Dragon Ball Legends

İsim DRAGON BALL LEGENDS … DRAGON BALL LEGENDS is the most famous version in the DRAGON BALL LEGENDS series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment Inc
Yayıncı BANDAI NAMCO Entertainment Inc
Tür Savaş Oyunları
Boyut 80 MB
Versiyon 3.8.1
Mod Version 3.8.1
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Tek Vuruş/Tanrı Modu
Android Android Savaş Oyunları
4.4 ( 402 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Tamamlanan Tüm Görevler (Sahne görevleri her zaman tam olarak tamamlanır)
  • PvE + PvP'de Çalışmak

  NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster

Kre: HileApk.Net
5/5 - (2 votes)

Dragon Ball Legends Hile Apk (MOD APK, OneHit/Menü/Zorluklar Tamamlandı), aynı adı taşıyan popüler bir diziye dayanan göz alıcı görsellerle birleştirilmiş yüksek tempolu bir dövüş oyunudur.

Japon kültürünün hayranıysanız, herkesin etkileneceği benzersiz animeyi görmezden gelmek zor. Dünyadaki popüler hit dizilerden biri Dragon Ball. Film, Son Goku’nun takım arkadaşlarıyla yolculuğu etrafında dönüyor. Aynı zamanda izleyiciler, dizinin markalaşmış yetenekleriyle güzel savaşları görmezden gelemezler. Dragon Ball hayranıysanız ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, güzel bir 3D dövüş oyunu olan DRAGON BALL LEGENDS’i kaçırmamalısınız.


Bu Makaleyi Keşfedin

Dragon Ball Legends Hile Apk

dragon ball legends hile apk

GÜZEL GRAFİKLER, YAKIN ÇİZİM

Dragon Ball Legends Hile Apk,  oyununa başlarken, herkes bu oyunun getirdiği unsurlardan etkilenecek. Bunlardan bir tanesi de herkesin seveceği güzel grafiklerdir. Oyun herkesin seveceği güzel görüntülere sahip çünkü ünlü anime dünyasına girmelerine yardımcı oluyor. Eşzamanlı olarak, tanıdık karakterler bir kez daha oyuncunun önünde belirir ve keşfetme isteği uyandırır.

 

Tanıdık fırça darbeleriyle, herhangi bir oyuncu film oyun başlıklarından tanıdık karakterleri görebilir. Bu nedenle, tamamen tutarlıdır ve bu filme olan sevginizi tatmin etmenize yardımcı olur. Aynı zamanda, oyuncuların kademeli olarak erişecekleri sadece görüntüler değil aynı zamanda deneyimlerdir. O zamandan beri sevdiğim karakterlere dönüşüm çok uzak değil.

dragon-ball-efsaneleri-mod-one-hitgod-mode-1

Dragon Ball Legends Hile Apk,  Bu oyunda oyuncular, karakteri üçüncü bir perspektiften gözlemleyecek ve iki karakter karşı karşıya gelecek. Oyuncu hareket edebilir ve rakibe saldırabilir. Aynı zamanda, bu bakış açısı, oyuncunun kontrol ettiği karakterden gelen güzel becerileri ve saldırıları tamamen görebilmektedir. Böylece tamamen dünyaya ve bu oyunun getirdiği maçlara dalmış durumdalar. Bir maçtan diğerine geçeceksiniz.

Dragon Ball Legends Apk İndir

YAKLAŞMASI KOLAY OYUN

Dragon Ball Legends Hile Apk, iki karakterin birçok anını yakalamak için size mükemmel bir bakış açısı sunar. Aynı zamanda karakterin hareketi de birçok oyuncu için tamamen kolaydır. Tüm işlemler, kaydırma, dokunma gibi basit hareketlerle yapılır; ve akıllı telefon kullanan herkes bunu yapabilir. Aynı zamanda basit oynanışla, ancak refleksler için de bir istek gerektirir.

dragon ball legends hile apk

Dragon Ball Legends Hile Apk,  Oyuncu, uygun saldırı yöntemini seçmek için rakibe karşı olan mesafeyi kısaltmaya veya uzatmaya çalışacaktır. Yakın durursanız, karakteriniz rakibe vurup yumruk atacak veya uzakta dururken enerji topları atabileceksiniz. dragon ball legends tier list Aynı zamanda oyuncular hareketlerini kademeli olarak geliştirecek ve birçok farklı maçta daha çevik hale gelecekler. Ayrıca özel saldırıları ve diğer güçlü kombinasyonları da göz ardı etmeyin.

Temel saldırıların yanı sıra, istatistik içeren dairesel bir çubuk görebileceksiniz. dragon ball legends twitter Bu stat Ki olarak adlandırılır ve kartlarda güçlü saldırılar için kullanılacaktır. Her kart belirli bir Ki enerjisi tüketir ve ayağa kalkarak istediğiniz Ki’yi artırabilirsiniz. Gücün otomatik olarak artması için bir süre basılı tutarak yapılabilir. Aynı zamanda, Super Saiyan aurası gibi performans gösterirken aynı etki ortaya çıkıyor.

dragon ball legends hile apk

Dragon Ball Legends Codes

GÜÇLÜ OLMAK İÇİN KARAKTERLERİ TOPLA VE YÜKSELT

Dragon Ball Legends Hile Apk,  Size herhangi bir oyuncunun deneyimlemek ve bu dizinin tüm hayranlarının isteklerini yerine getirmek isteyeceği bir karakter kadrosu sunuyor. Oyuncular, DBZ, DBGT ve DBS gibi seriye özgü karakterleri yeniden bir araya getirecek. Aynı zamanda bu karakterler sadece ana karakterler değil aynı zamanda Frieza veya Cell gibi ünlü kötü adamlardır. Bu nedenle, güçlü karakterler bulmak da önemlidir.

İstediğiniz karakterlere sahip olduğunuzda bir sonraki işiniz onları sadece izlemek değil, dragon ball legends wiki aynı zamanda yoğun savaşlara sokmaktır. Eşzamanlı olarak, maçlar daha karmaşık olacak ve oyuncuların onunla savaşacak güce sahip olmalarını gerektirecek. Herkesin ihtiyaç duyduğu unsurlardan biri, her karakterin gücünü yükseltmektir. Çok zaman ve emek isteyen bir süreçtir.

dragon ball legends hile apk

OYUN BÜYÜK EĞLENCE ZAMANINI SUNUYOR

Dragon Ball Legends Hile Apk, herkesin seveceği tamamen erişilebilir bir oyun sunuyor. Aynı zamanda oyuncular tamamen Dragon Ball’un dünyasına dalacaklar ve güzel maçlara katılacaklar. dragon ball legends apk android oyun club Ayrıca herhangi bir karakterin gösterebileceği güzel kombinasyonları da göz ardı edemeyecekler. Bu nedenle, bu oyun nihayetinde size keyifli bir deneyim ve eğlence zamanı verecektir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Dragon Ball Legends

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (80 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın DRAGON BALL LEGENDS Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Dragon Ball Legends
Dragon Ball Legends 3.8.1 MOD
Ekim 21, 2021 80 MB

Mod İçeriği:

Tek Vuruş/Tanrı Modu

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X