Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk

İsim Shadow of Death: Ruh Şövalyesi … Shadow of Death: Ruh Şövalyesi is the most famous version in the Shadow of Death: Ruh Şövalyesi series of publisher Bravestars Games
Yayıncı Bravestars Games
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut Varies with device
Versiyon
Mod Version
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 27 Ocak 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
( 399 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Dünya çapında 10 milyondan fazla indirilen Epic Shadow of Death’in devamı.

Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk, hafızası temiz bir savaşçı olan Maximus’un hikayesine devam ediyor. Karanlığın içinde dolaşıyor, bir zamanlar yaşadığı Aurora’ya ışıkları geri getirmek ve bir zamanlar sevdiğini kurtarmak için iblislerle savaşıyor. Ve şimdi, savaşçılar, Aurora’nın bir sonraki bölümünde Maximus’a katılmaya hazır mısınız? Düşmanlara meydan okuyun ve onlara neye sahip olduğunuzu gösterin!


Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk
Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk

Bu Makaleyi Keşfedin

Shadow of Death 2 Mod Apk’nın İnanılmaz Yeni Özellikleri

Her biri dört kahramandan biri tarafından yok edilen birkaç yeni dövüş stilini deneyimleyin. Sadece benzersiz bir görünüm değil, aynı zamanda kendi silahlarını da ekleyerek her karakteri özelleştirin. Dövüş tarzınız ve yetenekleriniz silaha bağlı olacaktır.
Harika bir kombo saldırı sistemi ve rakipleri ortadan kaldırma. Her birinin, öldürmesi o kadar kolay olmayan, birden fazla seviyede kendi patronu olacak. Tüm hızınızı ve gücünüzü kullanın, kahramanları havaya uçurun ve topraklarınızın ışığını ele geçiren kötülüğü alt edin.

 Yeni Hack-And-Slash Dövüş Stilleri
Shadow of Death 2’nin hikayesinde yepyeni dövüş stillerini deneyimleyin! Silahlarınızı yükseltin, becerilerinizi yükseltin, ardından düşmanları şımarık bir kombinasyonla alt edin. Şık hareketlerinizle karanlık güce saldırın. Becerilerini göster ve onlara bıçağının tadına bak.

Beetfulful Renewed Work
6 yeni harita ile Aurora’nın karanlık fantezi dünyasını keşfedin. Ölümcül yıkıcı nefese sahip efsanevi ejderha Leviathan ile tanışma şansınızın olabileceği karanlıkta daha fazla zorluk ve destansı dövüş sizi bekliyor!

Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk

H şimdiye kadarki en büyük patron
Maceranız sırasında dev canavarlarla yüzleşin. Sadece efsanelerde yaşayan ama yaşamayan gizemli yaratıklara meydan okumaya hazırlanın! Kurbağa balçıkları, dev denizanaları, ejderhalar ve daha fazlasıyla savaşın. Bu 1’e 100 destansı bir dövüş, eğlenceli olacak!

Oynanış

Aksiyona ve dövüş oyununa odaklanan bir oyunda, sanal tuşların düzeninde rasyonelliğin olmaması imkansız. Shadow of Death 2’nin sanal anahtarların son derece makul konumlara yerleştirildiği oyunlardan biri olduğu söylenebilir. Oyun, geleneksel tasarımcıların yanı sıra bazı yeni oyuncuları da memnun etti. Savaş ekranında en belirgin görüntü ekranın sol tarafında bulunan kaydırma tuşudur. Ardından, sağ köşede tuşları kullanırsınız. Saldırı anahtarı, bir atlama, kısa çizgi, eğik çizgi düğmesi (kılıçları düşmanın üstünde ve yere vur) dahil olmak üzere 4 küçük beceri düğmesiyle ortaya yerleştirilecektir; Sıradaki salıncak düğmesi (bu, yerçekiminin ters yönünde bir eğik çizgi sallamak için bir kılıç kullanma tekniğidir); Ve son olarak tutuş (bu, düşmanları boğmak ve etkisiz hale getirmek için kullanacağınız düğme olacak,fazla zarar vermese de oldukça kullanışlıdır).
Belki bazı oyuncular daha önce mevcut olan stratejinin neden kullanılmadığını merak edeceklerdir? Cevap, kullandığınız düğme kombinasyonunun arkasına gizlenmiş birleşik sistemde yatıyor. Diğer oyunlar gibi 3-4 beceri düğmesi kullanmak yerine oyun, hasar miktarını çeşitlendirmek için sizi tarakları öğrenmeye ve ezberlemeye zorlayacaktır. Dövüş stilindeki değişikliğin, karmaşık kontrollere sahip heyecan verici bir oyun bulmak isteyen oyunseverler için bir artı puan olduğu doğrulanabilir. Ayrıca oyuncular, savaşta tempoyu artırmak için MP Recovery ile donatıldı.

Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk

Brain Test İpucu Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Silahlar ve Zırhlar

Shadow of Death 2, oyunculara gelişmiş bir silah sistemi ve ekipmanı sağlar. Silahlar, savaşta veya bir dükkandan satın alınarak açılır. Max’i en güçlü savaşçıların zırhı olan harika kılıçlarla donatabilirsin. Silahlar, Ortak, Nadir, Destansı ve Efsane olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Sadece mükemmel bir güç değil, aynı zamanda Efsanevi kılıçların da güzel bir etkisi var. Kılıcın kırmızı rengi bir düşmanın kanına benzer.

Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk

Ana Özellikler

Heyecan verici RPG dünyası cebinizde
Eşsiz savaş stillerine sahip 4 farklı karakter
Kahramanlarınızı farklı görünümler ve silahlarla özelleştirin.
Her zaman her yerde zorlu çevrimdışı modda oynayın
Çevrimiçi PvP savaşlarıyla oyun seviyeleri

Oynadığınız için teşekkür ederiz ve Shadow of Death 2’nin gelecekteki güncellemelerini desteklemeye devam edeceğinizi umuyoruz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Shadow of Death: Ruh Şövalyesi Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk
Shadow of Death 2 Para Hileli Mod Apk apk
Ocak 29, 2022 Varies with device

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X