Bloons TD 6

İsim Bloons TD 6 … Bloons TD 6 is the most famous version in the Bloons TD 6 series of publisher ninja kiwi
Yayıncı ninja kiwi
Tür Strateji Oyunları
Boyut 45 MB
Versiyon 28.2
Mod Version 28.2
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 25 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para/Tümü Kilitsiz
Android Android Strateji Oyunları
4.8 ( 449 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Tanrı modu (menüde)
  • Tüm kahramanların kilidini aç
  • Tüm görünümlerin kilidini aç
  • Tüm kulelerin kilidini aç
  • Tüm haritaların kilidini aç
  • Ücretsiz yükseltme
  • Savaşta ücretsiz maymun satın al

  NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
 • Madeni paralar azalmadı
 • Sınırsız para maymunları
 • Sınırsız güç
 • Tüm maymunların kilidi açıldı
 • Tüm kahramanların kilidi açıldı
 1. Tüm kahramanların kilidini açın
 2. Kahraman görünümlerinin kilidini açın
 3. Tüm kulelerin kilidini açın
 4. Tüm haritaların kilidini açın
 5. Tüm modların kilidini açın | Kilitli olarak göster ama aslında oynanabilir
 6. Yükseltme maksimuma ulaştı (paragon kilidi açıldı) 
 7. 999 bilgi puanı + Ücretsiz bilgi yükseltme *YENİ*
 8. Sonsuz jeton *YENİ*
 9. Sonsuz sağlık *YENİ*
 10. Sonsuz para | Harcandığında azalmaz
 11. Sonsuz kupa | Harcandığında azalmaz
 12. Kule ve kahraman yeteneği her zaman aktif

 1. Not: Maksimum yükseltme özelliği nedeniyle öğretici sırasında takılıp kalabilirsiniz, bu sorunu çözmek için öğreticiyi atlamanız gerekir.
Rate this post

Bloons TD 6 Apk Ücretsiz İndir, Oyunculara tanıtılan heyecan verici bir kule savunma oyunu , herhangi bir oyuncunun bulabileceği birçok ilginç öğeye sahip bir oyun olan Bloons TD 6’dır . Bu oyunda birçok orijinal karakter görünebilir ve her birimin oyunun zorluklarının üstesinden gelmenize yardımcı olmak için oynayacağı bir rolü vardır. Yani, yeni bir şey arıyorsanız, o zaman bu mükemmel bir seçimdir.

Bu Makaleyi Keşfedin

Bloons TD 6 Apk Ücretsiz İndir

bloons td 6 ücretsiz indir


YENİ KULE SAVUNMA OYUNU DENEYİMİ

Bloons TD 6 Apk Ücretsiz İndir, Oyuncular, kendileri ve maymun takım arkadaşları renkli balonların istilasından kaçındıklarında, bir kule savunma oyununun tanıdık oyununu deneyimleyecekler. Yani bu oyunun içindeki mekaniği deneyimlemek için zaman harcayacaksınız ve oyuncuların seçim yapması oldukça zengin. Aynı türdeki diğer birçok oyun gibi, oyuncuların Bloons TD 6’da da bölgelerini kullanmak ve korumak için bir ordusu var.

Bloons TD 6 Apk Ücretsiz İndir, Bu yapı tamamen size kalmış olup, ihtiyaç duyarsanız birçok farklı pozisyona ulaşabilir ve o alana karşılık gelen bir maymunu yerleştirebileceğinizden emin olabilirsiniz. Dolayısıyla bu oyunda aynı türdeki diğer oyunlara göre bölümü tamamlayacağınız yer seçiminde pasif kalmayacaksınız. Ek olarak, seviyeye ulaşmanıza yardımcı olacak karakterleri görebilseniz de, başlangıçtan itibaren özgür olmayacaklar ve kilidini açmak için bir koşula ihtiyaçları olacak.

bloons td 6 ücretsiz indir

Bloons TD 6 Apk Ücretsiz İndir, Her maçta balonları hızlı bir şekilde yere düşürebiliyorsunuz ve maymunların hızına ve doğasına bağlı olarak düşürülebilecek balon sayısı farklı olacak. Başka bir deyişle, minyonlarınızı doğru yere koyarsanız, bir toptan daha fazlasını öldürürsünüz. Yani oyun sürecinde, sahip olduğunuz her birimi bu oyun içinde nasıl etkili bir şekilde konumlandıracağınızı anlayacaksınız çünkü alana gelen hiçbir topun korunmasına izin vermemelisiniz.

UYGUN GÖRDÜĞÜNÜZ MAYMUN TÜRÜNÜ YÜKSELTİN

Bloons TD 6 İndir Hilesiz, Bu oyunda savaş birimleri satın alma mekanizması diğer bazı oyunlardan tamamen farklıdır. Özellikle, dikkat etmeniz gereken iki faktöre sahip olacaksınız. Topu patlatarak elde ettiğin altın bu. Bloons TD 6 Bedava İndir, Dikkate alınması gereken ikinci faktör, her maymun biriminin savaşta kazanabileceği XP’dir ve her kaynağın, birimleri satın almak için altın ve bunları yükseltmek için XP kullanırken göz önünde bulundurabileceğiniz farklı işlevleri vardır.

bloons td 6 ücretsiz indir

Bloons TD 6 Apk Ücretsiz İndir, Oyunun başında belirli bir miktar para alacaksınız ve sonunda onları etkileyici yeteneklere sahip Kahramanlar satın almak gibi başka amaçlar için kullanmak için kullanmanız gerekecek. Bloons TD 6 Apk 28.2 İndir, Böylece, her birim belirli bir miktarda XP aldığında, becerilerini yükseltmeye devam edebilirsiniz. Bulabileceğiniz üç yükseltme dalı olduğundan, bu seçimin öğrenilmesi biraz zaman alır. Başka bir deyişle, her farklı durum için doğru iyileştirmeyi seçmeniz gerekecek.

BİRİMLERİN VE KAHRAMANLARIN KİLİDİNİ AÇ

Bloons TD 6 Apk Ücretsiz İndir, Yukarıda da bahsettiğimiz gibi çok fazla birlik ve kahramana ulaşamayacaksınız. Yani farklı maçlar aracılığıyla seviyenizi yükselterek heyecan verici yeni şeylerin önünü açacaksınız. Maymun birimlerine gelince, seviye atladığınızda yeni bir birimin kilidini açacaksınız ve az önce açtığınız birimin özelliklerini öğreneceksiniz. Bloons TD 6 Apk 22.2 Hilesiz, Kahramanlara gelince, onları savaşta kullanmak için bu oyunun Kahramanlar bölümünde gerekli olan bir seviyeye ulaşmanız gerekecek.

bloons td 6 ücretsiz indir

Bloons TD 6 Son Sürüm İndir, Aynı türdeki diğer oyunlardan farklı olarak, Bloons TD 6’daki kahramanlar, satın almak ve doğru konuma yerleştirmek için paraya ihtiyacınız olacak diğer maymun birimlerine benzer özelliklere sahiptir. Ayrıca, belirli bir XP miktarına ulaştıklarında, bir süreliğine kullanmak üzere bir becerinin kilidini açabilirler. Verdiği geçici etki nedeniyle güçlendirmeye benzer şekilde çalışır ve her kahramanın karakter bilgisinde bulabileceğiniz benzersiz becerileri vardır.

ÇEŞİTLİ ZORLUKLARLA BİRÇOK HEYECAN VERİCİ MAÇLAR

Bloons TD 6 Apk Ücretsiz İndir, deneyimlediğinizde, gözlerinizi ekrandan alamadığınızda bu oyunun mekaniğinin getirdiği eğlence nedeniyle kesinlikle seveceksiniz çünkü zorluklar her zaman gözünüzün önünde beliriyor. Farklı özelliklere sahip birçok seviyeden geçeceksiniz ve hepsinden önemlisi, hepsi herkesi etkilemek için güzel bir şekilde tasarlandı. Bu yüzden her zaman onlara dikkat etmeniz ve duruma uygun seçimler yapmanız gerekecektir.

bloons td 6 ücretsiz indir

Bloons TD 6 Ücretsiz İndir, Bu oyun hayranlık uyandıran bir seviye sistemine sahip ve bunun üstesinden gelmek için zaman alacaksın. Aynı zamanda oyunda çeşitli yerlere seyahat edecek ve renkli toplar veya artan zorluk seviyeleri gibi eklenen yeni zorluklarla karşılaşacaksınız. Ayrıca mevcut sürümde yeni bir kahraman eklendi ve bu karaktere sahip olmanın yollarını hızlıca bulabilir ve oyunda daha fazla başarıyı bitirebilirsiniz.

Rating

5

( 2 Votes )
Please Rate!
Bloons TD 6

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (45 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Bloons TD 6 Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Bloons TD 6
Bloons TD 6 28.2 MOD
Ekim 26, 2021 45 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Tümü Kilitsiz

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X