Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları… ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları is the most famous version in the ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları series of publisher VNG GAME STUDIOS
Yayıncı
Tür Strateji Oyunları
Boyut 134 M
Versiyon v1.43.0
Mod Version v1.43.0
Total installs 10.000.000
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 24 Haziran 2022
Android Android Strateji Oyunları
4.5 ( 252 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Zombie Hunter – A Dead Dead World’de zombileri vur ve hayatta kalan son kişi ol Dead Target, Sniper Zombie, Dead Warfare veya Mad Zombies, Zombie Hunter – Offline Games gibi çeşitli çevrimdışı zombi oyunlarının yaratıcılarından barınak tesisleri inşa etmek için tasarlandı Ücretsiz. Yeni özellikler bu zombi atış oyunlarını her zamankinden daha çekici kılıyor! Otoyolda veya virüs bulaşmış şehrin herhangi bir yerinde zombilere saldırmak için keskin nişancınızı veya silahınızı alın, sonra sonuna kadar hayatta kalın!

Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Craft of Survival Tanrı Modu Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Ölümcül zombi enfeksiyonu salgını 2080’de meydana geldi ve kıyamet dünyası o zamandan beri başladı. İnsan hayatı eskisi gibi değildi. Adam, vasıfsız ve vahşi zombilerin hedefi haline geldi. Zombi salgınını tamamlayan ve tetikleyen herhangi bir hedeften ölümcül virüsler yayarlar. Gün ışığından ölü cesetlerin arasında yaşamak istiyorlarsa, yapmaları gereken tek şey cesetleri ölülerin arasından kurşuna dizmekti.

Bu çevrimdışı zombi oyununda en mükemmel nişancı olduğunuzu kanıtlamak için kampanyalar oynayın, hedefleri hedefleyin ve ateş edin. Süper havalı bir zombi oyununda içinizdeki kahramanın moralini tetikler, kırılmaz zombilere saldırır ve katil olur.

Bu Makaleyi Keşfedin

Çarpıcı Çekim Grafikleri

Her detayında çarpıcı grafiklere sahip bir zombi atış oyunu yaşamak istediğinizi varsayalım. Bu durumda, Zombie Hunter – ücretsiz bir çevrimdışı oyun doğru seçimdir. Farklı alanlardaki çekim efektleri, en son Android teknolojisini kullanan nefes kesici fotoğraflarla gerçekçi ve çarpıcı. Telefonunuzu alın ve şimdi zombilere karşı savaşın!

Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Keşif için zombi genişliği

Beceriksiz zombiler dünyayı sarıyor ve saklanacak bir yer yok. Zombi virüsü, gün ışığında bile vahşi ve tehlikelidir. Unskilled Dead sadece ölümcül becerilerle yapılmaz, aynı zamanda birçok şekil ve işlevde çeşitlilik gösterir! Zombie Hunter’da çatıda veya yerde sürünebildikleri için. Her an sana gelebilirler. Öyleyse silahını veya herhangi bir silahı al ve onları wifi olmadan vur. Kıyametten sonraki hayatı kimse bilmiyor, bu yüzden iyi hazırlanın.

sevgilim atış oyunları oynuyor

Çoğu zombi oyunu oynamak için bir wifi veya internet bağlantısı gerektirir ve çevrimdışı bir oyun bulmak istiyorsunuz ve ücretsiz olarak oynayabilecek herhangi bir wifi’ye ihtiyacınız yok. O zaman Zombie Hunter – ücretsiz bir çevrimdışı oyun hizmetinizde! Bu, bu zombi oyununu telefonunuz veya tabletiniz için harika bir zaman öldürücü oyun yapar. Gerçek içeriği indirmek ve pilin son yüzdesi için oynamak için WiFi’ye bağlanın! Daha fazla veri kaydedin ve en iyi zombi atış oyununu oynayın!

Silahların farklı versiyonları hizmetinizde

Zombie Hunter, keskin nişancı, siber silah, tabanca tabancası, yay, makineli tüfek ve daha fazlası gibi keskin nişancı sistemleriyle en iyi zombi oyunlarından biridir. Bu bağımlılık yaratan çevrimdışı oyunda silahları alın, parmağınızı tetiğe koyun ve hayatınızı korumak için ateş edin. Bu çevrimdışı oyunda öldürmek daha zor değil. Bu zombi oyunu, zombilerin açık dünyasında çeşitli atış taktiklerini kullanmanız için size bir siber ortam sunuyor! Tek bir tetikle zombileri öldür ve hayatta kal! Arkadaşlarına kimlerin gerçek nişancı ve keskin nişancı olduğunu göster!

Dükkan sahibini inşa et ve kullan

Hayatta kalanların, Dünya Savaşı Zombilerinin zor zamanlarında yaşayabilmelerini sağlamak için barınaklarını da inşa etmeleri gerekiyor. Sığınak, kampanyalara katılmanız ve isyancı saldırılarla savaşmanız için önemli olan malları size sağlayabilecek bir yerdir! Ölüm gece gündüz insanlara geliyor ve hiç kimse hayatınızı garanti edemez. Kiminle yaşayacağına sadece sen karar verebilirsin çünkü merhamet eşittir ölüm! Son güne kadar hayatını ellerine koy!

Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

En iyi zombi oyunlarından biri olan Zombie Hunter’ı indirin, çevrimdışı olarak ücretsiz oynayın! Kıyamete hazır olun ve virüs zombilerinin gün ışığı savaşından sonra hayatınızı kurtarın!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (134 M)

İndirmek için şuanda Hazırsın ZOMBIE HUNTER: Zombi Oyunları Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Zombie Hunter Sınırsız Para Hileli Mod Apk v1.43.0 apk
Haziran 26, 2022 134 M
ZOMBIE HUNTER
ZOMBIE HUNTER 1.30.2 MOD
Ekim 30, 2021 140 MB

Mod İçeriği:

Ücretsiz Alışveriş/Tanrı Modu

'dan daha fazlasıVNG GAME STUDIOS

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X