ELSA Speak

İsim ELSA Speak: Online English Learning &… ELSA Speak: Online English Learning & Practice App is the most famous version in the ELSA Speak: Online English Learning & Practice App series of publisher ELSA
Yayıncı ELSA
Tür Eğitim Uygulamaları
Boyut 30 MB
Versiyon 6.4.7
Mod Version 6.4.7
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 5 Ekim 2021
MOD Profesyonel Kilitsiz
Android Android Eğitim Uygulamaları
4.6 ( 712 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (4 votes)

Elsa Speak Pro Apk Hiç bir yabancının İngilizce yön sorduğu bir durumla karşılaştınız mı ve onlarca yıldır İngilizce öğrenmiş olmanıza rağmen fikrinizi iletmekte zorlandınız mı? Birçok öğrenci yalnızca dilbilgisini ve kelime dağarcığını geliştirir, ancak konuşma becerileri öğrenme sürecinde pek gelişmez. Diğer becerileri öğrenmek ve konuşmayı görmezden gelmek için çok fazla zaman harcamak, yavaş yavaş kendimizi bilinçli hale getirmemize ve Elsa Speak Pro Apk İngilizce iletişim kurmaktan utanmamıza neden olur. Bu nedenle insanlar daha iyi konuşma ve telaffuz pratiği yapmaya yardımcı olacak ücretsiz İngilizce öğrenme uygulamaları aramaya başladı.

 


Ücretsiz olandan çok fazla beklemeyin diye bir söz vardır ama ELSA Speak: İyi İngilizce konuşmayı öğrenin bu zihniyeti tamamen değiştirmenize yardımcı olacaktır. Bu, anadili İngilizce olan biri gibi akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı daha etkili ve verimli bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak dünyanın en iyi uygulamasıdır. Uygulamanın faydasını deneyimleyelim.

Bu Makaleyi Keşfedin

Elsa Speak Pro Apk

İngilizce konuşma becerilerinizi keşfedin ve puan kazanın

İngilizce konuşma ve telaffuz becerilerinizi ve kendinizi ne kadar geliştirebileceğinizi Elsa Speak Apkhiç merak ettiniz mi? Endişelenmeyin, çünkü ELSA Speak: Learn to English İngilizce, dünyanın önde gelen dil uzmanları tarafından tasarlanan bir giriş sınavı ile yeterliliğinizi test etmenize yardımcı olacaktır. İş oldukça basit. Seviye testine tıklamanız yeterli, 13 İngilizce cümleden oluşan bir sınava yönlendirileceksiniz. Göreviniz kayıt bölümünde hepsini okumak ve benzersiz olanı görmek için beklemek. Harika olan şey, uygulamanın okumanızı kaydetmesi ve özellikle telaffuzunuzu analiz etmesidir. Yerli konuşmacıların yüzde kaçının olduğunu öğrenecek ve telaffuzdaki güçlü ve zayıf yönleriniz hakkında ayrıntılı bir rapor alacaksınız. Oradan, uygulama size en uygun egzersiz programını sağlayacaktır.

 

Kişiselleştirilmiş çalışma programı

Öğrenmenin ve özümsemenin en hızlı yolunun size özel kişiselleştirilmiş egzersizlerden Elsa Speak Nedir geçtiği söylenebilir. ELSA Speak: Bir dil öğretmeni olarak İngilizce konuşmayı öğrenin, sizin için ayrı bir öğrenme rotası tasarlayacaktır. Uygulama, ana dili İngilizce olan biri gibi konuşabilmeniz için telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olacak kısa ve uygun dersler seçecektir. Ve bu görevden en iyi şekilde yararlanmak için uygulama iyi programlanmış bir sistemle karşımıza çıkıyor. Bu sistem özellikle en temel üç seviyeye göre oluşturulacaktır: kolay, orta, zor.

 

Bu sistem sayesinde kullanıcılar, kendilerine en uygun kursa başlamak için Elsa Speak Pro Apk yeteneklerini hızlı bir şekilde belirleyeceklerdir. Ayrıca, kullanıcılar için farklı ihtiyaç ve amaçlara yönelik desteği en üst düzeye çıkarmak için uygulama kendi geniş veri hazinesini geliştirmiştir. Bu veritabanı, 6000’den fazla farklı zengin alıştırma ile birlikte 1600 dersi içerecektir. Çoğu, seyahat, yemek, eğlence, eğitim gibi 40 popüler konuya yayılacak ve kullanıcıların öğrenme içeriklerini özgürce seçmeleri için.

Elsa Speak Premium Apk

elsa speak pro apk

Telaffuz hatalarını iyice düzeltin

Bunun da ötesinde, uygulamanın üst sıralara koyduğu en önemli Elsa Speak Pro hedeflerden biri de kullanıcının İngilizce telaffuzunu geliştirmek. Bunu yapmak için, ELSA Speak: İngilizceyi iyi konuşmayı öğrenin, uygulamanın içinde belirli bir müfredatla birçok heyecan verici özellik tanıttı. Söylenecek ilk şey, kullanıcının sesini tanıma yeteneğidir. Doğru ayarlanmış ses tanıma özelliği ile uygulama, kullanıcının sesini ve tonlamayı dikkatlice dinleyebilir. Oradan, karşılaştırılacaklar ve anadili konuşanlara kıyasla telaffuzunuzdaki hataları bulacaklar.

 

Hatayı bulduktan sonra uygulama, kullanıcıyı en doğru şekilde telaffuz edebilmek için dil, ağız boşluğu gibi kısımlardan nasıl çalıştırılacağı konusunda coşkuyla yönlendirecektir. Birçok farklı önlem ve düzenli kontrollerden sonra, uygulamanın akıllı puanlaması sayesinde kesinlikle kayda değer bir gelişme hissedeceksiniz.

Elsa Speak Mod Apk

elsa speak pro apk

Eğlenceli zorluklarla becerileri hızla geliştirin

Bu uygulama ile birlikte telaffuz ve iletişim becerilerinizi doğru bir şekilde geliştirebilecek ve geliştirebileceksiniz. Elsa Speak fiyatAyrıca, uygulama her zaman ilginç çevrimiçi etkinlikler ve zorluklar düzenlediğinde kesinlikle sıkılmayacaksınız. Ama bazen çok meşgul olduğun için dersini unutabilirsin? ELSA Speak: İngilizce konuşmayı öğren, aynı zamanda sana her zaman zamanı hatırlatacak bir arkadaş olacak. O halde mükemmel bir İngilizce öğrenme uygulaması kurmadan ve sahip olmadan ne bekliyorsun!

ELSA (İngilizce Dil Konuşma Asistanı), Elsa Speak Pro Apk İngilizce’yi kendinden emin ve net bir şekilde konuşmanıza yardımcı olan bir İngilizce telaffuz uygulamasıdır.
10 MİLYONDAN fazla insan İngilizce telaffuz öğrenmek için ELSA’nın ödüllü, yapay zekalı konuşma tanıma teknolojisini kullandı.

Elsa Speak İndir

ELSA size şu konularda yardımcı olabilir:
– IELTS, TOEFL, TOEIC sınavlarınız ve hatta ESL dersleriniz için İngilizce çalışın.
– Seyahatinizden önce temel İngilizce konuşmaları ve cümleleri öğrenin.
– Kariyerinizi ilerletmek için Elsa Speak Pro Apk alanınızla ilgili İngilizce pratiği yapın.
130’dan fazla ülkeden öğrenciler ve çalışan profesyoneller, İngilizceyi hızlı öğrenmek için ELSA’yı kullanıyor.
İngilizce Öğrenenler ve Sektör Uzmanları Tarafından Güvenilen
– Fast Company’nin 2020 Dünyayı Değiştiren Fikirler Ödülleri’nde Yapay Zeka ve Veri kategorisinde Mansiyon – EdTech
Digest 2020’nin
EdTech Raporunda
En İyi 100 Etkileyen Kişi – Elsa Speak Pro Apk  SXSWEdu Lansman 2016’da Büyük Kazanan – Reimagine Education tarafından “En İyi Dijital Öğrenme Uygulaması” için Altın Ödül 2016
– ProductHunt 2016’da 1 Numaralı Eğitim Uygulaması
– TechCrunch, Forbes, Mashable, VentureBeat, Yahoo, Salma Hayek ve daha fazlası tarafından bahsedildi

elsa speak pro apk
Konuşma Yeterliliğinizi ve Puanınızı Keşfedin!
– Birinci sınıf uzmanlar tarafından yazılmış bir konuşma testi yapın ve Elsa Speak Pro Apk  telaffuzunuzun güçlü ve zayıf yönleri hakkında ayrıntılı bir rapor alın. Neye odaklanacağınızı biliyorsanız, yeni bir dil öğrenmek kolaydır.

Elsa Speak Ekşi

Hızla İki Dilli Olun
– Bir AI konuşma koçuyla İngilizce öğrenin. Elsa Speak Pro Apk Yapay zekamız, ana dili İngilizce olan biri gibi konuşmanıza yardımcı olmak için en iyi kısa dersleri seçecektir.
– Tüm İngilizce sesleri ve keşfetmeniz için seyahat ipuçlarından iş görüşmelerine kadar 40’tan fazla konuyu kapsayan 1.600’den fazla dersten pratik yapın.
– Kelimeleri aramak ve bunları konuşma pratiği yapmak için ELSA’nın İngilizce Sözlüğünü kullanın. Anadili İngilizce olan biriyle nasıl karşılaştırdığınızı görebilir ve geliştirmek için geri bildirim alabilirsiniz.

Konuşma Zorlukları ile Hızla Gelişin!
– Telaffuz, kelime vurgusu, ritim, tonlama, dinleme ve konuşma gibi temel İngilizce becerilerini kapsayan eğlenceli dil oyunlarıyla İngilizce pratik yapın.
– Bir cümleyi söyledikten sonra, saniyeler içinde (1) sesinizi anadili İngilizce olan biriyle karşılaştırabilecek, (2) kendinizi nasıl düzelteceğiniz konusunda talimat alabilecek, (3) Gelişmiş aracılığıyla IPA aracılığıyla diğer sesler hakkında geri bildirim alabileceksiniz. Elsa Speak Pro Apk Geri bildirim özelliği ve (4) size bu zorlu sesleri nasıl üreteceğinizi gösteren bir video izleyin.
– İki dilli olmanın sırrı, küçük miktarlarda pratik yapmak ve bu süreçte anlamlı geri bildirimler almaktır.

ELSA Pro Aboneliği
Premium dersler ve özellikler için ELSA Pro’ya abone olun! ELSA Pro, aşağıdakiler gibi harika avantajlarla birlikte gelir:
– 1.600’den fazla küçük derse ve 40’tan fazla temel konuya erişim, örneğin: Amerikan Kültürü, Seyahat 101, İş Görüşmeleri, Günlük İngilizce Konuşmalar, Temel İngilizce İfadeler ve çok daha fazlası!
– Telaffuzunuzu geliştirmek için özelleştirilmiş eğitim.
– Telaffuz, konuşma, tonlama, ritim, stres ve dinleme gibi tüm temel becerilerdeki ilerlemenizi görmenize yardımcı olacak izleme araçları.

Rating

3

( 1 Votes )
Please Rate!
ELSA Speak

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (30 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın ELSA Speak: Online English Learning & Practice App Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

ELSA Speak
ELSA Speak 6.4.7 MOD
Ekim 7, 2021 30 MB

Mod İçeriği:

Profesyonel Kilitsiz

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X