I The One Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu… I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu is the most famous version in the I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu series of publisher CASUAL AZUR GAMES
Yayıncı
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 60 MB
Versiyon v3.10.03
Mod Version v3.10.03
Total installs 50.000.000
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 15 Temmuz 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
4.3 ( 184 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

I The One Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Bir oyunun iyi sayılması için son derece gerçekçi grafiklere sahip olması gerektiğini kim söyledi? Bu, aksiyon dolu oyun koleksiyonumuza en son eklenen I, The One Mod Apk için geçerli değil. Bu uygulama tamamen düşmanları tekmelemek ve onları arenalardan atmakla ilgili ve o kadar eğlenceli ki, sunulan ortalamanın altındaki grafiklerini unutuyorsunuz.

Evet, karakterler çok basit bir şekilde çizilmiş ve sahneler o kadar muhteşem değil, ama ben, The One Mod Apk, üzerine inşa edildiği fantastik oyun nedeniyle hala bizi şaşırttı. Yaratıcılar önce bir çatıya atladılar ve bu durumla başa çıkmak için bize iki seçenek sundular: Ölümcül düşmanımızı yerden tamamen ayrılana kadar tekmeleyip yumruklayabiliriz. Hayatta kalmak için savaşmalısın, çünkü yaşayan en büyük boksör için tek bir yer var. Bu kim olacak?

Bu Makaleyi Keşfedin

Oynanış

Tabii ki, oyunun kendisi bundan biraz daha karmaşık, ama kim tekmelemenin ve yumruklamanın iki ana bileşen olduğu bir giriş temasını sevmez ki? I, The One Mod Apk’ta amaç artık birkaç yumruk atıp galip gelmek değil, bunu yaparken en çok eğlenmek. Geliştiriciler bu oyuna “doğru dövüş simülatörü” adını verdiler, bu yüzden oynarken gerçekten gerçek benliğiniz oluyorsunuz.

Ringe ilk girdiğinizde, sevimlilik düşünülerek tasarlanmış mini şehir dövüşçünüzü seçiyorsunuz. Yine de dikkatli olun, çünkü görünüş oldukça aldatıcı olabilir. Küçük canavarın kişiliği, yoluna çıkan herkesi ve her şeyi yok etme arayışında olduğu için sevimli olmaktan başka bir şey değildir. Unutmayın, amaç rakipleri savaş alanının dışına itmek ve o kadar.

I The One Sınırsız Para Hileli Mod Apk
I The One Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dynamons World Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Şimdiye kadarki en iyi dövüş sahnelerini sağlamak için, I, The One Mod Apk’ın yaratıcıları, yalnızca çok topal TV’de görülenler gibi epik boks hareketleri eklediler. Ayrıca kendi karate becerilerine sahip olacaksın, böylece kendini Jackie Chan olmaya tamamen kaptırabilirsin. Bu yeterli değilse, oyun aynı zamanda en azılı savaşçıları bile yere serecek ölümcül MMA yumrukları sunuyor. Bu kadar küçük bir şeyden böylesine korkunç bir şeyin çıkabileceğini kim hayal edebilirdi ki?

Küresel olarak savaşın

Aynı zamanda mobil ekranın arkasındaki gerçek oyuncularla inanılmaz becerilerinizle övünemezseniz, dövüşmek neden önemlidir? Bu, yaratıcıların takip ettiği düşünce treni gibi görünüyor, çünkü tam olarak yararlanmanız için PvP dövüşünü entegre ettiler. Dünya çapında sizin kadar yetenekli olduklarını düşünen binlerce oyuncu var, bu yüzden dikkatli olun. Verdiğiniz her yumrukla diğeri daha da güçlü hale gelecek, bu yüzden rakibinizin ne kadar yetenekli olduğu önemli değil. Aklına koyduğun sürece, BİR olabilirsin.

Çeşitlilik

Bu oyunun sağladığı bir diğer önemli özellik de çok çeşitli manzaralar, arenalar ve diğer özelliklerdir. Ayrıca en sevdiğiniz dövüş modunu seçip, size hizmet edene kadar onunla birlikte yuvarlanabilir ve daha iyi bir şey bulduktan hemen sonra onu terk edebilirsiniz. Oyun hem portre hem de manzara modları için mevcuttur ve oyun tarzınızda size mutlak özgürlük sağlar. Git onlara hafife alınmaması gereken bir güç olduğunu göster ve bunu yaparken de hayatının tadını çıkar!

Yükseltme tabanlı

Tüm simülasyon oyunları gibi, ben The One Mod Apk, kullanıcıları takıntılı hale getiren bir oyun tasarlamak için oldukça zaman harcadım. Bunu yapmak için, herhangi bir koleksiyon veya kapma için mevcut olan diğer öğelerdeki en önemli özellik olan yükseltmelere gittiler.
Ne kadar çok dövüşe girerseniz, o kadar çok şeyin kilidini açacaksınız. Neyse ki, oyun yüzlerce farklı görünüm, eldiven ve harekete geçmenize yardımcı olacak güçlendirmeler içerdiğinden burada da çok çeşitliliğe sahipsiniz. Sokak dövüşçünüzü kendi ihtiyaçlarınıza göre yükseltebilirsiniz, bu yüzden bunu doğrusal, sıkıcı bir oyun olarak düşünmeyin. Burada dünya senin; sadece onu almanız gerekecek.

I The One Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Nasıl oynuyorsun?

Bunun tam anlamıyla oynamak için en erişilebilir oyunlardan biri olduğunu belirtseydik, yine de yüzyılın yetersiz ifadesi olurdu. Gerçekte, ben, The One Mod Apk, masaya en etkileşimli, kullanımı kolay ve sezgisel kontrolleri bir araya getirdi ve bunun için onlara teşekkür ediyoruz.

Manzara modunda, uygulama, sizin için en uygun olan yere yerleştirebileceğiniz bir kumanda çubuğuna sahip olacaktır. Joystick, hareketi kolaylaştıracak ve düşmanlarınıza saldırmak için kullanılan diğer düğmeye müdahale etmeyecek. Bu kadar; sadece iki düğme var!
Portre modunda, aynı joystick’e sahip olacaksınız, ancak bir bükülme ile. Burada joystick sanal olarak çalışır, yani ekranı tutarken istediğiniz yöne gitmeniz gerekecek ve sonunda bıraktığınızda, işte o zaman saldırıyorsunuz. Çevrimiçi kullanıcılar, I, The One Mod Apk’i oynamanın neredeyse zahmetsiz olduğunu, ancak denemeden bilemezsiniz.

Bununla birlikte, bu oyuna bir şans vermenizi ve tüm engellemelerinizi serbest bırakmak için kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Sonuçta hepimizin en karanlık tarafımızı açığa çıkaracak bir yere ihtiyacımız var ve bunu böylesine sevimli bir oyunda yapmak neredeyse bir nimet. Evet, grafik açısından, ben, The One Mod Apk, aynı kalibredeki diğer üst düzey oyunlarla karşılaştırılamaz. Ancak bunların hepsi eğlenceli oyun, basit kontroller, harika karakterler ve mükemmel film müziği ile telafi ediliyor.

Ancak bu konuda ne söylersek söyleyelim, ilk denediğinizde hissedeceğiniz duyguya tekabül edecektir. Öyleyse, aşağıdaki I, The One Mod Apk’ı indirin ve boks yapın!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
I The One Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (60 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın I, The One-Aksiyon Dövüş Oyunu Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

I The One Sınırsız Para Hileli Mod Apk
I The One Sınırsız Para Hileli Mod Apk v3.10.03 apk
Temmuz 15, 2022 60 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X