Talkao Translate

İsim Talkao Translate… Talkao Translate is the most famous version in the Talkao Translate series of publisher Talkao - Talk & Translate
Yayıncı Talkao - Talk & Translate
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 50 MB
Versiyon 324.0
Mod Version 324.0
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 13 Ekim 2021
MOD PRO Özelliklerin Kilidi Açıldı
Android Android Araçlar Uygulamaları
4.1 ( 738 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (5 votes)

Talkao Translate Mod Apk, kullanıcıların tüm dillerde konuşma oluşturmasına yardımcı olan bir araçtır. Ses ve metin çevirisini destekleyin. Günümüz dünyasında diller çok çeşitli ve canlı bir şekilde geliştirilmekte ve çok eski zamanlardan beri çeşitli topraklarda şekillenmekte ve kültürel alışverişler yoluyla yavaş yavaş dünyada popüler hale gelmektedir. Yerlerin kültürü karışmaya başladıkça, yeni yerleri ziyaret etmeyi seven turistler giderek ortaya çıkacaktır. Ancak dil aynı zamanda insanların birbirini anlamasını engelleyen bir engel olduğundan gerçek zamanlı dil çeviri uygulamaları geliştirilmeye başlandı. Bunlardan biri sesli çevirmen uygulaması Talkao Translate’di ve 110’dan fazla dilde önemli bir çevrimiçi sözlük içeriyordu. Gezginlerle düzenli olarak iletişim kuran ama ne dediklerini anlamayan biriyseniz, bu uygulama sorunsuz iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Bu Makaleyi Keşfedin

Talkao Translate Mod Apk

BASİT VE KULLANICI DOSTU ARAYÜZÜ

Talkao Translate Mod Apk, Talkao Translate, kullanıcıların cümlelerin, hatta alegorilerin ve hicivlerin anlamlarını anlamalarına yardımcı olacak birçok kullanışlı özelliğe sahip bir tercüman aracıdır. Ayrıca 110’dan fazla farklı dili desteklediği ve herhangi bir dili kısa sürede kolayca çevirdiği için birçok uluslararası kullanıcı tarafından da güvenilir bir uygulamadır. Uygulama ayrıca, kullanıcılara arkadaşça bir his veren basit ama sofistike bir şekilde tasarlanmış bir arayüze sahiptir. talk translate apk Ana sayfada, kullanıcıların çevirmek için metin girdikleri veya doğrudan çevirmek için mikrofonu kullandıkları yerdir. Hatta kullanıcıların çevirmesi gereken tüm özellikler uygulamanın ana sayfasına anında eklenecektir. Kullanıcılar ayrıca arayüzü özelleştirebilir, renklerini değiştirebilir ve yazı tipini ve boyutunu düzenleyebilir; sadece arayüz ile her şey kullanıcı için daha kullanışlı ve erişilebilir hale gelecektir.

Talkao Translate Mod Apk,

Talkao Translate Premium Apk

EN YÜKSEK DOĞRULUĞA SAHİP METİN ÇEVİRİ

Talkao Translate Mod Apk, Dil zengin ve çeşitlidir, ancak aynı zamanda kullanıcıların bir metnin veya makalenin ne söylemek istediğini açıkça anlamasını engelleyen bir engeldir. Bu nedenle, uygulama sonsuz metin kapasitesiyle çeviri yapma yeteneğine sahip olacak ve aynı zamanda en yüksek doğrulukla çeviri yapmak için gelişmiş yerleşik yapay zekayı kullanacak. Piyasada pek çok farklı tercüman uygulaması bulunmaktadır ancak bunların çoğu kullanıcıya doğru bilgi verememektedir. Ancak profesyoneller tarafından programlanan bir AI ile, orijinal belgelerin yazımını bile düzenleyerek kullanıcılara mükemmel bir çeviri sunabilir.

talkao translate – traductor voz y diccionario Bu özellik ile, kullanıcıların metni kopyalayıp yapıştırmaları gerekir, ardından uygulama dili otomatik olarak algılar veya kullanıcı manuel olarak seçer ve çeviri işlemini başlatır. İlginç bir şekilde, uygulama aynı zamanda çeviriden sonra bir kelimenin eş anlamlılarını, eşanlamlılarını ve varyasyonlarını da önerecektir.

Talkao Translate Mod Apk,

Talkao Translate Pro Apk

SESLİ ÇEVİRMEN, DOĞRUDAN KONUŞMA YAPIN

Talkao Translate Mod Apk, Günlük yaşamda, kullanıcılar çoğu zaman birçok farklı ülkeden birçok turistle tanışırlar, eğer diğeriyle diyalog kurmak istiyorlarsa, o zaman bir bilgi ve beceri kaynağı bir zorunluluktur. Ancak, kullanıcı iletişim kurmakta zorlanıyorsa, hızlı çeviri yapabilmek için özel olarak tasarlanmış ‘Voice Translator’ı kullanabilir. Daha da ilginç olanı, uygulamanın sesleri de tanıyabilmesi ve onlardan gelen dilleri algılayabilmesi, böylece kullanıcılar önce karşı tarafı konuşturuyor ve uygulama bunu metinle çevirecek. Elbette doğruluğu her zaman garanti edilir ve kullanıcılar bile bu uygulama üzerinden sohbet oluşturabilir. talkao translate – traductor voz diccionario Kullanıcılar ayrıca çeviri özelliğini özelleştirebilir, bu da kullanıcıların istediği şekilde mükemmel çalışmasını sağlar.

Talkao Translate Mod Apk,

Talkao Translate Online

SÖZLÜK & EŞANLAMLAR

Talkao Translate Mod Apk, Çeviri uygulamalarının her zaman ekli bir sözlüğü olmalıdır, ancak belirli bir kelimeyi çeviren bir sözlük yerine, uygulamada ifadeler için çok yönlü bir sözlük bulunur. Sözlük gerçek zamanlı olarak çalışır, bu nedenle çok fazla bellek alanı kaplamaz. Ayrıca, 110 dil desteği, hiciv cümlelerinin anlamlarını analiz etme ve hatta kullanıcılar için eş anlamlılar önerme gibi birçok farklı yönde öne çıkıyor. talkao translate voice Sadece bu değil, uygulama aynı zamanda fiiller, sıfatlar ve zarflar gibi belirli bir kelimenin diğer varyasyonlarından da bahsedecek. Ayrıca, sözlük birçok dilde, hatta birçok farklı alanda kullanılan ortak sözler koleksiyonuna sahip olacak. kullanıcıların öğrenmesi için. Uygulamanın sözlüğü, kullanıcıların diğer uygulamalarda gördüğünden daha çok yönlüdür ve her zaman kullanıcıların dil engellerinden arınmış olmasını sağlar.

Talkao Translate Mod Apk,

Talkao Translate Mod Apk, çok yönlü ve kullanıcı dostu bir çevirmendir. Aynı zamanda basit bir şekilde çalışır ve cihazın fazla gücünü veya kapasitesini almaz, bu nedenle birçok kullanıcı için her zaman en iyi seçeneklerden biridir. talkao – talk translate apk Uygulama ayrıca bulut üzerinden çalışan yerleşik bir akıllı AI ile çalışır, böylece tüm metinler ve konuşmalar en yüksek düzeyde doğrulukla çevrilir. Kullanıcılar genellikle seslerine daha az güvenirler, ancak bu uygulama ile kullanıcılar ‘metinden konuşmaya’ özelliğini de en kullanışlı şekilde kullanabilirler. Dil engelini aşmak ve ziyaretçilerle arkadaş olmak isteyen biriyseniz, bu uygulama bulabileceğiniz en iyi çevirmen olacaktır.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Talkao Translate

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (50 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Talkao Translate Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Talkao Translate
Talkao Translate 324.0 MOD
Ekim 11, 2021 50 MB

Mod İçeriği:

PRO Özelliklerin Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X