Megapolis Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para Hileli

İsim Megapolis: City Building Sim … Megapolis: City Building Sim is the most famous version in the Megapolis: City Building Sim series of publisher Social Quantum Ltd
Yayıncı Social Quantum Ltd
Tür Strateji Oyunları
Boyut 93M
Versiyon 6.02
Mod Version 6.02
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 20 Nisan 2022
Orjinal Play Store
Android Android Strateji Oyunları
4.3 ( 851 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

2.3/5 - (3 votes)

Megapolis Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Dünyadaki tüm oyuncular, gerçeğe işaret ettikleri için bu simüle edilmiş oyunları oynamayı sever. En yeni oyunlar, herkesin basit kullanıcı kontrol mekanizması ile rastgele şeyler ve işçilik işleri yapabileceği inkar edilemez bir simülasyon sunuyor. Bu oyun aynı zamanda Global city Mod Apk ve City Mania Mod Apk gibi diğer yaratıcı oyunlara benziyor
Megapolis Mod Apk, kullanıcılara sıfırdan bütün bir şehri oluşturmak ve stratejik olarak inşa etmek için kesin kontroller sunuyor. Oyuncuların çoğu, bazı gizli potansiyelleri ve dehaları kullanabilecekleri planlama ve strateji tabanlı oyunları oynamayı sever. Burada, şehrinizdeki kalkınma görünümünü tasarlamak için nihai karar verme ile etkili planlar yapmalısınız.
Yaşam tarzının ve yaşam standardının gerekli şekilde yükseltilmesi için istediğiniz kararı almak için elinizde tam yetki ve güce sahip bir belediye başkanı olmayı keşfedin. Şehirde evler, konut projeleri, kafeler, barlar, kulüpler, tiyatrolar, okullar, tıp, kolejler, hastaneler, üniversiteler, binalar, destinasyonlar, oteller ve belediyeniz için diğer ticari girişimler gibi kalkınma için birçok şey yapın.
Zanaatkarlık sizi o kadar uzağa götürmez; vatandaşların özgürlüğünü ve suçtan arınmış bir ortamı korumak için katı disiplin politikaları oluşturmanız gerekiyor. İnsanları buraya çekebilmek ve burada yaşayabilmek için sanayi ve fabrikalar aracılığıyla istihdam yaratmalısınız. Ticaret ve B2B girişimlerini geliştirmek için tarım, imalat, hizmetler, kaynak geliştirme ve daha fazlasında gerekli girişimleri yapın

Megapolis Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Megapolis Sınırsız Para Hileli Mod Apk

ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Bu Makaleyi Keşfedin

Megapolis Hileli Apk

Megapolis Mod Apk, oyun mağazasında bulunan orijinal oyunun alternatif bir versiyonudur. Bu mod biçimini, premium özelliklere ve kilidi açılmış avantajlara sahip web sitemizden ücretsiz olarak kolayca indirebilirsiniz. Araçları, karakterleri, gücü, iş gücünü, makineleri, teknolojiyi ve daha fazlasını yükseltmek ve geliştirmek için kullanabileceğiniz sınırsız para, madeni para ve puanlar sunuyoruz. Aşamalarda, karakterlerde, modlarda ve diğer şeylerde kilidi açılmış materyallerin keyfini çıkarın.
Mağazada oyundan rastgele öğeler satın alabilmeniz için ücretsiz alışveriş de sunulmaktadır ve bu da ücretsiz. Bu değiştirilmiş sürüm, reklamsız işlevler sunar, böylece oyunda hiçbir reklam çıkmaz. Kurulum sırasında köklenme gerektirmez ve entegre antiban özellikleri alır. Tüm hatalar düzeltildi ve gecikme ihtiyacı olmadan geliyor.

Özellikler

Megapolis Mod Apk, entegrasyonda çok çeşitli konsept ve işlevlerle birlikte gelir. Üretme, elde etme, dağıtma ve işleri yönetme gibi tüm boyutlarda geliştirme, çeşitli işlevler gerektirir ve bu nedenle aşağıda bazı potansiyel oyun özelliklerini tartışıyoruz;

Belediye Başkanı olmanın otoritesini keşfedin

Oyunda uygulayacağınız etkinlikleri ve işlevleri özgürce keşfedebilirsiniz. Tüm şehrin gelişiminin omuzlarınıza ve içgüdülerinize bağlı olduğu oyun dünyasından yalnızca siz sorumlusunuz.
Belediye başkanı olmak, kasabadaki tüm kararların sizin tarafınızdan kontrol edilmesi gerektiği anlamına gelir, şehrinizin durdurulamaz gelişimini körüklemek için kategorik olarak en iyi kararı verin. İşin, endüstrinin, binaların, hizmetlerin ve daha fazlasının hızını artırmak.

Megapolis Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dehanızla birinci sınıf altyapı oluşturun

Geliştirmenin kapsamı belirli bir yönle sınırlı değildir; şehirdeki yaşam tarzını yükseltmenin pratik sürecini artırmak için içtenlikle çalışmanız gerekiyor. Çerçeveyi geliştirmek için mevcut kaynaklara dayalı kararlar alın ve deha ile geliştirme ve projelerin tam planını yapın.
Şehrin simge yapılarını, gökdelenlerini, binalarını, ticari alanlarını, konut projelerini, önemli noktaları, kafeleri, kulüpleri, otelleri, okulları, okulları, üniversiteleri, hastaneleri, tıbbi, ticari operasyonları vb.

Kaynak geliştirme ve ticaret

Megapolis Mod Apk, kullanıcılara kaynakların sağlıklı bir şekilde kullanılması için tam kullanılabilirlik sunar. Önce arazinizdeki kaynakları tam olarak belirleyin ve ardından bunları teknoloji ve makine kullanımına göre geliştirin. Çeşitli işlevler ve kaynak kullanım teknikleri sağlanmaktadır.
Bu kaynakları geliştirin ve şehrinizin endüstrisini ve işini geliştirmek için kullanın. Ayrıca, diğer şehirlerle bağlantı kurabilir ve şehrinizdeki gelişmeyi hızlandırmak için para kazanmak için kaynakları birbirinizle takas edebilirsiniz.

Geliştirme için iş, endüstri ve borsalar

Belediye başkanı olarak tıp ve eğitim kurumları gibi farklı ihtiyaçlarda çok yönlü projeler geliştirmeniz gerekiyor. Çeşitli ihtiyaçlar için altyapı oluşturun ve yerel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan ve kar elde etmek için diğer pazarlarla değiş tokuş edilebilen birçok sektör ve üründe iş girişimini sağlayın ve geliştirin.

Megapolis Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Teknoloji yoluyla kaynak çıkarma

Arazinizde, çeşitli endüstrilerde kullanılması mümkün olan birçok kaynak bulunmaktadır. Metaller, elementler, fosil yakıtlar ve daha fazlası gibi bu pahalı kaynakları çıkarmak için gerekli makineyi ve teknolojiyi kullansaydınız yardımcı olurdu.
Çıkarılıp çeşitli maddelere dönüştürüldüğünde birçok ihtiyaç için kullanılabilir. Pek çok kaynağa sahip gelişen endüstriler yapın ve bunları biyogaz, doğal gaz, benzin ve dizel gibi pazarda satın.

Tarımsal gelişmeler birçok yönden

Megapolis Mod Apk, kullanıcıların tarımsal büyümenin birçok biçimini oluşturmasına yardımcı olur; Tarımla ilgili işler için araziyi geliştirerek birçok tohum ekebilirsin. Vatandaşlarınızın midesini doyurmak için buğday, mısır, arpa, soya, sebze ve daha fazlası gibi çeşitli mahsuller ekin.
Pestisit ve böcek ilacı kullanarak tohumlarınızın bakımını yapan sulama çalışmaları zamanında bir ihtiyaçtır. Mahsulün tam potansiyeline kadar büyümesi için gübreler ve gübreler kullanın. Birçok makine ve teknoloji kullanımı ile hasat edin. Üretilen ürünler vatandaşın karnını doyurmak için kullanılabilir, kalanlar ise başka pazarlarda ve şehirlerde alınıp satılarak kar elde edilebilir.

Şehirde taslak politika ve yönetim

Megapolis Mod Apk, ilgili kararlarınızdan tüm yetkileri kullanmanıza olanak tanır. Şehir disiplinini yönetmek için birinci sınıf işlevsel politikalar ve düzenlemeler oluşturun. Her departman için ilgili bir yönetim ekibi oluşturmalısınız ve onların başkanı yönetimden sorumlu olacaktır.
Bu yüzden şehirde asayiş ve asayiş sağlamak için katı politikalar yapın ve suçlara karşı daima katı önlemler alın. Yönetiminizde adaleti sağlamak için iyileri ödüllendirin ve kötüleri cezalandırın.

Megapolis Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Şehrinizi her boyutta geliştirmek için birinci sınıf altyapı, tesisler ve hizmetler yaratmanın keyfini çıkarmak için Megapolis Mod Apk’yı indirin. Şehirde lüks yaşamayı mümkün kılmak, çeşitli politika ve işlevler uygulamak ve vatandaşları suçlardan korumak için sistem ve yasaları yönetmek. Kasabanın üstel gelişimi üzerine genel çalışma.
Bu modda, ücretsiz, sınırsız para ve madeni paralar, kilitli karakterler ve kullanım araçları için premium bir sürüm ve özellikler sunuyoruz.

Rating

3.8

( 5 Votes )
Please Rate!
Megapolis Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para Hileli

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (93M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Megapolis: City Building Sim Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
2.3/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Megapolis Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para Hileli
Megapolis Mod Apk İndir 2023 – Sınırsız Para Hileli 6.02 apk
Temmuz 2, 2023 93M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X