix’i kullanmak imkansızdır. Netflix’in en iyi abonelik planı, bu plandan bu yana premium planıdır ve size ayda 799,00 INR’ye mal olacak muazzam içeriği mükemmel kalitede izleyebilirsiniz. Ayrıca size çözünürlük kalitesi, reklam yok ve çok daha fazlası gibi bazı ek özellikler sağlayacaktır.

Ancak bunun için endişelenmenize gerek yok çünkü bu yazımızda size premium abonelik etkinleştirilmiş resmi uygulamadan oluşan en son Netflix modifiye uygulaması olan Netflix mod apk 2020’yi sunacağız. Netflix premium’dan bazı ek özelliklere sahip kullanıcı dostu bir uygulamadır. Netflix mod sürümü apk hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bölümü okumalısınız.

Netflix Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Netflix Premium v8.69.0 Mod Apk İndir

Netflix MOD APK, tek kuruş harcamadan premium özellikleri deneyimlemeniz için profesyonel ekibimiz tarafından modifiye edilmiş basit bir uygulamadır. Bu uygulamayla ilgili en iyi şey, sıfır reklam, sınırsız çevrimdışı indirme, ultra HD kalitesi ve çok daha fazlası gibi muazzam ek özellikleridir. Bu modlu uygulamayı kullanarak herhangi bir miktar doldurmadan kasvetli günlerinizi geride bırakabilir ve istisnai bir döneme girebilirsiniz.

Netflix’in ücretli aboneliğine geçiyorsanız, size 199,00 INR ile 799,00 INR arasında planlar sunacaktır. Netflix MOD apk sürümü, 799,00 INR aboneliği ile aynı özelliklerde ücretsiz olarak sizleri ağırlayabilir. Ayrıca, her Netflix içeriği ile size muazzam ek özellikler de sağlayacaktır.

Netflix Abonelik Planları

Netflix, tamamen kullanımınıza dayalı dört tür abonelik planı edinir ve ay sonunda otomatik ödemeden kaçınmak için bu aboneliği istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Aşağıda, özelliklere, fiyata ve kullanıma dayalı olarak dört planı da onayladık.

Mobil Plan – Mobil plan, Netflix için en ucuz plandır ve adından doğrudan fark edebilirsiniz. Evet, sadece mobil cihazlar için, bu plan sadece android telefonlarında film ve web dizileri izlemek isteyen yayıncılar için uygundur. Bu planın bazı dezavantajları, aynı anda yalnızca bir kullanıcının akış yapabilmesi ve HD, UHD çözünürlüğünün kullanılamamasıdır.

Temel Plan – Temel, normal oranlı plandır ve çözünürlük ve kullanıcı açısından çoğunlukla ilk mobil planla aynı özelliklere sahiptir. Mobil planlar ile Temel plan arasındaki tek fark, Netflix’i bu abonelikle bilgisayar, dizüstü bilgisayar, cep telefonu veya başka herhangi bir konsolda izleyebilmenizdir.

Standart Plan – Bu planda gezinirken, Netflix’te bulunan her içerik için HD çözünürlük kullanılabilirliğinin keyfini çıkarabilirsiniz ve bir seferde kullanıcı sayısı 2’ye kadar artırılabilir. Ancak UHD’yi yayınlayamazsınız( Ultra HD Kalitesi) çözünürlüğü bu planda.

Premium Plan – Premium, Netflix’in en pahalı ve en çok önerilen abonelik planıdır, çünkü bu planda arkadaşlarınızla onlara erişim sağlayarak içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz. Netflix’in sıra dışı yayınlarını tek seferde izlemek için 4 kullanıcıya kadar ekleyebilirsiniz. Ayrıca gerçekçiliği yaşamak için filmleri, web dizilerini veya herhangi bir televizyon programını Ultra HD kalitesinde yayınlayabilirsiniz. Netflix MOD apk ile size ücretsiz olarak sağladığımız Premium plandır.

Netflix Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Seekers Notes Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Netflix MOD APK’nın Özellikleri

Çoklu Dil

Hindistan yaklaşık 22 dilden oluştuğu için bu özellik Hintliler için çok kullanışlıdır, Netflix MOD APK ile yaklaşık 5 ila 7 Hint dili desteği alırsınız. Bu, aynı zamanda küresel dil İngilizce ve ana dilimiz Hintçe dilden oluştuğu için, Hint nüfusunun yaklaşık %70-80’inin içeriğini rahatça anlayabildiği anlamına gelir.

Reklam Yok

En son Netflix MOD APK’nın en iyi özelliği, çünkü favori şovlar arasındaki reklam kesintisi herkes için şimdiye kadarki en kötü duygu. Günümüz neslinin Televizyon hizmetlerinden ayrılmasına neden olan en büyük dezavantajlardan biridir. Netflix MOD APK, herhangi bir içeriğini izlerken ticari reklamları ile sizi hiçbir zaman rahatsız etmeyecektir. Bu özellik size başka hiçbir medya akış hizmetinde bulamayacağınız en keyifli deneyimi sunacaktır.

Sınırsız Çevrimdışı İndirme

Youtube uygulamasından geçtiyseniz, akış uygulamalarının çevrimdışı indirme özelliği hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Bu uygulamayı kullanarak, en sevdiğiniz programları ve filmleri hücresel verinizin yanı sıra bir Wi-fi bağlantısıyla kolayca indirebilirsiniz. Çevrimiçi video akışı, indirmekten biraz daha fazla veri tükettiğinden, ek olarak, bu uygulamayı kullanarak veriden tasarruf edebilirsiniz.

4K Ultra HD

Netflix’in Premium aboneliğiyle aynı şekilde, Netflix içeriklerini 4K Ultra HD kalitesine kadar yayınlayabilirsiniz, bu da yapılandırmalarına göre cep telefonunuzda da mükemmel bir HD görüntü elde edeceğiniz anlamına gelir. Ayrıca televizyonunuzu Netflix’e bağlayabilir ve cep telefonunuz Cast-Screen özelliğini destekliyorsa olağanüstü bir 4K kalitesi yaşayabilirsiniz.

Sınırsız Kullanıcı

Yukarıda açıkladığımız gibi, Netflix Premium MOD APK ile alacağınız birçok ek özellik daha var. Netflix Premium’da aynı anda en fazla 4 kişi premium içerik akışı yapabilirken, Netflix MOD APK’da bu devasa verilere sınırsız kullanıcı erişebilir. Bunu yapmak için, bu uygulamayı tüm arkadaşlarınızla paylaşmanız yeterlidir, o kadar.

Netflix Premium Kilitsiz Hileli Mod Apk

Kök Gerekmez

Size ücretsiz olarak ek avantajlar sağlayan çoğu değiştirilmiş, komut dosyası oluşturulmuş, kırılmış veya diğer uygulamalar, telefonunuzda öncelikli olarak kök erişimi gerektirir. Ancak bu uygulama söz konusu olduğunda, root erişimi olmadan çok rahat çalışabileceği için telefonunuzu rootlamanız gerekmeyecek. Cihazınızın güvenliğini önemsiyoruz çünkü bu bizim önceliklerimizden biridir ve cihazı rootlamak, telefonunuzun korumasını ve pil ömrünü bozabilir.

Çözüm

Netflix MOD APK’nın tüm profesyonel özelliklerini inceledikten sonra, en iyi modifiye edilmiş video akışı uygulamalarından biri olduğuna inandık. Ayrıca, profesyonel ekibimiz bu uygulamayı çoğu cihazda test ettiğinden, bu uygulama %100 hatasız ve virüssüzdür, bu da cihazınızın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Bluestacks, Gameloop vb. herhangi bir çevrimiçi öykünücüyü kullanarak PC için Netflix mod apk’sını da kullanabilirsiniz.

Netflix’i indirirken, kurarken veya uygulamayı kullanırken herhangi bir sorun yaşıyorsanız, daha iyi yardım almak için lütfen aşağıya yorum yapın. Netflix’in yukarıda sayılan tüm özelliklerini uygulamada en az bir kez denemeli ve keyfini çıkarmalısınız.

Rating

3.7

( 3 Votes )
Please Rate!
Netflix Premium v8.69.0 Mod Apk İndir – Premium Kilitsiz

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Netflix Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Netflix Premium v8.69.0 Mod Apk İndir – Premium Kilitsiz
Netflix Premium v8.69.0 Mod Apk İndir – Premium Kilitsiz apk
Mayıs 19, 2023 Varies with device

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X