Smash Colors 3D

İsim Smash Colors 3D… Smash Colors 3D is the most famous version in the Smash Colors 3D series of publisher Badsnowball Limited
Yayıncı Badsnowball Limited
Tür Müzik Oyunları
Boyut 50 MB
Versiyon 0.7.4
Mod Version 0.7.4
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 1 Kasım 2021
MOD Sınırsız Para/VIP
Android Android Müzik Oyunları
4,4 ( 399 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Smash Colors 3D Hile Apk, oyuncunun topunu dikkatli bir şekilde hareket ettirdiği renkli bir müzik oyunudur. Geçmek için doğru renkleri bulmanız ve oyun gecesinin engellerinden kaçınmanız gerekecek. Aynı zamanda ilerlemenizi durdurabilecek birçok şey olacak, bu yüzden gözlerinizi oyundan ayırmanız zor olacak. Bu oyunun desteklediği şarkı sayısı da oyuncuları cezbeden ve beğendikleri şarkıları bulabilen bir etken.

Bu Makaleyi Keşfedin

Smash Colors 3D Hile Apk

Smash Colors 3D Hile Apk


RENKLİ DÜNYAYA GİRİN

Oyuncular Smash Colors 3D Hile Apk‘de renkli bir dünyaya girecekler. Bir küreyi kontrol edeceksiniz ve görünmez bir silindirin etrafında hareket edebileceksiniz. Bu silindirde oyuncular farklı renklerde çizgiler görecek ve yavaş yavaş gözlerinin önünde belirecek. Elbette kontrol ettiğiniz topun da rengi olacak ve aynı renk çizgilerin olduğu bir alana girerse ileri doğru hareket edebilecektir. Başka bir deyişle, farklı renkli çizgilere dokunursanız oyun duracaktır.

Smash Colors 3D Hile Apk, Bu oyundaki göreviniz tamamen anlaşılır bir şekilde ekranı sola veya sağa kaydırarak farklı renkli çizgilerin konumuna denk gelecek şekilde topu kontrol edeceksiniz. Oradan, kendi başınıza birçok zorluğun üstesinden gelecek ve deneyimlemeyi seçtiğiniz her şarkı için etkileyici başarılar elde edeceksiniz. Aynı zamanda, oyuncuların her zaman üstesinden gelmeleri gereken zorluklar olacak ve gözlerini önlerine çıkanlardan alamayacaklar.

Smash Colors 3D – Ücretsiz Beat Color Ritim Topu Oyunu Smash Colors 3D Hile Apk

AŞILMASI GEREKEN ÇEŞİTLİ ENGELLER

Smash Colors 3D Pro Apk‘nin oyun ekranına adım attığınızda, şüphesiz çözmeniz gereken birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Müzikle ilgili herhangi bir oyunun sahip olduğu ilk unsur hızdır. Smash Colors 3D Oyunu Oyna, Hızı artan bir seviye yaşayacaksınız ve diğer bir deyişle ne kadar ileri giderseniz oranınız o kadar artacaktır. Bu nedenle, tamamen farklı bir renkteki çizgilere çarpma olasılığı olabilir. Aynı zamanda hız faktörü, renk değiştirme faktörü ile mükemmel bir şekilde birleşir.

Smash Colors 3D Hile Apk, Oyuncular, seviye boyunca sabit bir renk alacak ve farklı bir renk çemberinden geçerken renk değiştirebilecekler. Bu nedenle, geçmek için ilgili renk çizgisini seçmeniz gerekecektir. Smash Colors 3D Apk Son Sürüm, Rengi değiştirdikten sonra, hızlı hız nedeniyle tepki vermeye ve farklı bir renge dokunmaya zamanınızın olmayacağı bazı durumlar vardır. Oradan oyun ekranını tekrar deneyimlemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca bazen aynı renkteki çizgiler sandığınız kadar uzun olmayacaktır.

Smash Colors 3D Oyna, Sabit uzunluktaki çizgilerin yanı sıra, herhangi bir pozisyonunda serbestçe hareket edebilir ve dokunabilirsiniz. Bunun aksine, uzunluklarını kısaltabilen ve daralmış alanda hareket etmenizi gerektiren bazı renkli çizgiler olacaktır. Yukarıda belirtilen tüm faktörler, üstesinden gelmeniz gereken belirli zorlukları beraberinde getirir. Aynı zamanda her şarkıda ne zaman çıkacağını bilemeyeceğiniz bu engeller var.

Smash Colors 3D Hile Apk Smash Colors 3D Hile Apk Smash Colors 3D Hile Apk

ÇEŞİTLİ TÜRLERDE MÜZİK KÜTÜPHANESİ

Smash Colors 3D Hile Apk, Bir müzik oyunu söz konusu olduğunda, Smash Colors 3D’nin oyuncuların deneyimlemesi için desteklediği şarkıları kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz. Kullanıcıların beğendikleri şarkıları deneyimlemeleri ve seçmeleri için tamamen çeşitli bir kütüphanedir. Bu oyunda popüler şarkılar da görünecek ve oyuncuların fethetmesi için kilometre taşları belirleyecek. smash colors 3d apk hack, Her birinin ekranın üst kısmında bir ilerleme çubuğu var ve ne kadar ilerlediğinizi ve kaç yıldız kazandığınızı göreceksiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Smash Colors 3D

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (50 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Smash Colors 3D Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Smash Colors 3D
Smash Colors 3D 0.7.4 MOD
Ekim 28, 2021 50 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/VIP
Smash Colors 3D
Smash Colors 3D 0.6.9 MOD
Eylül 30, 2021 65.2 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/VIP

'dan daha fazlasıBadsnowball Limited

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X