Vlog Star

İsim Vlog Star… Vlog Star is the most famous version in the Vlog Star series of publisher ryzenrise
Yayıncı ryzenrise
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler Uygulamaları
Boyut 52 MB
Versiyon 5.6.0
Mod Version 5.6.0
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 28 Ekim 2021
MOD VIP Kilidi Açıldı
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler Uygulamaları
4,6 ( 310 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  • VIP Kilidi Açıldı
  • Android 11 + 2k ve   4k ihracatları için Uygun Bir Düzeltme Zorla Etkinleştirildi
5/5 - (3 votes)

Hızlı ve kolay bir fotoğraf ve video düzenleyici istiyorsanız, Vlog Star Premium Apk‘ya Bakın. Bu uygulama, kullanıcılara eksiksiz bir ürün vererek, tüm farklı türlerdeki videoları düzenleme ve düzenleme konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, getirdiği değerli özellikleri alma ve keyfini çıkarma fırsatına da sahipler.

Bu Makaleyi Keşfedin

Vlog Star Premium Apk

Vlog Star Premium Apk Vlog Star Premium Apk Vlog Star Premium Apk

KULLANICILARA BAZI EN İYİ VİDEO DÜZENLEME ARAÇLARI SAĞLAYIN

Kullanıcılara bugün mevcut olan en modern ve profesyonel video düzenleme araçlarını sağladı. Kullanıcılar videoları keyfi olarak kesebilir veya eksiksiz bir vlog ürünü oluşturmak için videoları doğrudan birleştirebilir. Ayrıca videoları defalarca kopyalayabilirler ve gerekli değilse ve videoyu silmek isterlerse arayüz ekranında bulunan sil butonuna basarlar; isteklerinize göre hemen silecektir. Mükemmel videoyu keşfetmekten ve düzenlemekten çekinmeyin.

SEÇMENİZ İÇİN ONLARCA FARKLI VİDEO ÖRNEKLERİ

Vlog Star Premium Apk, Videolarınızı daha canlı ve göz alıcı hale getirmek için, Vlog Star size benzersiz ve yeni çerçevelerle tasarlanmış düzinelerce video şablonu getirdi ve kullanıcılar daha çekici olmaları için harika görünmelerini sağlamak için videolarına ekleyebilir. Ayrıca farklı efektlere sahip videoları düzenleme, Vlog Star Apk Pro, arka planlarını ve zamanlamasını istediğiniz gibi düzenleme hakkına sahipsiniz.

Vlog Star Premium Apk Vlog Star Premium Apk Vlog Star Premium Apk

VİDEOMUMDA DAHA FAZLA METİN, ÇUBUK, MÜZİK SEÇİN

Vlog Star Pro Apk, olduğunda, çektiğiniz videoda ne göründüğünü anlatmak veya açıklamak için metin ekleyebilir, vlog izleyicilerine içerdiği içeriği ileterek onların anlamalarını kolaylaştırabilirsiniz. Sadece bu değil, vlog star apk mod, aynı zamanda duygularınızı veya ruh halinizi ifade etmek için sevimli çıkartmalar ekleyerek izleyicilerin kalbinde sağlam bir izlenim bırakma hakkınız da var. Ek olarak, videoya müzik ekleyebilirsiniz ve en sıra dışı şey, eklemek için en çok sevdiğiniz bir müzik türünü veya şarkıyı kendiniz seçebilmenizdir. Yumuşak veya dinamik müzik, birçok kişiye vlog’unuzu izlemesi için ilham verecektir.

DÜZENLEME SÜRECİNDE REKLAM GÖRÜNMEZ

Her kullanıcının muhtemelen hoşlandığı şey, Vlog Star Pro Apk, düzenleme sürecinde reklam olmamasıdır. Görüntüleri hakkında endişelenmeden videoları düzenleme sürecinde çok rahat edeceksiniz. Bu uygun işlev sayesinde, reklamlar tarafından kesintiye uğramadan işinizi yapmak için son derece rahat ve özgür olacaksınız.

vlog star premium apk vlog star premium apk

BU UYGULAMA SİZE NE VERECEK

Vlog Star Apk, Bu uygulama sayesinde, birbirine bağlanan ve izleyicilere sunduğunuz ilgi çekici içeriği hissettiren içerikle iyi bir vlog oluşturmak için videolarınızı düzenleme veya organize etme konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Tabii ki, Vlog Star herkes için uygundur, hatta vlog yapmaya yeni başlayanlar için bile. Bu uygulama sayesinde çok değerli bilgi ve deneyimler öğrendiniz. Lütfen akıllıca ve gerçek amaç için sunduklarından faydalanır mısınız?

DÜZENLEDİĞİNİZ VİDEOLARI İNDİREBİLİRSİNİZ

Vlog Star Pro Apk Son Sürüm, İzleyicilere en iyi videoları sunmak için bu videoları youtube, TikTok veya diğer sosyal ağ sitelerinde paylaşabilir ve yayınlayabilirsiniz. Sadece bu değil, videoyu düzenlemeyi her bitirdiğinizde, Vlog Star Apk, cihazınıza indirebilirsiniz. Dikkat çekici olan, bu uygulamanın tamamen ücretsiz olmasıdır; kullanıcılar kendilerini en güzel ve mükemmel vlog ürünü haline getirmek için ücretsiz olarak indirebilirler.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Vlog Star

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (52 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Vlog Star Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Vlog Star
Vlog Star 5.6.0 MOD
Ekim 28, 2021 52 MB

Mod İçeriği:

VIP Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X