Last Pirate Survival Island

İsim Last Pirate Survival Island Adventure… Last Pirate Survival Island Adventure is the most famous version in the Last Pirate Survival Island Adventure series of publisher RetroStyle Games UA
Yayıncı RetroStyle Games UA
Tür Hayatta Kalma Oyunları
Boyut 155 MB
Versiyon 0.994
Mod Version 0.994
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 31 Eylül 2021
MOD Ölümsüzlük/Sınırsız Para
Android Android Hayatta Kalma Oyunları
4.3 ( 351 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Sınırsız para
  • MENÜ MODU
  • Ücretsiz El Sanatları
  • Tanrı Modu
  • Sınırsız Para
  • Sınırsız Enerji
5/5 - (3 votes)

Last Pirate Survival İsland Adventure Apk( MOD, Ölümsüzlük/Sınırsız Para), oyunculara bol kaynaklara sahip ancak tehlikelerle dolu ıssız bir adada hayatta kalırken umutsuz ama ödüllendirici bir his verecek.

Elbette siz de gazete okudunuz, televizyon izlediniz, film izlediniz, … yaşamı sürdürmekle ilgili hikayeler ve denizcilerin, gemilerdeki yolcuların mucizelerine geri döndünüz. Ne yazık ki, denizde bir kaza ya da denizin ortasında uçak kazaları oldu, ıssız adalarda Pasifik Okyanusu, Last Pirate Survival İsland Adventure Apk Atlantik Okyanusu. El değmemiş, ıssız adalarda, günlerce yeterli yiyecek ve su olmadan denizde yüzmek zorunda kalıyorlar. Last Pirate: Survival Island Adventure oyununu keşfedelim, neden köyü hayatta kalma oyunlarından bu şekilde temizliyorsunuz?

last pirate survival island adventure apk

Last Pirate Survival İsland Adventure Apk

İLGİNÇ İÇERİK
Bu bir rol yapma, macera ve aksiyon oyunudur. Oyuncular, bir gemide yolcu olan, Avrupa’dan Amerika’ya seyahat eden ancak ne yazık ki yolculuğun ortasında büyük bir fırtına ile karşılaşan, dalgaları batıran ve bir adaya sürüklenen karakteri oynayacak. Issız, hayatta kalan tek kişi sensin. Ancak bu adada, oyuncuları ayakta tutacak yiyecek ve su yok ve umarım bir gün başka bir gemi geçer, keşfeder ve sizi normal hayata kurtarır.

Oyuncunun görevi adada yetişen ağaçlardan içme suyu bulmaya başlamak, last pirate survival island download hangi bitkilerin zehirlenmeden içebileceği suyu, gemide yemek artıkları olduğunu belirlemek, eşya ve eşyaları aramaktır. Avlanma, balık tutma, ateş yakmak için araçlar bulun. Ek olarak, oyuncular adadaki vahşi hayvanlardan gelen tehditlerle de karşı karşıyadır: kara ayılar, şempanzeler, orangutanlar veya denizde balık tutmak için şamandıra ve sal kullandığınızda büyük balıklar; gemilerde çürüyen cesetlerden kaynaklanan hastalık; Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak ve kazanmak için adanın yerli halklarıyla savaşın. Gerçekten zor, ama yaşamanın ne kadar büyük bir mutluluk olduğunu size söyleyecek, kazanma isteğinizi harekete geçirecek olan zorluktur.

last pirate survival island adventure apk

Last Pirate Survival İsland Adventure Apk Dayı

BÜYÜK BİR ÇEVRİMDIŞI OYUN
Oyunun grafikleri, bozulmamış bir ada, bir gemi enkazı, bir saldan hayvan avlamak için Last Pirate Survival İsland Adventure Apk kullanılan eşyalara, balık avına, hayvan resimlerine kadar birinci sınıftır. her durum, farklı görevler, denizin dalgaları, esen rüzgar, yanan alevler veya şempanzelerin, kara ayıların sesi gibi sesler; gerçek olarak simüle edilir, karizma, gerilim yaratır, oyuncu için biraz korku karışık, sanal ama gerçek, gerçek ama sanal.

Diğer oyunların aksine, oyunun görevi son derece çeşitlidir; Oyuncuların tamamlaması ve last pirate survival island adventure mod apk unlimited money ödülleri, oyuncuların kullanması ve kazanması için öğeler veya talimatlar olarak bulmaları için, görev basitten zora doğru inşa edilmiştir. Oyuncuların becerilerini ve zekasını geliştirmek için zorluk her geçen gün artıyor.

last pirate survival island adventure apk

Last Pirate Survival İsland Apk

İNDİRMEK İÇİN ÜCRETSİZ
Oyuncuların ayrıca oyunun çevrimdışı Last Pirate Survival İsland Adventure Apk olduğundan, oyunun görevi olduğundan veya çok oynamanın sıkıcı olacağından endişelenmelerine gerek yok, çünkü üretici sürekli hataları düzeltecek ve yeni sürümleri güncelleyecek, oyunu yükseltecek, ayrıca insanların katkılarını da tanıyacağız, Oyunu geliştirmek için yorumlar ve incelemeler. Oyunun boyutu nispeten hafiftir ve bilgisayarınızda veya telefonunuzda daha az bellek alanı tüketir. Oynarken, gecikme veya titreme, last pirate survival island adventure mod kekemelik veya görüntüyü bozmadan pürüzsüz bir deneyim var.

Bunu bizzat yaşayanların anlattığı gerçek hikayelerden ve Robinson’ın yeni, Last Pirate Survival İsland Adventure Apk keşfedilmemiş toprakların yıkımına yönelik maceralı yolculuğunu anlatan popüler romandaki sahnelerin birleşiminden esinlenerek; Biz oyunun yapımcıları ve yayıncıları bir oyun geliştirdik: Last Pirate, cazibe merkezleri ve ilgi çekici mekanlarla dolu bir vaha hayatta kalma yolculuğu.

Last Pirate Survival İsland Hack Mod Apk

OYUNUN TEMEL ÖZELLİKLERİNDEN BAZILARI
Balık tutma, avlanma, hindistancevizi ağaçlarına tırmanma, tutsak hayvanlara, yerli insanlara karşı kendini savunma becerilerini gösterme. Gemi enkazından veya adadan gelen öğeleri bulun ve bunları tasarlayıp ihtiyaçlarınız için temel öğelere dönüştürün. Oyuncular ayrıca last pirate survival island adventure download görevleri tamamlarken ödüllü araçları ve eşyaları arayabilirler. Görevleri ne kadar hızlı tamamlarsanız o kadar hızlı kazanırsınız. Etrafta gizlenen tehlikeleri tanımlayın ve ele alın. Oyun ayrıca bir puanlama modeline sahip olduğunda ve farklı denemelerdeki puanı aşarak oyun süreleri boyunca kendinizi sıraladığında. Kendi rekorunuzu aşacaksınız. Puan, adada hakimiyetinizin kaç gün olduğuna ve geçtiğiniz zorluklara göre hesaplanır. Last Pirate: Survival Island Adventure sizi cezbetmeye yeter mi? Çekici hediyeler almak için cihazınızı bugün indirin!

last pirate survival island adventure apk

Ücretsiz korsan macera simülatöründe hayatta kalma ve korsanlar!

Hayatta kalman kayıp adada başladı. Last Pirate Survival İsland Adventure Apk Ölümden sonraki tehlikeli yaratıkların, kraken, godzilla gibi deniz canavarlarının farkında olun.
Hayatta kalmak ister misin? Bir sal inşa edin ve balığa çıkın. Kendinizi godzilla, ayılar ve öbür last pirate survival island apk download dünya zombilerinden korumak için ark yapın. Mürettebatınızın vebadan sağ kurtulduğunu görün!
Öfkeli bir göçebe gibi savaşın ve düşmanlarınızı mordhau veya cinayet felci ile öldürün.

Günler geçti, artık yetenekli bir kurtucusun. Last Pirate Survival İsland Adventure Apk Bu nedenle, ölmekte olan ışıkta yeni hayatta kalma zorlukları sizi bekliyor: adayı bir göçebe gibi keşfedin, salla yelken açın ve bir balıkçılık hayatına öncülük edin, godzilla ve kraken ile savaşın. Hayatta kalmak senin hedefin!

Dikkat et! Öbür dünyadan kötülük, ölmekte olan ışıkta bekler, geminizi korur, zombileri ve godzilla’yı öldürür.
Adada göçebe olma ve son gününüze kadar hayatta kalma sürenizi uzatma zamanı.

Rating

2

( 1 Votes )
Please Rate!
Last Pirate Survival Island

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (155 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Last Pirate Survival Island Adventure Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Last Pirate Survival Island
Last Pirate Survival Island 0.994 MOD
Eylül 30, 2021 155 MB

Mod İçeriği:

Ölümsüzlük/Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X