Retro Music Player Pro Mod Apk v5.0.0 Hileli Kilitsiz İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Retro Music Player

Android Android Müzik Ses Uygulamaları
İsim Retro Müzik Çalar MP3 Çalar Retro Müzik Çalar MP3 Çalar is the most famous version in the Retro Müzik Çalar MP3 Çalar series of publisher Hemanth Savarala
Yayıncı Hemanth Savarala
Tür Müzik Ses Uygulamaları
Boyut 8.1 MB
Versiyon 5.0.0_1020202102
Mod Sürümü 5.0.0_1020202102
Toplam Yükleme 1,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Bilgisi? PRO Kilitsiz
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 790 Kişi
4.4 ( 118 ratings )
Price: $0
İndir
4.1/5 - (13 votes)

Retro Music Player Pro Mod Apk, Uygulamanın heyecan verici ve benzersiz işlevlerini bulmak için Retro Müzik Çalar – MP3 Çalar’da yepyeni bir müzik dinleme deneyimi sunulmaktadır . Arayüzü hiç sabit değildir ve kullanıcı tercihlerine ve tercihlerine bağlıdır. Aynı zamanda, kullanım sırasında, sevdiğiniz bir şarkı için şarkı veya şarkı sözü güncelleme gibi yerleşik işlevlerle müzik dinlemenizi kendiniz optimize edebilirsiniz.

Retro Music Player Pro Mod Apk

Retro Music Player Pro Mod ApkRetro Music Player Pro Mod Apk

BASİT ARAYÜZ, KULLANIMI KOLAY

Retro Music Player Pro Mod Apk, deneyimlemeye başladığınızda, bunun için zaman ayırmanız için basit ve etkileyici arayüzü kesinlikle seveceksiniz. İşlevler birçok farklı sekmeye ayrıldığından ve her sekmenin kendi işlevi olduğundan çok zor değil. Özellikle, Ana Sayfa sekmesi için, şüphesiz yeni güncellenen yeni şarkılar bulacaksınız. En üstte Geçmiş, Son eklenen, En çok oynanan ve Karışık gibi heyecan verici işlevler bulunur.

Sizi etkileyecek bir diğer faktör ise bu uygulamanın temasının tamamen tahmin edilemez olmasıdır. retro music player pro apk 3.4.850 Yani uygulama için temalarınızı zahmetsiz bir şekilde seçebileceksiniz. Hepsi ayarlarda ve tema ayarlarını bulmanız gerekiyor. Bir kez bulunduğunda, gözlerinizin önünde farklı renklere sahip bir tema listesi belirecek ve cihazınıza ve tercihlerinize uygun olanı seçmek için kaydırabilirsiniz.

Retro Music Player Pro Mod ApkRetro Music Player Pro Mod ApkRetro Music Player Pro Mod Apk

OYNATMA LİSTELERİNİZİ DÜZENLEYİN

Retro Music Player Pro Mod Apk, Kullanıcılar, müzik dinlemeleri ve şarkıların düzenlenmesi için en uygun işlevleri tamamen makul bir şekilde bulabilirler. Cihazınızda sakladığınız şarkılar retro music player pro apk Retro içinde görünür ve beğendiğiniz şarkıyı bulmanız gerekir. Aynı zamanda, uygulama kesinlikle aramayı birçok farklı şekilde optimize eder. Özellikle, şarkıları manuel olarak arayabilir veya klasör ve hatta her şarkının süresi gibi kriterlere göre filtrelerden yararlanabilirsiniz.

 

Müzik dinlemek, tercihlerinize bağlı olarak kendinize çalma listeleri oluşturmayı göz ardı edemeyecek. Listeyi tamamen uygun bir şekilde sıralamayı denemek için birkaç basit şey yapabilirsiniz. retro music player pro apk ultima version Ayrıca, bazı çalma listeleri bazen belirli bir sanatçı tarafından albüm olarak kaydedilir. Buradan, albümün fotoğrafının bazı öğelerini daha canlı hale getirmek için ayarlayabilirsiniz. Dolayısıyla dinleme deneyiminizin ses ve estetikle ilgili olduğu söylenebilir.

Retro Music Player Pro Mod ApkRetro Music Player Pro Mod ApkRetro Music Player Pro Mod Apk

YENİ ELEMANLARI GÜNCELLE

Retro Music Player Pro Mod Apk, Yukarıda belirtildiği gibi Ana Sayfa, belirli kriterlere göre yenilerini ve çalma listelerini bulacağınız sekmedir. Aynı zamanda dinleyeceğiniz şarkı sayısı sınırlı değildir ve retro music player android kullanıcının merakına bağlı olarak zamanla artacaktır. Ana Sayfa sekmesindeki güncellenmiş şarkılar da çalma listelerinize şarkı eklemeniz için ilginç önerilerdir. Böylece dinleme deneyiminiz tamamen çeşitli olacaktır.

Retro Music Player Pro Mod Apk, seveceğiniz bir işlev var; uygulamanın şarkı sözlerini bulabileceğiniz şarkı sözü ekranı. O zamandan beri, en sevdikleri şarkılara eşlik etmek birçok insanın şarkı söyleme tutkusunu tatmin etti. retro music player apk all version İndirme yoluyla şarkı sözlerini güncelleyen siz olacağınız için bu işlev büyüleyicidir ve bunlar yavaş yavaş ilgili şarkıyla senkronize edilir. Getirdiği kullanışlılık nedeniyle birçok kullanıcının not edeceği işlevlerden biridir.


İndir Retro Music Player

Şimdi İndir (8.1 MB)

Artık Retro Müzik Çalar MP3 Çalar 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.1/5 - (13 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir