Alchemy Classic HD

İsim Alchemy Classic HD … Alchemy Classic HD is the most famous version in the Alchemy Classic HD series of publisher NIAsoft
Yayıncı NIAsoft
Tür Bulmaca Oyunları
Boyut 36 MB
Versiyon 1.7.7.17
Mod Version 1.7.7.17
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Sınırsız İpuçları
Android Android Bulmaca Oyunları
4.6 ( 858 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Alchemy Classic HD Mod Apk, bulmaca türünü sevenler için oyunun muammalarına cevap bulmak için heyecan verici bir oyun olacak. Bulmacaların her zaman birçok kişinin büyük ilgi gösterdiği bir konu olduğu söylenebilir çünkü insanların her soruda zekalarını ve anlayışlarını gösterebilecekleri bir yerdir. İnsanlar bulmacaları olabildiğince çabuk çözmek için zihinlerini kullanmaya başlayacaklar. Ve bu oyuna geldiğinizde, Alchemy Classic HD apk daha önce hiç denememiş olabileceğiniz tamamen yeni ve heyecan verici bir bulmaca türü yaşayacaksınız.

Bu Makaleyi Keşfedin

Alchemy Classic HD Mod Apk

Alchemy Classic HD Mod Apk


ASKER YENİ TÜRDE

Alchemy Classic HD Mod Apk, Bir süredir bulmaca oyunlarına, resimlerdeki öğeleri bulma ve doğru cevabı bulmak için bir araya toplama gibi bir şekilde katılmış olmalısınız. Ama şimdi, Alchemy Classic HD’ye gelirken, tamamen farklı ama son derece ilginç bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Bu özelliği nedeniyle, her zaman birçok oyuncunun keşfetmeye geldiği bir oyundur.

Alchemy Classic HD Mod Apk

Alchemy Classic HD Mod Apk, İnsanların doğaları gereği etraflarında yeni şeyler keşfetmeyi ve keşfetmeyi her zaman sevdikleri söylenebilir. Ve her gün verilen çabalar sayesinde birçok icat doğdu ve toplumun gelişmesine yardımcı oldu. En basit şeylerden makineler, yüksek teknoloji ürünleri ve hatta uçaklar ve arabalar gibi hareket eden araçlar gibi en karmaşık şeylere kadar. Ama her gün kullandığımız şeylerin ateş, su veya hava gibi doğal elementlerden geldiğini biliyor muydunuz? alchemy classic hd water turbine Hala çözemiyorsanız, bu oyuna geldiğinizde mümkün olan her şeyi keşfedeceksiniz.

Alchemy Classic HD Mod Apk

Alchemy Classic HD Full Version Apk

ÇEKİÇ SORULARI SORULARI

Alchemy Classic HD Mod Apk, Oyunun başında, kolaydan zora ve en temelden en zora kadar her konuda size rehberlik edilecek. İlk bölümlere alıştıktan sonra oynanışı yeni başlayanlara göre kesinlikle çok yeni sayılmaz. Ancak burada sizi zorlayan şey, oyunun size verdiği karmaşık ve zor sorular dizisidir. İlk başta hissedebilirsiniz, ancak zorluk zamanla yavaş yavaş artacaktır.

Simya Klasik HD

Oyunun bir özelliği de kolaydan zora doğru 500’den fazla soruya sahip olması ve en heyecanlı deneyimi yaşamanız için birçok farklı oyun moduna sahip olmasıdır. alchemy classic hd unlocked apk Bazen, çözmesi saatler alabilecek kadar karmaşık sorularla karşılaşacaksınız. Ama en doğru cevabı bulmak için biraz düşünmeye ve biraz aklını kullanmaya çalışmalısın.

 

Alchemy Classic HD Mod Apk, gibi son derece göz alıcı grafiklerle tasarlanmış tamamen yeni bir tarza sahip bir bulmaca oyunu, hemen deneyimlemeden ne bekliyorsunuz. Oyuna geldiğinizde hem belirli bir ürünün nasıl doğduğu hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına sahip olacaksınız, hem de her bir muamma üzerinden zekanızı test edeceksiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Alchemy Classic HD

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (36 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Alchemy Classic HD Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Alchemy Classic HD
Alchemy Classic HD 1.7.7.17 MOD
Ekim 21, 2021 36 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız İpuçları

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X