Slay the Spire

İsim Slay the Spire … Slay the Spire is the most famous version in the Slay the Spire series of publisher Humble Games
Yayıncı Humble Games
Tür Kağıt Oyunları
Boyut 700 MB
Versiyon 2.2.8
Mod Version 2.2.8
Total installs 100,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 31 Ekim 2021
MOD Yamalı
Android Android Kağıt Oyunları
4.4 ( 628 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

4.5/5 - (4 votes)

Slay the Spire Apk, Strateji oyunu, oyunculara her zaman birçok yeni duygu verir. Slay the Spire Apk 2.2.8 , akıllı strateji oyununu derinden hissetmenizi sağlayan bir oyundur. Oyun basit ve yaklaşması kolay, ancak farklı faktörlerin çok karmaşık bir kombinasyonu var. Bu oyun sunduğu zorluklarla sizi kesinlikle şaşırtacak. Kart oyunları ve roguelikes kuralının birleşimi, oyuncuları maceraya çok daha zorlayacak.

Bu Makaleyi Keşfedin

Slay the Spire Apk

Slay the Spire Apk


Çıkış yolu olmayan macera

Slay the Spire Apk, katılan oyuncuların ilerlemek için birçok seçeneği var. Bu, oyunun birçok farklı branşa sahip bir yol haritası çizeceği anlamına geliyor. Gitmek için sadece bir yön seçebilirsiniz. Karşılaşmak üzere olduğunuz zorlukları değerlendirmek için yalnızca kısa bir mesafeyi önizleyebilirsiniz.

Slay the Spire Mods, Haritada, geçmek üzere olduğunuz zorlukları gösteren semboller olacak. Güçlü patronlara hazır değilseniz, gitmek için daha kolay yolu seçin. Oyun çok makul bir şekilde tasarlanmıştır. Yolu ne kadar rahat seçerseniz, promosyon yolu o kadar uzun olur. Ayrıca, patronla her karşılaştığında, kesinlikle güçlü bir yaratık olacak. Doğru seçimle devam eden eğitim, Kule’yi fethetme yolunda sizi hızlı bir şekilde başarılı kılacaktır.

Spire'ı öldür

Kart oyunları

Slay the Spire Apk‘daki kartlar, kahramana yardım etmek için kullanılan gücü içerir. Karakteriniz elinde sınırsız dövüş gücü tutuyor. Ancak enerjisi sonludur. Bu kartları güçlü efektleri birleştirmek ve rakibin sizi öldürmeden önce hızla bitirmek için kullanmalısınız.

Her kartın farklı güçleri, saldırıları, savunmaları ve özel efektleri vardır… Üretici, mümkün olduğu kadar çeşitli bir deste kartı oluşturmaya çalıştı. Oyunda heyecan verici etkileşimler getiren birçok benzersiz kart kullanacaksınız. Yan etkileri iyi kullanmak, saldırının daha güçlü olmasını veya daha sağlam savunma yapmasını sağlayacaktır. Birleştirmezseniz, sorun değil; Slay the Spire Steam, Ancak akıllı düşmanlarla çabucak kaybedersiniz.

Şiddetli savaşa girmeden önce hazırlanın

Slay the Spire Apk‘da çok şiddetli bir savaş gerçekleşecek. Bu nedenle hazırlık dönemi kritiktir. Düşmanla etkili bir şekilde başa çıkmak için en güçlü kartları kendiniz seçmelisiniz. Ancak en yüksek endekse sahip her şeyi seçmek için acele etmeyin. Temel olarak, önemli hasar verebilirler, ancak etkilerin birbirine tam olarak uyması pek olası değildir. Bazen, zayıf kartların birleşimi, destenize bir saldırı başlatamadan anında ölmenize neden olur.

Slay the Spire Wiki, Önceden hazırlanmış on yuva ile, yaklaşan savaşa en uygun on kart arasından seçim yapacaksınız. Kaybederseniz, rakibinizin dövüş stilini hatırlayın. Bir dahaki sefere rekabete karşı koyacak bir güverte inşa edebilirsiniz. Önümüzdeki zorlu yol, geçebilmek için sadece çabalarına ihtiyacın var.

Spire'ı öldür

Slay the Spire’da savaşın ve yenilikçi stratejiler geliştirin

Slay the Spire Apk, Düşmanlarla yüzleşmek için girerken, oyuncular hemen ekranda beliren 5 kart alacaklar. Daha önce hazırladığınız desteden rastgele seçilirler. Her kartın çağırmak için farklı bir enerjisi olacaktır. Bu, bu 5 karttan yalnızca duruma uyan kartları seçebileceğiniz anlamına gelir. Seviyenize bağlı olarak, enerji seviyeniz artacaktır. Erken seviyelerde, kartların çağrılabilmesi için sadece 1-2 puanlık enerjiye ihtiyacı vardır. Yani enerji barınız sadece 3 puana sahip. Daha sonra limit kademeli olarak genişletilecektir.

Slay the Spire Türkçe Yama, Her saldırıdan önce, bir sonraki turda düşmanın kendinize ne kadar zarar vereceğini göreceksiniz. Saldırmak veya savunmak arasında seçim yapmak size kalmış. HP’niz sınırlı olduğu için lütfen biraz dikkatli hesaplayın. Değerli HP’yi aptal saldırılara harcamayın. Efekt sonraki 2-3 tur için geçerli olacaktır. İyi bir efekt kartınız varsa hemen kullanın ve tüm enerji puanlarını savunma kartlarını kullanmak için kullanın. Bir sonraki tur, saldırmak için tüm gücünüzü kullanın. Bu kombinasyonu birkaç kez yapacak kadar şanslıysanız, büyük bir avantajınız olacaktır.

Spire'ı öldür

Slay the Spire Android, Oyuncular ayrıca savaşta kendilerini temsil etmek için birçok farklı karakter satın almayı da seçebilirler. Bu sadece görsel bir unsurdur ve gücü ve taktikleri etkilemez. Ancak, sizi iyi hissettireceklerdir. Güçlü görünen karakterler, oyun hissini değiştirerek sürekli saldırma konusunda size daha fazla güven verecek.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Slay the Spire

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (700 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Slay the Spire Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

Slay the Spire
Slay the Spire 2.2.8 MOD
Ekim 28, 2021 700 MB

Mod İçeriği:

Yamalı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X