DEAD TARGET

İsim DEAD TARGET… DEAD TARGET is the most famous version in the DEAD TARGET series of publisher VNG GAME STUDIOS
Yayıncı VNG GAME STUDIOS
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 160 MB
Versiyon 4.71.2
Mod Version 4.71.2
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 10 Kasım 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Aksiyon Oyunları
4.4 ( 194 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 1. Sınırsız Altın
 2. Sınırsız Madeni Para
 • 1. MENÜ MODU
 • 2. Sınırsız Altın
 • 3. Sınırsız Nakit
 • 4. Sınırsız Kırmızı Elmas
 • 5. Sınırsız Cephane
 • 6. Sınırsız El Bombası
 • 7. Sınırsız Med Kitleri

HileApk.Net tarafından modifiye edildi
Rate this post

DEAD TARGET Mod Apk (Sınırsız Para Hileli), her karede yoğun oynanışa sahip bir nişancı eylemidir ve oyunculara cephaneliğinde veya mücadelelerinde çeşitli özelleştirmeler sunar.

DEAD TARGET Para Hilesi, mobil cihaz kullanıcıları için tamamen ücretsiz bir çevrimdışı Zombie atış oyunudur. Şiddetli bir savaş sürüyor; bu savaşa katılmaya cesaret edin. 2040 yılında zombiler her yere hücum ederek ölümcül mücadeleye yol açar. Senin görevin, kendini kurtarmak için savaşmak için silah toplamak, savaş çünkü o, hayatta olduğun son gün olabilir.


Bu Makaleyi Keşfedin

DEAD TARGET Mod Apk

DEAD TARGET Mod Apk

BU KATEGORİ OYUNUNDA YAPABİLECEKLERİNİZ

DEAD TARGET Mod Apk, Yakın gelecekte, zombiler her yerde öfkeleniyor, hayatınız tehdit ediyor, bu yüzden silahınızı alıp onları yok etmeniz gerekiyor. Belki bugün güneşi gördüğünüz son kişidir, bu yüzden hayatta kalmak için hızlı bir şekilde savaşmalısınız. Ateşi yaşamak istiyorsak, artık ayağa kalkma, silah tutma, önümüze çıkan tüm zombileri vurma seçeneğimiz yok. Bu çevrimdışı bir oyundur, yani elinizde çeşitli silahlarla zombileri yok etmek, efsanevi silahlı çatışma çağını başlatmak ve cazibe merkezleriyle dolu olmak gibi her şeyi kesinlikle yapabilirsiniz.

DEAD TARGET Mod Apk

DEAD TARGET Mod Apk, Bu 3D oyun platformu, benzersiz grafiklerle son derece dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır, böylece oyuncular kendilerini bu kaotik savaşa kolayca kaptırabilirler. Zombi isimleri, kötü kötü adamları tasvir eden çok ayrıntılı bir şekilde çizilir. Artan saldırgan Zombilerle yüzleşmek için silahları düzenli olarak yükseltmeniz yardımcı olacaktır; zombileri yok etmek için tüfekler veya keskin nişancı tüfekleri kullanılır.

KARAKTERLERDE GEZİNMEK KOLAY

DEAD TARGET Apk Son Sürüm, Kontrol sistemi açıkça tasarlanmış, oyuncuları savaşta çeviklikle kolayca manipüle etmek için esnek, yavaş ve korkaklara yer olmayan bir hayatta kalma macerası. İğrenç zombileri yenmek için tabanca, tüfek, keskin nişancı tüfeği, el bombası ve hatta hançer gibi silahları kullanın. Bu çevrimdışı bir oyundur, bu nedenle ciddiyet biraz azaltılabilir, ancak sonraki turlar da zorlayıcıdır, bu nedenle oyuncular öznel olmamalıdır. Sağlam bir kar savunması ister misiniz? Hedefin atış poligonunuza girdiğini gördüğünüzde ellerinizi tetiğe basılı tutmalı, basmalısınız ve sürekli ateş etmelisiniz.

DEAD TARGET Mod Apk

DEAD TARGET Mod Apk, Kötü zombilerin sayısı saldırmayı bırakmaz; sınır bölgesinin dışında gizlice izliyorlar; insanları istila etmeden ve öldürmeden önce onları aktif olarak öldürmeliyiz. Daha fazla silah toplamak için Battle Pass etkinliklerine katılmayı unutmayın. Özel özelliklere ve yüksek tahrip gücüne sahip silahlar size çok yardımcı olacaktır. Hayatta kalma öğeleri olarak kabul edilebilirler çünkü silahlar olmadan bu kaotik zombi döneminde hayatta kalabilirsiniz. Silah toplamak için daha zorlu etkinliklere katılmanız gerekiyor. Silah görünümlerinin yanı sıra birçok silah türü, almanız için hazır. Haritada sadece birkaç kez görünürler ve zombileri yok etmeniz için en gerekli silah olacaklar.

DEAD TARGET Mod Apk

ÇOK OYUNCULU SİSTEMLİ ÜCRETSİZ ÇEVRİMDIŞI OYUN

DEAD TARGET Hile 2020 Apk, Kaliteli çevrimdışı oyunlar bile ücretsizdir, bu da oyuncuları daha tutkulu hale getirir; Dead Target’a erişmek için telefonunuzu tutabilir ve ardından istediğiniz zaman tüm Zombileri vurabilirsiniz. Dead Target’ı telefonunuza indirdikten sonra oyunu internet bağlantısı olmadan istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Oyunculara, sizi durduran herkesi öldürebilecek 50’den fazla güçlü silahla gerçekten çeşitli ve şaşırtıcı bir silah cephaneliği sunuyoruz.

DEAD TARGET Mod Apk

DEAD TARGET 2 Apk, Keskin nişancı oyun modunda da en güzel duyguları yaşayabilir, yüzlerce metre öteden düşmanları hızlıca alt edebilirsiniz. 3D grafik arka planı, oyuncunun düşmanı hedef alırken daha gerçekçi, daha heyecanlı hissetmesini sağlar. Her farklı silaha göre birçok farklı ses efekti doğru bir şekilde kurulur ve oyunun programlama kısmında profesyonellik gösterilir. Ve hayatta kalma savaşını kolayca gizlemek için silahı birçok özelleştirme ile yükseltmeyi, görünümleri değiştirmeyi ve karakter kostümlerini değiştirmeyi unutmayın.

DEAD TARGET Hile Apk, oldukça basit programlanmıştır ancak oyuncular için son derece bağımlılık yapar; Oyunun oldukça modern otomatik silah sistemi, oyuncuların daha kolay ateş etmesine yardımcı olur. Silahı Zombie doğru çevirdiğiniz sürece, onları yok edebildi. Çıkışları hızlıca koruyun, size saldırmaya çalışan tüm zombileri vurun ve kendinizi kurtarın, savaşırken size destek olan keskin nişancı askerlerin arasında hızla kaybolun.

DEAD TARGET Mod Apk, Ücretsiz bir çevrimdışı oyun olan Dead Target oyununu hemen cihazınıza indirin. Son derece vahşi kalabalık Zombilerle karşı karşıya kaldığınızda, en kahramanca ve boğucu anları birlikte hissedin. Bu oyun sürümünün oyuncuların tatmin olmasını sağlayarak boş zamanlarınızı daha heyecanlı hale getireceğini umuyoruz. Oyun hakkında geri bildirimde bulunmak veya herhangi bir şeyi derecelendirmek istiyorsanız, lütfen bize geri bildirim gelen kutusu gönderin.

Rating

1

( 1 Votes )
Please Rate!
DEAD TARGET

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (160 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın DEAD TARGET Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

DEAD TARGET
DEAD TARGET 4.71.2 MOD
Kasım 8, 2021 160 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

'dan daha fazlasıVNG GAME STUDIOS

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X