ZOMBIE HUNTER Apk Hile v1.30.2 MOD (Ücretsiz Alışveriş/Tanrı Modu) İndir | HileApk.net

ZOMBIE HUNTER

Android Android Aksiyon Oyunları
İsim ZOMBIE HUNTER ZOMBIE HUNTER is the most famous version in the ZOMBIE HUNTER series of publisher VNG GAME STUDIOS
Yayıncı VNG GAME STUDIOS
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 140 MB
Versiyon 1.30.2
Mod Sürümü 1.30.2
Toplam Yükleme 10,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 16
Güncelleme 6 Kasım 2021
MOD Bilgisi? Ücretsiz Alışveriş/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 697 Kişi
4.5 ( 406 ratings )
Price: $0
İndir
 • MENÜ MODU
 • Tek Vuruşta Öldürme (Menüde)
 • Tanrı Modu (Menüde)
 • Sınırsız Nakit, Altın, Yakıt, Metal, Tüm Kaynaklar
 • Sınırsız Malzeme, Nokta, Yiyecek, Medikit
 
 • MENÜ MODU
 • Sınırsız Para Birimi/Öğeler (sınırsız her şey)
 • Godmode (Oyuncuya hiçbir şey vurulamaz)
 • 1 Atış Öldürme
 • Sınırsız mermi
 • Seri ateş
 • Geri Tepme Yok
 • El Bombası Bekleme Süresi Yok
 • El Bombası Maksimum Hasarı
 • El bombası Maksimum Yarıçap
 • Drone Godmode
 • Drone 1 Atış Öldürme
 • Drone Hızlı Ateş
 • NPC Tanrı Modu
 • NPC 10x Hız
 
 • – YENİ UZAYLI İstilası ETKİNLİĞİ (5 Ağustos 2021'de başlar).
 • – Yeni silah: Electric Perk ile YILDIRIM YARATIĞI.
 • – Yeni drone: TY-197 STINGRAY.
 
Rate this post

ZOMBIE HUNTER Apk Hile (MOD, Ücretsiz Alışveriş/Tanrı Modu) oyuncuları zombiler dünyasında kanlı bir savaşa götürüyor. Yeni seviyelerde çeşitli silahlar ve teçhizatlar mevcut olacak.

ZOMBIE HUNTER Apk Hile :Offline Games, zombilere karşı hayatta kalmak için benzersiz bir platform dövüş oyunudur. Bu oyunda tüm oyuncular son derece tehlikeli zombilere karşı savaşarak hayatta kalma yolculuğuna başlayacaklar. Hayatta kalma, bu oyunda kazanmanıza yardımcı olacak en önemli faktördür, bu yüzden sizi yemeye çalışan zombilerden kendinizi koruyun. Oyunumuz, isteksiz ölümlerin açık dünyası için en popüler platformlardan biridir. Bu oyunda eğlence de yer alır, bu nedenle herkesin eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için harika bir seçim haline gelir.

ZOMBIE HUNTER Apk Hile

ZOMBIE HUNTER Apk Hile

OYUNU DENEYİM

ZOMBIE HUNTER Apk Hile, Oyuncular hayatta kalma oyunu deneyimine katıldığında ZOMBIE HUNTER, bu oyun kesinlikle sizi bağımlı yapacak. Oyun platformumuz, oyuncunun savaşı ve hayatta kalması için size birçok yeni özellik sunacak. Bu oyun, tüm oyuncuların düşmanlardan gelen saldırıları önlemek için kendilerine en güçlü savunma üslerini inşa etmelerini gerektirir. Bu oyundaki tüm yeni özellikler, oyunu her zamankinden daha çekici hale getirecek. Zombilere saldırmak ve onlarla savaşmak için herhangi bir ekipman veya silah seçebilirsiniz. Zombiler her yerde görünecek.

ZOMBIE HUNTER Sniper Apk, Karayollarında, ipotek dolu şehirlerde görünecekler. Ve savaşın sonuna kadar hayatta kalmak her oyuncunun görevidir. Zombi virüsü patlak verdiğinde, dünya bir ölüm hayatına battı, dünyanın sonu gelmek üzereydi. Yok olmanın eşiğindeki bir dünyayı kurtarmak için tüm düşmanlara karşı duracak olan sizsiniz. İnsan hayatı ve çevre artık eskisi gibi olmayacak; insanlar yavaş yavaş yiyecek ve her tür zombinin saldırı hedefi haline gelir.

ZOMBİ HUNTER: Çevrimdışı Oyunlar

ZOMBIE HUNTER Apk Hile, Bu zombilerin özellikleri son derece vahşi ve isteksizdir. Bu ölümcül virüsü, geçtikleri herhangi bir yere, tanıştıkları herkese kolayca yayabilirler ve bu da dünya çapında bir zombi salgınına yol açmıştır. Tüm zombileri yok etmeye devam edelim, böylece bir ölümsüzler sürüsü arasında hayatta kalmanıza ve hayatta kalmanıza yardımcı olabilir, böylece insanların ve dünyanın hayatını kurtarabilirsiniz. ZOMBIE HUNTER Arena, Oyuncular için birçok kampanya olacak ve göreviniz zombileri öldürebilmek için tüm bu kampanyalara katılmak. Bu platform oyununda en iyi nişancılardan biri olduğunuzu dünyaya kanıtlayın. Varlığınızın kahraman ruhuyla tüm gücünüzü serbest bırakın, tüm zombileri yok etmek için yolculuğa başlayın ve dünyaya barış getirin.

ZOMBİ HUNTER: Çevrimdışı Oyunlar

OYUNDA ETKİLEYİCİ ŞEYLER

ZOMBIE HUNTER Mod Apk, oyununda tüm oyuncular en şaşırtıcı atış tekniklerini deneyimleyecek. Oyun platformumuz size benzersiz tasarımlara sahip güzel detaylı bir grafik sistemi getirecek. Bu oyundaki tüm görüntüler ve eylemler son derece modern. Geliştirmek ve kurmak için en son Android teknolojisini kullanıyorlar. Bu oyunda yer alan tüm atış efektleri son derece gerçekçidir ve bu deneyime katılan tüm oyuncuların en yüce duygulara sahip olmasını sağlar. Ayrıca, Zombie de bu oyundaki hayranlık uyandıran unsurlardan biridir. Bütün cesetler dünyayı sardı ve saklanacak hiçbir yerin yok.

Bu virüs son derece vahşi ve tehlikelidir ve gün ışığında kolayca hayatta kalabilir. Bu zombiler, tüm farklı eyaletlerin öldürme becerileri konusunda eğitilmiştir. Size her an saldırabilirler, bu yüzden onları yok etmek için elinizde silah bulundurun. Zombilere karşı ölümcül savaşlara katılabilmek için kendinizi her şeye dikkatlice hazırlayın. Hayatta kalma, bu oyuna katılırken korumanız gereken tek şeydir.

ZOMBİ HUNTER: Çevrimdışı Oyunlar

OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER

ZOMBIE HUNTER Apk Hile, Bugün piyasada çoğu zaman, her oyun, oyuna başlamak için bir wifi veya internet bağlantısının kullanılmasını gerektirir. Ancak ZOMBIE HUNTER oyun platformu için herhangi bir araç bağlamaya ihtiyaç duymayan oyuncular, çevrimdışı bir oyun platformu olduğu için bu oyuna kolayca katılıp deneyimleyebilirler. Bu, kullanıcıların verileri etkili bir şekilde kaydetmelerine yardımcı olan oyun platformudur. ZOMBIE HUNTER Spider Man,Oyuncular için son derece çeşitli ve zengin bir silah sistemi olacak. Bu oyunda oyuncunun hayatını korumak, başarı veya başarısızlık için belirleyici faktördür. Unvanımız, oyuncuların atış stratejilerini geliştirmelerini sağlayan temel taşlardan biridir. Zombi öldürmek artık oyuncular için zor bir görev haline geldi. Dünyanın en iyi atıcıları olan arkadaşlarınızı kanıtlayalım.

TEMEL İNŞAAT

ZOMBIE HUNTER Apk Hile, oyununda üsler inşa etmek ve yükseltmek, her oyuncunun en önemli görevlerinden biridir. Bu onların uzun süre hayatta kalmalarını ve zombilerin tehlikelerinden kurtulmalarını sağlayacaktır. Üs ayrıca oyunculara savaşma ve hayatta kalma sürecine hizmet etmek için birçok yiyecek, malzeme ve ekipman sağlayabilir. Ölüm her an sana gelebilir, bu yüzden üs yaşamak için en güvenli yer. Bu oyunda her savaşa hazır olun, dünyanın hayatta kalması ve barışı için savaşın.


İndir ZOMBIE HUNTER

Şimdi İndir (140 MB)

Artık ZOMBIE HUNTER 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir