Hibernator: Pil Tasarrufu

İsim Hibernator: Pil Tasarrufu… Hibernator: Pil Tasarrufu is the most famous version in the Hibernator: Pil Tasarrufu series of publisher APPDEV QUEBEC
Yayıncı APPDEV QUEBEC
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 7 MB
Versiyon 2.21.6
Mod Version 2.21.6
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD PRO Kilidi Açık
Android Android Araçlar Uygulamaları
4.4 ( 513 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Profesyonel özelliklerin Kilidi Açıldı
  • AOSP Uyumlu
  • Google Öğeleri kaldırıldı 
  • Reklam Kitaplıkları ve Hizmetler Kaldırıldı
  • Günlük/Hata Ayıklama Sistemi Kaldırıldı
5/5 - (5 votes)

Hibernator Mod Apk, Akıllı telefon, tüm kullanışlılık özelliklerini ellerine verdiği için modern zamanlarda herkes için en önemli cihazlardan biri haline geldi. Bununla birlikte, cihaz ne kadar modern olursa, yönetimi de o kadar zor olur ve kullanıcılar her zaman cihazlarının mümkün olan en uzun kullanım ömrüne sahip olmasını ister. Azalan kullanım ömrünün kaynağı, kullanıcı tarafından devre dışı bırakılmadan 7/24 arka planda çalışan uygulamalardır. Sürekli çalışıyorlar, cihazın pilini tüketiyorlar ve hatta kullanıcının çalışma performansını düşürüyorlar. Ancak, Hibernator’ın ortaya çıkmasıyla, kullanıcıların arka planda çalışan uygulamaları otomatik olarak devre dışı bırakmalarına yardımcı olduğu için işler daha iyi hale gelir. Tabii ki, aynı zamanda cihazın kullanım ömrünün mümkün olduğunca uzatılmasına, hatta kullanıcının çalışma performansının iyileştirilmesine de yardımcı olur.

Bu Makaleyi Keşfedin

Hibernator Mod Apk

Hibernator Mod Apk

PARLAK, BASİT VE RAHAT BİR KULLANICI ARAYÜZÜ

Hibernator Mod Apk, kullanıcı cihazının kullanıcı dostu, mükemmel, kullanıcı dostu ve kullanıcılar için rahat olması için tek dokunuşla optimize edilmesine yardımcı olan bir uygulamadır. İyi organize edilmiş bir arayüz düzeni sayesinde, kullanıcılar cihaz durumunu, arka plan uygulamalarını kolayca izleyebilecek ve uygulamanın özelliklerine erişebilecek. hibernator pro apk Ana ekranda, uygulamanın ana özellikleri olacak, kullanıcıların cihazı çeşitli seçeneklerle optimize etmesine yardımcı olmanın yanı sıra, kullanıcıların kişiselleştirmesi için birçok işlevle birlikte geliyor. Ayrıca, uygulama ayarları aracılığıyla kullanıcılar, en iyi kullanıcı deneyimi için cihazı, düzeni, işlevleri ve “Hibernator”ın daha fazlasını kişiselleştirebilir.

CİHAZINIZIN HİBERNASYONU

Hibernator Mod Apk, Çoğu kullanıcı arka planda çalışan uygulamaları çoğu zaman fark etmez ve hatta uygulamalar listesinde görüntülenmezler. Bu nedenle cihazın performansı orijinaline göre düşer ve cihazın ısınmasına ve daha yavaş işlemesine neden olur. Ufak bir detay olsa da kullanıcılar kendilerini rahatsız hissedecekler ama nasıl düzelteceklerini bilemeyecekler. Ancak uygulamanın Hazırda Beklet özelliğiyle, kullanıcının cihazı mümkün olduğunca mükemmel bir şekilde optimize edilecektir. Ana ekranda basit bir dokunuşla hazırda bekletme modu devam edecek; arka planda çalışan tüm uygulamaları devre dışı bırakır, hatta tüm kullanıcı bildirimlerini siler. Yeraltı uygulamaları genellikle yeterli miktarda pil ve performans tüketir. hibernator pro apk download apkpure Yine de, devre dışı bırakıldığında her şey yolunda olmalı ve hatta kullanıcının RAM’i ve fiziksel belleği boşalarak cihazın normale dönmesine neden olacak,

Hibernator Mod Apk

OPTİMİZE DURUM İLE CİHAZLARINIZI GÜÇLENDİRİN

Hibernator Mod Apk, yalnızca kullanıcının arka planda çalışan tüm uygulamaları kapatmasına yardımcı olan bir uygulama değil, aynı zamanda kullanıcının cihaz performansını büyük ölçüde heyecanlandırmasına yardımcı olabilir. Bu uygulamanın, kullanıcının uygulamalarının veya oyunlarının daha akıcı hale gelmesine yardımcı olacağı ve pil tüketim miktarını azaltacağı söylenebilir. Ancak, kullanıcının bu uygulamaları veya oyunları hibernator pro apk uptodown Hazırda Bekletme modunda açması gerekir ve bu uygulama, kullanıcının tüm uygulamalarını ve oyunlarını gösteren ayrı bir kategoriye sahip olacaktır. Performans artışı etkinken, tüm cihaz parlaklığı, arka plan uygulamaları ve oyunlar tamamen optimize edilecek ve böylece kullanıcının cihazı sorunsuz çalışacaktır.

GELİŞMİŞ AYARLARLA OTOMATİK HİBERNASYON

Kullanıcı karmaşık hissediyorsa ve “Hibernator” a aşina değilse, uygulama kullanıcıya otomatik hazırda bekletme özelliğini tanıtacaktır. Kullanıcı ekranı kilitledikten sonra arka planda çalışan uygulamalar, oyunlar ve diğer yazılımlar gibi her şeyi otomatik olarak devre dışı bırakan bir özelliktir. Kullanıcılar, uygulamanın otomatik olarak hazırda bekleme sürecini başlatması için zamanlayıcılar ayarlayabilir ve hatta dahası, bir döngü yapılabilir. hibernator 4pda Ancak, uygulama yalnızca kullanıcının son zamanlarda kullanmadığı uygulamaları devre dışı bırakır, bu nedenle kullanıcının oyunu veya devam eden çalışması devre dışı bırakılmaz. Elbette kullanıcılar, çalışmayı sürdürmek veya ilerlemeyi kaybetmemek için ihtiyaç duydukları uygulamaları devre dışı bırakma sürecinden kaldırabilir.

Hibernator Mod Apk

BASİT BİR DOKUNMA İLE GÖREV KATİL

Hibernator Mod Apk, Arka planda çalışan tüm uygulamaları devre dışı bırakmak istemiyor, ancak bazı uygulamaları veya işlemleri kaldırmak mı istiyorsunuz? Ardından “Hibernator” size Task Killer özelliğini tanıtacaktır. Arka planda çalışsa da çalışmasa da aktif uygulamalardan veya işlemlerden kurtulmanız için kullanışlı bir özelliktir. Ayrıca, hibernator indir, otomatik olarak etkinleştirilmelerini de önleyecektir. Ancak birkaç ayrıntıya dikkat etmeniz gerekiyor çünkü birçok işlem, çalıştığınız veya kullandığınız uygulamalarla ilgili olabilir.

BATARYA KORUYUCU

Hibernator Mod Apk, Pil, uygulamanın en önemli fiziksel parçalarından biridir, bu nedenle “Hibernator”, kullanıcıların pillerini etkin bir şekilde korumaları için kullanıcılara birçok faydalı özellik ve talimat sağlayacaktır. Ayrıca pil tasarrufu durumu etkinleştirildiğinde ekran parlaklığı ve özellikleri optimize edilir ve hibernator apk pil ömrü mümkün olduğunca uzatılır. Uygulamalar, uzun süre pil tüketen uygulamaları görüntülemek için ayrı bir kategoriye sahip olacak ve kullanıcılar basit bir dokunuşla bunları kolayca devre dışı bırakabilecek.

Hibernator Mod Apk, kullanıcıların cihazı korumalarına ve pil ömrünü mümkün olduğunca uzatmalarına yardımcı olan bir uygulamadır. Ayrıca, iyi tasarlanmış bir arayüze sahiptir ve kullanıcının uygulamaları en verimli şekilde yönetmesi için birçok kullanışlı özellik ile birlikte gelir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Hibernator: Pil Tasarrufu

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (7 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Hibernator: Pil Tasarrufu Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Hibernator: Pil Tasarrufu
Hibernator: Pil Tasarrufu 2.21.6 MOD
Ekim 21, 2021 7 MB

Mod İçeriği:

PRO Kilidi Açık

'dan daha fazlasıAPPDEV QUEBEC

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X