Car Parking Multiplayer

İsim Car Parking Multiplayer … Car Parking Multiplayer is the most famous version in the Car Parking Multiplayer series of publisher olzhass
Yayıncı olzhass
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 900 MB
Versiyon 4.8.4.9
Mod Version 4.8.4.9
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 18 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para/Pro Kilidi Açık
Android Android Simulasyon Oyunları
4.4 ( 188 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Oyuna giriş yaptığınızda çok sayıda altın ve banknotunuz olacak. Bu para, arabanızı rahatça yükseltmenize ve onarmanıza yardımcı olur
 • Ücretli içeriğin kilidi açıldı: 100'den fazla araba, karakter, ev, disk (tekerlek), sürekli hareket makinesi, devre dışı bırakma reklamları, W16 motoru, ev, renkli duman, kornalar ve polis sirenleri.
 • Oyunda artık satın alma hilesi var. (gerçek satın almalarla hiçbir bağlantısı yoktur)
 • Tüm araçlara sahip olarak başlarsınız.
 • Altınları karakterinizin özelleştirilmesinde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
 • Para hilesi için “PARA AL” butonuna basıp istediğiniz tutarı seçin, para hesabınıza eklenecektir.
 • Duman, farlar, v16 motor gibi özelliklerin satın alma düğmelerine basmanız yeterlidir, bunların kilidi açılacaktır.
 • MENÜ MODU
 • Bedava para
 • Ücretsiz Paralar
 • Ücretsiz Yakıt
 • Araba hasar görmedi
 • Tüm arabaların kilidini aç
 • Reklamsız
 • W16 motoru
4.4/5 - (21 votes)

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, (MOD APK, Sınırsız Para/Kilitsiz), oyunculara bir sürü sürüş zorluğu ve arkadaşlarıyla deneyimlemeleri için eğlenceli park dersleri sunan bir sürüş simülasyonudur.

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, Sürüş simülatörü türü, oyunculara sayısız farklı araç türünü sürerken sağladığı rahatlık ve dürüstlük nedeniyle artık çok seviliyor. Bununla birlikte, Car Parking Multiplayer, bu türe ait olup olmadığına bakılmaksızın farklı bir oyundur, çünkü oyuncuyu arabayı mükemmel bir şekilde park etmenin temel yolları konusunda yalnızca simüle eder veya yönlendirir. Park etme, çok az oyunun geçerli olduğu bir kavramdır, ancak oyun, oyuncuların keşfetmesi için eğlencesini ve yaratıcılığını sınırsızca genişletebilir. Oyuncular bu oyuna gelirlerse, yeni park etme tekniklerine erişebilecekler ve geniş kişiselleştirme ile birçok ünlü arabayı sürmeyi deneyimleyecekler.


Bu Makaleyi Keşfedin

Car Parking Multiplayer Para Hilesi

Car Parking Multiplayer Para Hilesi,(MOD, Para/Hepsi Açık)

BÜYÜLEYİCİ OTOPARK SİMÜLATÖRÜ

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, içeriği, her oyuncunun park etme becerilerini mükemmel bir şekilde eğitir, hatta sayısız vakayı simüle eder. Oyun, oyuncuların birçok farklı bakış açısıyla seviyenin güzelliğine hayran kalırken etrafta dolaşmanın keyfini çıkarması için birinci sınıf ve gerçekçi 3D grafikler sunacak. Ancak oyun, oyunculara sürekli olarak çok etkileyici içerik ve sayısız durum veya farklı araç türlerinin tadını çıkaracak. Bunun da ötesinde oyun, oyuncuların birlikte etkileyici içeriği keşfettikleri ve aynı zamanda çok oyunculu katılım için tasarlanmış birçok olağanüstü çok oyunculu etkinliğe katılmalarına izin verecek.

Car Parking Multiplayer Para Hilesi,(MOD, Para/Hepsi Açık)

Car Parking Multiplayer Apk Para Hilesi

KEŞFETMEK VE PARK ETMEK İÇİN GENİŞ BİR DÜNYA

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, Oyun park etme sürecini simüle etse de, oyuncuların görevleri tamamlamadan önce dolaşıp keşfetmeleri için geniş bir açık dünya sunuyor. Bununla birlikte, bir oyuncu bir görevi üstlenmeye her başladığında, hedef ve park konumu, baskı için biraz zaman sınırlaması olsa bile, otomatik olarak rastgele görünecektir. car parking multiplayer apk dayı Her içeriğin zorluğuna bağlı olarak, mesafe ve park pozisyonu oyuncular için canlı ve eğlenceli hale getirmek için farklıdır. Oyuncu görevi tamamlamak istemiyorsa, NPC’lerle etkileşime geçmek için etrafta dolaşabilir veya hareketli bir şehirde huzurun tadını çıkarabilir.

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, (MOD, Para/Hepsi Açık)

Car Parking Multiplayer Mod Apk

GERÇEK BİR DÜNYA GİBİ ÜCRETSİZ YÜRÜYÜŞ

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, Diğer simülasyon oyunlarıyla karşılaştırıldığında, serbest yürüme unsuru Car Parking Multiplayer kadar odaklı değildir. Bunun yerine oyun, oyuncuların araçlara girmek, car parking multiplayer 4.7.0 apk alışveriş yapmak ve çok oyunculu modda yer alıyorlarsa diğer oyuncularla sohbet etmek için en sevdikleri karakteri yürüyerek kontrol etmelerine izin verecek. Bir simülasyon oyununda harika bir unsur ve oyuncuların sanal bir dünyada yaşarken gerçekliği hissetmeleri için bir fırsat. Oyun, karakter hareketlerini ve diğer birçok unsuru pürüzsüz ve esnek olacak şekilde tasarlayacak ve oyunculara oyun için özel bir his verecek.

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, (MOD, Para/Hepsi Açık)

Car Parking Multiplayer Son Sürüm Apk

SİMÜLASYONUN BÜYÜK TANIMI

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, oyunun tadını çıkarmak için özel kamera görüntüleriyle bile oyuncunun sürüş deneyimini en özgün ve canlı hale getirecek. Ayrıca, araç kontrol mekanizması pürüzsüz ve esnektir, oyuncuların aracın tüm temel işlevleriyle etkileşime girmesine ve basit hareketlerle kolay hız ayarına olanak tanır. car parking multiplayer apk hilesiz En iyi yanı, oyuncuların arabayı mükemmel bir şekilde park etmek için birçok farklı dersi birleştirmeleri gerektiğidir, böylece mutlak puanlar elde eder ve görevi mükemmel bir şekilde tamamlarken birçok ödül alırlar. Oyun, oyuncuların zevk alması için sürekli olarak daha ilginç içerikler açacak ve bunların tümü, sayısız gerçek yaşam durumundan toplanan simülasyon türünün özüdür.

Car Parking Multiplayer Para Hilesi,

GÜZEL CANLILAR VE DİNAMİK ÖZELLEŞTİRME

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, Oyun, oyuncuların birçok park etme görevini tamamlarken seçebilecekleri çok çeşitli araçlara sahiptir. Bu aynı zamanda oyuncuların onları çeşitli özel tarzlarda özelleştirebileceği ve kişiselleştirebileceği anlamına geliyor. Buna ek olarak oyun, oyuncuların canlı ve yaratıcı araba tasarımının keyfini çıkarması car parking multiplayer apk 4.8.2 için harika bir özellik olan dinamik özelleştirmeyi sunacak. Gelecekte, oyuncular kişiselleştirme için daha fazla özel içeriğin kilidini açacak ve böylece birden fazla platformda veya etkileyici stiller arasında araç tasarımının keyfini çıkaracaklar.

Car Parking Multiplayer Para Hilesi,

Car Parking Multiplayer Apk Yeni Sürüm

MUHTEŞEM VE BÜYÜLEYİCİ ÇOK OYUNCULU MODLAR

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, Oyuncular mükemmel sürüş becerilerini sergilemek istiyorlarsa, çevrimiçi mod gittikleri ve tüm harika şeylerini keşfettikleri yerdir. Ayrıca, oyun, sayısız heyecan verici sürüş faaliyetinden sonra herkesin park etmenin harikalığını rahatça yaşaması için sürekli olarak birçok heyecan verici etkinliğe ev sahipliği yapacak. Sadece bu da değil, oyuncular canlı bir boya rengi giyerlerse ve favori araçlarıyla parlarlarsa öne çıkabilirler. En iyi yanı, bir test sürüşü için araç değişimi, insanların çeşitli araçları sürmenin hissini ve rahatlığını keşfetmeleri için harika bir konsept.

 

Car Parking Multiplayer Para Hilesi, oyunculara mükemmel ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak için park etme öğelerini kullanan yaratıcı bir oyundur. Ayrıca, çevrimiçi veya tek oyunculu modlar aracılığıyla, oyuncular özel zorluklara erişmek için daha fazla fırsata sahip olacak ve hatta birçok özel etkinlikte diğer oyunculara eşlik edecek. Yani, her zaman gerçek araba sürme hissinin tadını çıkarmak istiyorsanız, o zaman bu oyun ilk park yerlerinize başlayacağınız yer olacaktır.

Rating

3.7

( 3 Votes )
Please Rate!
Car Parking Multiplayer

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (900 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Car Parking Multiplayer Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.4/5 - (21 votes)

Tüm Versiyonlar

Car Parking Multiplayer
Car Parking Multiplayer 4.8.4.9 MOD
Ekim 21, 2021 900 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Pro Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X