Monument Valley 2

İsim Monument Valley 2 … Monument Valley 2 is the most famous version in the Monument Valley 2 series of publisher ustwo games
Yayıncı ustwo games
Tür Zeka Oyunları
Boyut 235 MB
Versiyon 2.0.0
Mod Version 2.0.0
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 17 Ekim 2021
MOD Tam Sürüm
Android Android Zeka Oyunları
4.8 ( 825 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (2 votes)

Monument Valley 2 Apk 2021, Eğlenceli bir oyundan düşünme yeteneğinizi geliştirin, zamanla zorluğu artan seviyelerle beyninizi zorlamaya başlayın. Bu bulmaca türünde denemeniz gereken oyunlardan biri de Monument Valley 2’dir. Oyunun zorluklarını aşmak için zekanızın yanı sıra sabrınızı da deneyin.

Monument Valley 2 Apk 2021


Bu Makaleyi Keşfedin

Monument Valley 2 Apk 2021

SONRAKİ OYUN SÖZLERİ KOD HABER

Monument Valley 2 Apk 2021, bir bulmaca oyunu uygulamasıdır. Oyunu Ustwo games firmasının ekibi geliştiriyor ve eğer bulmaca türündeki oyunlara meraklıysanız benzer oyunlarla bu oyun stüdyosu size çok da yabancı gelmiyor. Bu oyundan bir başka özel şey, bu aynı adlı oyunun devamı. Hayranların beklenmedik başarısı ve coşkulu desteğinden sonra geliştirici, 2. bölümü geliştirmeye devam etmeye karar verdi. Ancak, bu oyun önceki oyunla aynı veya benzer olmayacak. monument valley 2.7.17 apk Bu bölümde, oyuncuların yeni deneyimler yaşamalarına yardımcı olan kendi yeni özellikleri var.

BU YENİ OYUNDA GÖRÜNECEK ŞEYLER

Monument Valley 2 Apk 2021, Oyun, her biri 2 ila 3 seviyeli 14 bölümden oluşuyor ve tam bir oyuncu deneyimi sunuyor. Oyunun başında, parçaların melodilerinden oyundaki meraklı seslere kadar en iyi deneyim için oyun tarafından kulaklık kullanmanız gerekiyor. İlk bölüme kıyasla bu ikinci bölümde fark etmemiş olabileceğiniz yeni nokta, oyunseverlerde merak uyandıran roman hikaye anlatımı.

Monument Valley 2 grafikleri de son derece mükemmel ve bu monument valley 2 apk aptoide ilk bölümde tamamlanmış değil. Mimari bloklar, gözü uyaran parlak renklerle temsil edilir. Ana karakterin annesi ve kızının görünümü de var ve kız her seviyeden sonra daha da olgunlaşıyor. Ve ayrıca oyunun içerdiği derin anne sevgisi.

Monument Valley 2 Level 8

OYUNUN KUTSAL ANNE SEVGİSİ HAKKINDA HİKAYE

Monument Valley 2 Apk 2021, Hikaye, anne ve çocukların kutsal anne sevgisinin hikayesi etrafında döner. Oyunun oynanışı, hikayeyi çocukluktan yetişkinliğe anlatmanın bir yoludur. Çocuk her zaman anneye bağlıdır. Ancak, er ya da geç, anne sonsuza kadar kızıyla birlikte olamazdı ve ayrılmak zorunda kaldılar. Oyunun gidişatına göre, kız seviyeler boyunca zamanla büyüyecek. Daha sonra kız büyüyecek ve annesiz tek başına yürüyecektir. Aksine anne de doğa kanunlarına göre yıllar geçtikçe yaşlanmaktadır.

Monument Valley 2’yi deneyimlerken, karakter gelişimine tanıklık ederken ve kutsal anneliği hissederken elbette birçoğunuz boğulacak bir his duyacaksınız. Yeni bulmaca seviyelerinde oyunun önceki monument valley 2 black screen versiyonunda olduğu gibi, ilk aşamalarda baştan tanıdık hissedeceksiniz. Ancak oyunun ilerleyen bölümlerinde her iki karakteri kontrol etme kombinasyonu sayesinde bu his farklı olacaktır. Daha zor bulmacalara gelince, deşifre etmenin yolu aynı kalsa da, nereden başlayacağınızı bilemediğinizde kafanızı karıştıran ek gezinme mekanizmaları vardır.

Monument Valley 2 Apk 2021

OYUN MEKANİZMASI

Monument Valley 2 Apk 2021, Temel olarak, Monument Valley 2, oyunculara 3 ana oyun mekaniği sunar. İlk mekanizma, oyunun ana unsuru olan döndürme mekanizmasıdır. Ekranda bir yerde dişliler göründüğünde bu mekanizmayı kolayca göreceksiniz. Şekilleri tek boyutta döndürülebilen geometrik bloklardır. Ayrıca yollar oluşturmak için oyun mimarilerine bağlanabilirler.

Monument Valley 2 Bölümleri

Monument Valley 2 Apk 2021, Oyunun bir sonraki mekanizması kaydırma mekanizmasıdır ve bunu geometrik bloklar üzerinde belirgin bir nokta simgesi olduğunda tanıyacaksınız, böylece kolayca tanımlayabilirsiniz. Bu mekanizma çok hareketlidir. Oyun ekranına bağlı olarak, onları yükseltebilir, indirebilir veya başka bir konuma taşıyabilirsiniz. Ve genel olarak, bu mekanizmanın asıl amacı hala 2 ana karakterimizin bitiş çizgisine giden yolunu açmaktır. Yer değiştirme ve monument valley 2 apk ios döndürme mekanizmasını birleştirirken dikkat edin. Bunu çok daha zor hale getirebilir.

Son olarak, mekanizmaya Işık ışını adı verilir. Bu, önceki oyundan yeni ve farklı bir nokta. Bitkilerin fotosentezi bu mekanizmaya ilham verir. Işık olduğu zaman bitkiler daha hızlı büyüyecek ve yollar açılacak.

Monument Valley 2 Apk 2021, bulmaca oyunlarına tutkusu olan kullanıcılar için aradıkları oyundur. İlginç bir bulmaca oyununa sahip olun, getirdiği dokunaklı anların yanı sıra oyunun zorluklarını fethedin. Bunu hemen deneyimleyebilir ve düşünme yeteneğinizi zorlamaya başlayabilirsiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Monument Valley 2

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (235 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Monument Valley 2 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Monument Valley 2
Monument Valley 2 2.0.0 MOD
Ekim 17, 2021 235 MB

Mod İçeriği:

Tam Sürüm

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X