Adorable Home

İsim Adorable Home… Adorable Home is the most famous version in the Adorable Home series of publisher HyperBeard
Yayıncı HyperBeard
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 83.6 MB
Versiyon 1.17.3
Mod Version 1.17.3
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 27 Ekim 2021
MOD Sınırsız Kalp
Android Android Simulasyon Oyunları
4,4 ( 354 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Harcadığınızda Para Birimi/Kalp artar
Rate this post

Adorable Home Hile (MOD, Sınırsız Kalp), yeni evli bir çiftin mutlu bir ailesi için oyuncuların nazik, çekici ve sürekli gelişiminde rahatlamasına izin verecek.

Adorable Home Apk, Çoğu oyuncu, daha önce hiç deneyimlemedikleri yeni hisleri her zaman öğrendikleri için belirli alanlarda simülasyon oyunlarına bakarlar. Bu oyunlardan biri Adorable Home, oyuncuların aşık olmanın ve mutlu bir aileye sahip olmanın nasıl bir his olduğunu bilmeleri için mükemmel bir seçim. Ayrıca, basit ama nazik ve hoş grafikler kullanır, bu da oyuncuyu birçok an yaşarken daha rahat ve rahat hale getirir. Bunun da ötesinde, oyuncuların evcil hayvan yetiştirmelerine veya evler inşa etmelerine, böylece hayal ettikleri bir ev yaratmalarına da olanak tanır.


Bu Makaleyi Keşfedin

Adorable Home Hile

Adorable Home Hile

ÇİFTİNİZLE YENİ BİR HAYATA BAŞLAYIN

Adorable Home Hile, yeni bir hayata başlarken, oyuncu ilk adımına başlamak için rastgele bir cinsiyet çifti seçebilir. Oyunda bir çift seçmek basittir ancak gelecekte çok fazla anlamı ve etkisi vardır. Ayrıca, oyuncular her karakteri farklı tarzlarla özelleştirebilir ve kişiselleştirebilir, böylece LGBT veya düz ilişkiler yaratabilir. Adorable Home Codes, Oyundaki tüm karakterler, karakterlerin barışçıl bakış açılarıyla sanal bir dünyanın tadını çıkarmak için oyuncunun gerçek hayattaki yansımaları olarak görülebilir. Karakter tasarım sistemi ve çiftler gelecekte çeşitli şekillerde geliştirilebilir, böylece oyunculara oyun boyunca birçok keşifler yapılabilir.

Adorable Home Hile

HUZURLU VE UYUMLU BİR HAYATIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Adorable Home Hile, Oyuncunun başlangıcı oldukça basit ve naziktir ve partneri ile yeni bir eve taşınmak, oradan sevimli evcil hayvanlarla yeni bir hayata başlamaktır. Buradan itibaren oyuncular huzurlu ve güzel günler serisine başlayacak ve aynı zamanda sürekli çalışmak, hayatlarını örtmek ve yaşam kalitelerini her geçen gün iyileştirmek zorunda kalacaklar. Adorable Home Nasıl Oynanır, Oyun ayrıca, yeni evli bir çiftin barışçıl aşkının tadını çıkarmak için her odayı, mobilyayı ve diğer birçok öğeyi dekore etmek gibi evdeki her şeyle etkileşime girmeleri için daha çekici mekanikler sunacak. Bununla da kalmayıp, etkinlik kategorisinde düzenli olarak heyecan verici etkinliklere katılabilirler, böylece evi dekore etmek ve sevgiyi geliştirmek için birçok güzel ödül kazanırlar.

Adorable Home Hile

GÜZEL VE ​​MİSAFİR PET YÜKSELTİN

Adorable Home Hile, Yeni evliler için evcil hayvanlar günlük yaşamlarında önemli bir rol oynamaktadır. Böylece Adorable Home, hoş bir evcil hayvan sistemi sunacak ve oyuncular aynı anda birçok türde evcil hayvanı besleyebilir, ancak onlara sık sık bakmaları ve sevmeleri gerekir. Daha sonra oyuncular evcil hayvanların eğlenmesi için daha fazla alan oluşturarak evcil hayvanların sevgisini artırabilir. Gelecekte oyuncular her bir evcil hayvanı çiftleştirebilir, Adorable Home Bedroom, böylece aile üyelerini daha canlı ve gürültülü hale getirerek evi daha neşeli ve huzurlu hale getirebilirler.

Adorable Home Hile

HAYALİNİZDEKİ EVİ DÜŞÜNÜN

Adorable Home Hile, Bu oyunda en önemli unsur, oyuncunun her odadaki her şeyi birçok farklı şekilde tasarlamasını sağlayan ev ve iç dekorasyon sistemidir. Ayrıca, mağaza sistemi, kullanıcıların genel renge uygun doğru stili veya rengi seçerek göz atabileceği birçok farklı kategoriye sahip olacaktır. Evin tasarımı gerekli değildir, ancak çift arasındaki aşk noktasını yükseltir, bu da birçok şeye harcanır ve yeni işlevlerin kilidini açar. Üstelik oyuncular her oda veya mekan için ayrı ayrı iç dekorasyonu yapabiliyor ve oyuncu her şeyle sorunsuz bir şekilde etkileşim kurmak için farklı yerler arasında hareket edebiliyor. Adorable Home Pc,  Oyuncu sürekli olarak evi dekore ederken, her zamankinden daha yaratıcı olmak için yavaş yavaş yeni içeriğin kilidini açacaktır.

Adorable Home Hile

ORTAKINIZA BAKIN

Adorable Home Hile, oyuncunun deneyimini her farklı günde özgün ve etkileyici kılmak için hala birçok gerçekçi mekanik uygulamaktadır. Bu, her karakterin düşüncelerini veya kişiliklerini içerir ve mutlu bir yuva inşa etmek için çalışmaları ve sürekli etkileşim halinde olmaları gerekir. Bununla birlikte, ortakların başına birçok kötü durum gelebilir, bu nedenle oyuncular onlarla ilgilenmeli ve ömür boyu onlara eşlik etmelidir. Adorable Home Apk Son Sürüm, Tabii ki, oyun, öğle yemeği hazırlamak ve ortakların sevdiği birçok şey için alışveriş yapmak gibi oyuncuların sevgisini göstermesi için birçok çekici işleve sahip olacak. Zamanla, bir çiftin sevgisi sürekli olarak artarken aynı zamanda zihinsel veya psikolojik olarak birçok şeyi birlikte yaşayabilir.

Adorable Home Hile

HER DEĞERLİ ANI KAYDET

Adorable Home Hile, Görsellerin kalitesi sayesinde oyundaki her sahne güzel ve canlıdır, hatta oyuncular için kolayca duygular yaratır. Ayrıca, oyuncuların karşılaştıkları sayısız anı kaydetmelerine olanak tanıyan bir fotoğraf işlevi sunacak. Bu, evcil hayvanları veya çiftin en tatlı anlarını içerecek ve her şey oyunun anılar kategorisinde Adorable Home Apk Hile, düzgün bir şekilde saklanacak. Oyuncular sürekli olarak değerli görüntüler topladıkça, birçok yeni işlevin kilidi açılacak ve aynı zamanda oyunculara yeni evlilik çağında yeni aşk hayatı duyguları verecek.

Adorable Home, oyunculara hayattaki basit anları veya sevgiyi tattıran sağlıklı bir oyundur. Oyun, hayatta sayısız şeyle karşılaştığınızda çeşitli durumların veya ruh hallerinin tadını çıkarmak için her şeyi gerçekçi bir şekilde simüle edecektir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Adorable Home

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (83.6 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Adorable Home Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Adorable Home
Adorable Home 1.17.3 MOD
Ekim 26, 2021 83.6 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Kalp

'dan daha fazlasıHyperBeard

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X