File Manager

İsim File Manager … File Manager is the most famous version in the File Manager series of publisher File Manager Plus
Yayıncı File Manager Plus
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 7 MB
Versiyon 2.7.1
Mod Version 2.7.1
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 9 Ekim 2021
MOD Premium Kilitler Açık
Android Android Araçlar Uygulamaları
4.7 ( 373 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Drive Bulut çalışır;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Küçük boyut için ultra sıkıştırılmış ambalaj;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: evrensel mimari;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
5/5 - (2 votes)

File Manager Apk , mobil cihazınızda bulacağınız tüm dosyaları yönetmenize yardımcı olan ve size rahatlıkla yapma imkanı veren bir uygulamadır; onunla cihazdaki dosyalarınızın alanını silebilir, dosyalayabilir, sipariş edebilir ve doğrulayabilirsiniz. file manager plus pro apk Dosyalarınızı yönetmek için kullanılan diğer uygulamaların aksine, bu uygulamanın onlar için birden fazla aracı vardır. Dosya Yöneticisi + herhangi bir dijital platformda ücretsizdir ve daha iyi bir deneyim için ekstra araçlara sahiptir.

İşlevselliği ile tanınan bir ürün

File Manager +, cihazınızda depolanan tüm dosyaları yönetmenize izin veren ve daha fazla güvenlik için onları bulutta yönetmenize izin veren çok kullanışlı bir uygulamadır. file manager android Bu uygulama ile, diğerlerinin yanı sıra, bir bilgisayardan dosyalarınızı görüntülemek için erişim, ses veya video formatındaki dosyaları yönetme, indirilen dosyalar gibi cihazlarınızın daha iyi yönetimi için farklı araçlara sahip olabilirsiniz.

Bu Makaleyi Keşfedin

File Manager Apk

Bu sayede Dosya Yöneticisi + size hem cihazda hem de hafızasında kayıtlı tüm dosyalarınız için diğer birçok işlemle uyumlu olması için basit ve ücretsiz bir fırsat sunar. File Manager Apk Bu nedenle, kullanımı ve indirilmesi kolay bir yönetici arıyorsanız, on milyondan fazla indirme ile size özel ve yürütmesi kolay işlevleri garanti eden bu uygulamaya sahip olabilirsiniz.

File Manager Apk

Belgelerinizi yönetmek için kullanımı kolay

Dosya Yöneticisi +, indirip eriştiğinizde, ana ekranda cihazınızdaki tüm dosyaları klasörler halinde bulacağınız, kullanımı kolay bir uygulamadır. File Manager Apk Bu depolama, cihazda bulunanlar ve cihaz hafızasındakiler tarafından ayırt edilecektir, bu nedenle daha fazlasını görmek için bu seçeneklerden birine erişmeniz ve sizi daha büyük bir dosya listesine götürmeniz gerekir.

File Manager Ne Demek ?

Dosya Yöneticisi +, dosyaları kolayca taşımanıza, file manager nedir ? paylaşmanıza, silmenize, sıkıştırmasını açmanıza ve aramanıza izin vererek, ihtiyacınız olmayan dosyalardan kurtulmanıza ve size hepsinin bir görünümünü vermenize olanak tanır. Son olarak, bu dosya yöneticisi ile belgelerinizi bulutta saklayabileceğinizi, herhangi bir rahatsızlık durumunda yedeklerini almanızı ve güvende tutmanızı sağlayacağını vurgulamalıyız.

File Manager Apk

Daha iyi anlamak için basit grafikler

File Manager +, diğer dosya uygulamalarından farklıdır, çünkü basit bir arayüze sahiptir, böylece size sadece bir ekran seçimi ile hızlı bir şekilde kullanabileceğiniz farklı araçlar sunar. Bu şekilde, cihazınızda sakladığınız tüm dosyaları görüntüleyebilmek için işlem aramak veya diğer tamamlayıcı uygulamaları indirmek için zaman kaybetmezsiniz. Uygulamayı herhangi bir mobil cihazda da kullanabilirsiniz.

File Manager Plus

Bu basitlik, belgelerinin daha iyi yönetilmesinin yanı sıra bulutta kolay ve etkili bir şekilde yönetilmesi için bir alternatif arayan birçok kullanıcı için ana seçenek haline geldi, bu nedenle bunu bir seçenek olarak kullanmaktan çekinmeyin.

File Manager Apk

Dosya Yöneticisi + Android cihazlar için kolay ve güçlü bir dosya gezginidir. File Manager Apk Ücretsiz, hızlı ve tam özellikli. Basit kullanıcı arayüzü nedeniyle kullanımı son derece kolaydır. Cihazınızdaki depoları, NAS’ı (Ağa bağlı depolama) ve bulut depolarını kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca, uygulamayı açtıktan hemen sonra cihazınızda kaç dosya ve uygulamanız olduğunu bir bakışta öğrenebilirsiniz.

Medya ve apk dahil çeşitli dosya biçimleri için her dosya yönetimi eylemini (açma, arama, dizinde gezinme, kopyalama ve yapıştırma, kesme, silme, yeniden adlandırma, sıkıştırma, sıkıştırmayı açma, aktarma, indirme, yer imi koyma ve düzenleme) destekler.

File Manager Pro Apk

File Manager Plus’ın başlıca konumları ve işlevleri aşağıdaki gibidir:

• Ana Depolama / SD kart / USB OTG : File Manager Apk Hem dahili depolamanızdaki hem de harici depolamanızdaki tüm dosya ve klasörleri yönetebilirsiniz.

• İndirilenler / Yeni dosyalar / Görüntüler / Ses / Videolar / Belgeler : Aradığınızı kolayca bulabilmeniz için dosya ve klasörleriniz türlerine ve özelliklerine göre otomatik olarak sıralanır.

• Uygulamalar : Yerel cihazınızda kurulu tüm uygulamaları görebilir ve yönetebilirsiniz.

• Bulut / Uzak : Bulut depolamanıza ve ayrıca NAS ve FTP sunucusu gibi uzak/paylaşılan depolamaya erişebilirsiniz. (Bulut depolama: Google Drive™, OneDrive, Dropbox, Box ve Yandex)

• PC’den erişim : FTP (Dosya Aktarım Protokolü) kullanarak android cihaz depolama alanınıza PC’den erişebilirsiniz.

• Depolama analizi : Gereksiz dosyaları temizlemek için yerel depoları analiz edebilirsiniz. Hangi dosya ve uygulamaların en fazla yer kapladığını öğrenebilirsiniz.

• Dahili resim görüntüleyici / Dahili müzik çalar/ Dahili metin düzenleyici : Daha hızlı ve daha iyi performans için yerleşik yardımcı programları kullanmayı seçebilirsiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
File Manager

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (7 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın File Manager Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

File Manager
File Manager 2.7.1 MOD
Ekim 11, 2021 7 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilitler Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X