FaceApp Pro Mod Apk v11.5.2 İndir 2023 – Pro Kilitsiz

İsim FaceApp - Yüz Düzenleme & Güzelle… FaceApp - Yüz Düzenleme & Güzelleştirme Uygulaması is the most famous version in the FaceApp - Yüz Düzenleme & Güzelleştirme Uygulaması series of publisher FaceApp Technology Ltd
Yayıncı FaceApp Technology Ltd
Tür Fotoğrafçılık Uygulamaları
Boyut 94.1 MB
Versiyon 5.1.0.2
Mod Version 5.1.0.2
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 13 Ekim 2021
MOD Premium Son Sürüm
Orjinal Play Store
Android Android Fotoğrafçılık Uygulamaları
4.6 ( 915 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Filigranı kaldır
 • Profesyonel Kilitsiz
 • Tüm Filtre
3.2/5 - (53 votes)

FaceApp Pro Apk FaceApp, AI fotoğraf düzenleme için en iyi mobil uygulamalardan biridir. Bugüne kadar 500 milyondan fazla indirilen en popüler uygulamalardan birini kullanarak selfie’nizi bir modelleme portresine dönüştürün. FaceApp, Instagram’a uygun düzenlemeler oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi ücretsiz olarak sunar. Ekranınıza fazladan dokunmak yok! TEK TAP’ta kusursuz ve fotogerçekçi bir düzenleme oluşturmak için harika bir AI filtre seti, arka planlar, efektler ve diğer araçlar kullanın. Bir daha asla photoshop yapmak için saatler harcamak zorunda kalmayacaksınız! 60’tan fazla son derece fotogerçekçi filtre

Bu Makaleyi Keşfedin

FaceApp Pro Mod Apk v11.5.2 İndir 2023 – Pro Kilitsiz

FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

• Gösterim filtreleriyle özçekimlerinizi mükemmelleştirin 🤩

• Sakal veya bıyık ekleyin 🧔

• Saç renginizi ve saç stilinizi değiştirin 💇💇‍♂️

• Saçınıza hacim katın

• Sıcak ve modaya uygun makyaj filtrelerini deneyin 💄

• Yaratıcı ışık efektleri kullanın

Faceapp Apk 2023

• Akne ve lekeleri çıkarın

• Pürüzsüz kırışıklıklar

• Yüz özelliklerini kolayca büyütün veya küçültün

• Renkli lensi deneyin

• Öncesini ve sonrasını karşılaştırmak için her adımda Kolay Karşılaştırma aracı

• Sıcaklık, doygunluk ve daha fazlasının tam kontrolü

Faceapp Apk Hile

VİDEO EDİTÖRÜ

• En sevdiğiniz filtreler, şimdi video modunda 🎥

• Portre çekimlerinizi geliştirmek için mevcut kayıtlara filtreler uygulayın

• Canlı aksiyon düzenleme ile eğlenin!

Faceapp Apk Pro 2023

İYİ EĞLENCELER

• Cinsiyet Değiştirme: Farklı bir cinsiyet olarak nasıl görüneceğinizi görün

• AI’nin en iyi saç stilinizi ve renginizi bulmasına izin verin

• Yaşlanma: popüler Yaşlı ve Genç filtrelerimizi deneyin 👴👵👶

• En sevdiğiniz ünlüyle fotoğrafınızı biçimlendirin

Faceapp Apk Download

• Arkadaşlarınızla yüzleri değiştirin • Gelecekteki çocuklarınızın nasıl görüneceğini görün

• Farklı fotoğraflardan en sevdiğiniz stili ödünç alın

• Yüzünüzü ünlü bir film sahnesine koyun

• Ağırlık filtrelerini deneyin: büyüyün veya küçülün

• Ve daha birçok eğlenceli filtre!

Faceapp Apk Android

PAYLAŞMAYA HAZIR MISINIZ? FaceApp düzenlemelerinizi doğrudan favori sosyal medya hesaplarınızla paylaşın FaceApp, en gelişmiş nöral yüz düzenleme teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Takipçilerinizi kaydırmanın ortasında durdurmak için her fotoğrafı %100 mükemmel yapar.

Geliştirilmiş fotoğraflarınızı tanıdığınız herkesle paylaşın ve en son güzellik trendlerinden haberdar olun!

Resmi sayfalarımızda yer alma şansı için bizi sosyal medyada #FaceApp ile etiketleyin! Gizlilik Politikası https://www.faceapp.com/privacy Kullanım Şartları https://www.faceapp.com/terms Çevrimiçi İzleme Devre Dışı Bırakma Kılavuzu https://www.faceapp.com/online-tracking-opt-out-guide.html

Fotoğraflar, modern zamanlarda insanlar için her zaman en iyi yoldur. Bu kendini ifade eder. Bu, birçok yazılım üreticisinin insanları kendilerini daha memnun etme yarışına katılmasına neden oldu. Çünkü artık birçok insanın sosyal ağlarda yüzlerini gerçek görünümlerinden daha çok önemsediği doğru. Bu nedenle fotoğraf düzenleme uygulamaları şimdiye kadarki en heyecan verici kullanım türü haline geldi. FaceApp, bu uygulamaların geleneksel gelişimini takip etmez. Kullanıcıları çeken ve daha eğlenceli bir deneyim yaşamalarını sağlayan yeni bir teknoloji türü ile donatılmıştır. Uygulamalar güzelleştirebildiğinde ve kullanıcılara zaten bilinen ve popüler makyaj özelliklerini sunduğunda bu gerçekten anlaşılabilir. Değişim ve fark yaratmak esastır.

Faceapp Pro Apk

FaceApp’in birkaç basit dokunuşla özçekiminizi tamamen farklı çalışmalara dönüştürebileceği söyleniyor. Bu, kullanıcı başka bir kişiye, başka bir benliğe, daha parlak, daha kendinden emin olabildiğinde tamamen doğrudur. Hala çalışma mekanizmasını anlamadıysanız, bu FaceApp tarafından kendisi için geliştirilen bir insan yüzü tanıma AI şeklidir. Gelişmiş teknoloji kullanıcıları, bunun en gelişmiş portre düzenleme teknolojilerinden biri olduğunu düşünüyor. FaceApp AI’ın desteğiyle, selfie’niz daha güzel olacak veya bazen sadece kullanıcının eğlencesi için. Aslında, bu iki faktör aynı zamanda bu uygulamanın gelişiminin iki ana yönüdür.

Faceapp Pro Apk

Cinsiyeti değiştirin, saç stilini özelleştirin ve daha birçok değişiklik

Bu uygulamayı aynı kategorideki diğer tüm ürünlerden daha eğlenceli yapan da budur. Yani bu özellikleri etkinleştirdiğinizde telefonunuzla çektiğiniz fotoğraflar orijinalinden tamamen farklı hale gelecektir. Sizi daha güzel yapmaz ama bol kahkaha yaratır. İnanılmaz şeylerin yanı sıra, kullanıcılar gerçek hayatta elde edemeyeceğiniz şeyleri de deneyimleyebilir.

Faceapp Pro Apk

– Hiç başka bir cinsiyetle kendin olmayı düşündün mü? Güçlü bir adam akıllı telefon kamerasıyla kız olur. Ya da prenses gibi şirin bir imaj peşinde koşan bir kızın Viking sakalı vardır. Biseksüel veya gey değilseniz, bu deneyimler gerçekten elde edilemez. Sadece biraz deneyimlemek ya da aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir oyun olmak istiyorsunuz.

– Cinsiyet değiş tokuşu çalışmasına benzer şekilde, kullanılan yaşları değiştirmek sofistike bir araçtır. 30 yıl veya daha uzun bir süre içinde gelecekteki sürümünüz olabilirsiniz. Her zaman deneyimlemek, daha özgün bir ben olmak ve daha fazla insan tarafından güvenilmek istediğiniz şey budur. Ya da bazen gençliğinize pişman olursunuz; Ayrıca son on yılda kendinizi ziyaret edebilirsiniz.

– Ek olarak, başka birçok deneysel değişiklik var, kullanıcılara bunun birçok farklı hayat yaşamalarını sağlayan bir araç olduğunu hissettiriyor. Örneğin, AI’nın mevcut duruma uyacak şekilde özelleştirilmesiyle, vücut şekilleri ve görüntünün gerçekliğini etkileyen diğer ayrıntılarla sizin için birkaç pozisyonda dövme yapabilir. Hitman, Heisenberg filtreleri ve diğer birçok akıllara durgunluk veren dönüşümler uygulamada her zaman mevcut olacak, böylece farklı insanlara dönüşebilir, bazen idolünüz olabilirsiniz.

Faceapp Pro Apk

Parlak bir yüz – bunun gibi binlerce fotoğraf

Gösterim filtreleri, muhtemelen bu uygulamayı ilk kullanmaya başladığınızda farkedeceğiniz ilk araç olacaktır. Bu, kullanmaya başladığınızda, bu özelliğin görüntünün yapısıyla birlikte yüzünüzün yapısını hızlı bir şekilde inceleyeceği ve FaceApp AI’ın sizi sürümün mükemmel versiyonuna dönüştüren bir araç olduğu anlamına gelir. Canım. Akıllı telefonunuzda bir Hollywood yıldızına dönüşebilmeniz abartı değil. Saç modeli ve saç rengi gibi basit şeyleri daha sonra, uygulama güzel bir yüz oluşturmak için gerekli öğeleri düzenlemenize yardımcı olduğunda özelleştirebilirsiniz. Bundan sonra, makyaj gibi işler biraz düzelir veya duruma göre fotoğraftaki zamanı değiştirir. Özellikle kızlar için daha parlak hale getirmek için yüzünüze en parlak gülümsemeler eklenecektir. Bu özellik kullanışlıdır.

Rating

3.9

( 29 Votes )
Please Rate!
FaceApp Pro Mod Apk v11.5.2 İndir 2023 – Pro Kilitsiz

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (94.1 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın FaceApp - Yüz Düzenleme & Güzelleştirme Uygulaması Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3.2/5 - (53 votes)

Tüm Versiyonlar

FaceApp Pro Mod Apk v11.6.0 İndir 2023 – Sınırsız
FaceApp Pro Mod Apk v11.6.0 İndir 2023 – Sınırsız apk
Temmuz 6, 2023
FaceApp Pro Mod Apk v11.5.2 İndir 2023 – Pro Kilitsiz
FaceApp Pro Mod Apk v11.5.2 İndir 2023 – Pro Kilitsiz 5.1.0.2 MOD
Haziran 11, 2023 94.1 MB

Mod İçeriği:

Premium Son Sürüm

'dan daha fazlasıFaceApp Technology Ltd

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

5 Yorumlar

 1. 3 yıl ago

  Tam aradığım uygulama Faceapp Apk Pro kesinlikle hemen denicem 👍

 2. 3 yıl ago

  Faceapp apk pro uygulaması sayesinde gercekten harika düzenlemeler yaptım onca uygulama indirdim kullandım ama hic biri bes para etmez bu uygulama kadar orjinal ve mukemmelini hic bir yerde bulamadım elinize emegine sağlık cok cok iyi

 3. 3 yıl ago

  Faceapp Apk Pro gerçekden çok iyi bir uygulama APK olarak indirdin yüz düzenleme uygulaması

 4. 3 yıl ago

  Faceapp Apk Pro sayesinde fotoğrafçı gibi oldum teşekkürler 👍👍

 5. 3 yıl ago

  Artık fotoğraflarımızı duzenleyip daha güzel hale getiriyoruz Faceapp Apk Pro ile daha zevkli bir şekilde fotograf duzenliyoruz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X