İnat TV PRO APK İndir 2021 Canlı Maç Yayınları- HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

İnat TV PRO

Android Android eglence
İsim İnat Tv Pro İnat Tv Pro is the most famous version in the İnat Tv Pro series of publisher İnat TV
Yayıncı
Tür eglence
Boyut 11.7 MB
Versiyon v10 Son Sürüm
Mod Sürümü v10 Son Sürüm
Güncelleme 11 Eylül 2021
MOD Bilgisi? Premium MOD
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 488 Kişi
( 423 ratings )
Price: $0
İndir
Premium MOD  
4.7/5 - (17 votes)

İnat TV PRO APK v10 APK İndir Android apk olarak indirebileceğiniz bu uygulama futbol severler için geliştirilen canlı maç yayınları’nın içinde barındırdığı bir android uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kesintisiz olarak süper liğ maçlarını naklen izleyebilecek uygulamanın keyfini çıkarabileceksiniz.

Futbol maçlarının yanı sıra şifreli olarak verilen bütün kanalları ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sinema , futbol, belgesel, ulusal, haber vs kategorilerinde yayın sunup binlerce çeşit kanallardan dilediğinizi izleyebilirsiniz. İnat Tv PRO 2021  sayesinde tutuğunuz takımın maçlarını doyasıya izleme fırsatını kaçırmamak maç keyfinize ara vermemek için hemen indir ve izlemeye başla

İnat Tv Pro Apk

İnat TV PRO 1 – inat tv pro apk

Aynı zamanda İNAT TV BOX PRO apk sayesinde TV’lerinizde de izleme imkanı sağlayabilirsiniz.

inat tv apk sayesinde artık tüm süperlig ve yabancı liglerin maçlarını doyasıya izleyebilecek ücretsiz apk nın tadını çıkartabileceksiniz.

İnat Tv Box Apk

Bir çok kanalı ücretsiz izleyebiliyorken daha bir çok özellik bulunuyor, örneğin cebinizden dilediğiniz televizyon kanalını ve belgesel kanallarını sınırsız bir şekilde takip edebilmenizin yanında bir çok film ve diziyi de takip edebilme şansını sizlere tanıyorlar. Bünyesinde barındırdığı bir çok filmi reklamsız olarak izleyebilmeniz gerçekten büyük bir avantaj sağlıyor. Maç günleri ise verdikleri yayın ve kesintisiz izlemeniz bunun yanında balda kaymak oluyor. Filmlerdeki altyazılı ve dublajlı seçeneği sayesinde istediğiniz seçeneği seçerek filmi kendi keyfinize göre izleyebiliyor ve dilediğiniz filmi seyredebiliyorsunuz. inat TV indir ‘in bunun gibi bir çok artısı bulunuyor.

Daha önceden hata bildirme özelliği dahi olmayan uygulamaya son sürümüyle beraber hata bildirme özelliği eklendi. Bu sayede eğer hata alırsanız dilediğiniz gibi hatayı belirtebilir ve uzman ekibin çözümlemesi için onlara yollayabilirsiniz. Bu sayede aldığınız hata kısa süre içerisinde çözüme ulaşacak ve kesintisiz yayın izlemeye devam edebileceksiniz.


İndir İnat TV PRO

Şimdi İndir (11.7 MB)

Artık İnat Tv Pro 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.7/5 - (17 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir