True Skate Hile v1.5.39 APK MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

True Skate

Android Android Simulasyon Oyunları
İsim True Skate True Skate is the most famous version in the True Skate series of publisher True Axis
Yayıncı True Axis
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 95 MB
Versiyon 1.5.39
Mod Sürümü 1.5.39
Toplam Yükleme 5,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 20 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 977 Kişi
4.3 ( 391 ratings )
Price: $0
İndir
 • sınırsız para
 
 • MENÜ MODU
 • sınırsız para
 • Ücretli içeriğin kilidini aç

NOT:
 • MOD satın alımlarının doğru çalışması için Lucky Patcher'ın en son sürümünü yüklediğinizden emin olun!
 • Anahtarlarda, satın alma işlemlerini taklit etmek için Google Faturalandırma Öykünmesi ve Proxy Sunucusunu etkinleştirin;
 • Oyunu kurun ve çalıştırın;
 • Oyun içi mağazaya gidin ve istediğiniz ürünü seçin (ücretli özellikler ve kaykay parkları);
 • Her şeyi doğru yaptıysanız, satın almaya devam etmenizi isteyen bir pencere açılacaktır.
 • Satın alınanları geri yüklemek için Kaydet'i işaretleyin ve Evet'i tıklayın;
 • Bir hata görünürse, kapatın ve sağ alttaki Satın alınanları geri yükle düğmesine tıklayın, ardından istediğiniz içeriği seçin ve sağ alt köşedeki İndir'e tıklayın.
 
Rate this post

True Skate Hile (MOD, Unlimited Money/Unlocked), oyuncuların interaktif ve büyüleyici oyun yoluyla tüm efsanevi kaykay sanatlarını ve tekniklerini keşfetmelerinin kapısı olacak.

True Skate Hile, eğlenceli oynanışa sahip ve oyuncuların keşfetmeleri ve becerilerini sergilemeleri için heyecan verici ortamlar sunan bir paten oyunudur. Oyuncular, ortaya çıkan zorluklar ve aldıkları bilgilerle oyunda gerçekleştirmek için kombinasyonlar yapmak için zaman harcayacaklar. Ayrıca oyun, oyuncuların içinde özgürce hareket edebilmeleri için farklı özelliklere sahip birçok çekici ortama da sahiptir.

True Skate Hile

ETKİLEYİCİ PATEN ORTAMINI DENEYİMLEYİN

True Skate Hile, Nitekim oyunun adını gördüğünüzde nasıl bir ortama gireceğinizi bileceksiniz. Kaykaylara özgü bir iklimde hareket edebilecek ve oyunun içinde nelerin mümkün olduğunu keşfetmek için zaman ayırabileceksiniz. Bu nedenle True Skate, oyundaki farklı arazileri ele alarak istediğinizi deneyimlemenize ve kendinizi ifade etme fırsatına sahip olmanıza olanak tanır.

True Skate HileTrue Skate Hile

True Skate Hile, Çevre özelliği, gerçek yaşam ortamına benzer olacak şekilde tasarlanmıştır ve bunun nedenini herkes bilir. Oyuncular bu oyun içerisinde yapabilecekleri becerileri deneyimleyecekler ancak becerilerini artırmak uzun bir süreç. Aynı zamanda, belirtilmesi gereken başka bir faktör de arazinin çeşitliliği ve farklı çevresel faktörlerdir, true skate oyun indir club böylece bir kombinasyon göstermek için onları çevirebilirsiniz.

 

FAVORİ KOMBOSLARINIZI GÖSTERİN

True Skate Hile, oyuncular yukarıda belirtilen özelliklerle ortama girecek ve yapabilecekleri unsurları deneyimleyerek zaman geçirecekler. Spesifik olarak, bu oyunda yapabileceğiniz standart hareket tarzına ve manipülasyonlara alışmanın bir yolunu bulacaksınız. Kaykay ters döndüğünde performansınızın düşmesini veya yarıda durmasını önlemek için eylemlerin doğru yapılması gerekir.

True Skate Hile

True Skate Hile, Kaykayınızı normal konumuna geri getirerek ve seviyenize devam ederek, tamamen baş aşağı olan bu durumun derhal çözülmesi gerekecek. Aynı zamanda herhangi bir sorun yaşarsanız true skate 2 apk seviyenize devam edebileceğinizi fark edebilirsiniz. Yani oyuncu, anlatım sorununa takılmadan ortamda istediği komboyu elde edene kadar seviyesine devam edecektir.

Bu öğe, kesinlikle herhangi bir oyuncunun seveceği bir öğe olacaktır. true skate apk dayı Belirli bir hedefi tamamlamak ve oyunu istedikleri şekilde özgürce deneyimlemek zorunda kalma konusunda çok fazla baskı hissetmeyecekler. Aynı zamanda, oyuncuların kombolar aracılığıyla neler yapabileceklerini keşfetmeleri ve üzerinde kayabilecekleri merdivenler veya çubuklar gibi oyunun benzersiz çevresel unsurlarından bazılarını çevirdiklerinde olabilecek olasılıkları merak etmeleri için bir fırsat.

True Skate HileTrue Skate Hile

OYUNCULAR İÇİN BAZI ZORLUKLAR

True Skate Hile, Oyuncular, kişisel deneyim unsurunun yanı sıra, oyunda bulabilecekleri zorlu unsuru da kesinlikle göz ardı etmeyeceklerdir. Zorluk, bazen oyuncuların kombolarını true skate apk map hack tamamlamasının ve kontrol becerilerini geliştirmesinin yolu olacaktır. Bu nedenle, temel şeyleri başarma dürtüsünü hissedecekleri için her zaman kendilerine meydan okumak gerekir. Aynı zamanda, yeni başlayan oyuncular için de mükemmel bir şekilde uygundur.

True Skate Hile, Sağlanan kesin bilgi parçaları ile true skate apk 1.5.34 gereken her beceriyi öğreneceğiniz bir eğitim seviyesi olacaktır. Onları okuduktan sonra, meydan okumayı tamamlamaya çalışmak sizin işiniz. True Skate’deki gereksinimler ekranın sol tarafında belirgindir ve oyun sırasında tamamlama ilerlemenizi bileceksiniz. Aynı zamanda belirli bir komboyu tamamladığınızda, başarıp başaramadığınız anında bildirilecektir.

True Skate Hile

FARKLI ORTAMLARI DENEYİM

True Skate Hile, ortam, oyuncuların farklı yükseklik ve özelliklere sahip olacağı için kaykay performansları gerçekleştirmeleri için mükemmel bir şekilde uygundur. Kesin olan bir şey var; oyuncuların true skate apk full unlocked 2021 dikkate alması gereken tamamen düz olmayacaklar. Aynı zamanda, bir ortamdaki unsurlarla yapabilecekleri her şeyi kullanmak için çok zaman harcayacaklar. O zaman, oyuncular da oyunun getirdiği temel arka plandan sıkılmaya başlayacaklar.

True Skate Hile, Oyun, birincil ortamın yanı sıra, oyuncuların satın alacağı paketlerde birçok başka ortam da sunuyor. Her ortam, oyuncuların keşfedeceği daha heyecan verici ve karakteristik özelliklere sahiptir. true skate apk cepde Yeni bir ortama geldiğinizde, eski etki alanında yaptığınızı tekrar edeceksiniz ve yapabileceklerinizi bulmakta özgürsünüz. Bunlar aynı zamanda oyuncuların kendilerine meydan okuyacağı deneyimlerdir.


İndir True Skate

Şimdi İndir (95 MB)

Artık True Skate 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir