Score! Hero

İsim Score! Hero … Score! Hero is the most famous version in the Score! Hero series of publisher First Touch Games Ltd
Yayıncı First Touch Games Ltd
Tür Spor Oyunları
Boyut 98.4 MB
Versiyon 2.75
Mod Version 2.75
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 7 Kasım 2021
MOD Sınırsız Para/Enerji
Android Android Spor Oyunları
4.2 ( 805 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


  • Alışveriş yaparken para azalmaz;
  • Sınırsız enerji.
  1. MENÜ MODU
  2. Sınırsız Nakit  // Nakit azalmaz
  3. Sınırsız Hayat  // Satın Alınan Sınırsız Hayat
5/5 - (3 votes)

Score Hero Apk Hile (MOD APK, Sınırsız Para/Enerji), oyuncuların kendilerini yoğun ve heyecan verici maçlara kaptırmaları için benzersiz ve heyecan verici bir konsepte sahip bir futbol oyunudur.

Score Hero Bölüm Hilesi, Futbol, ​​birçok farklı eğlence türü için sonsuz bir ilham kaynağı haline geldi. Puan! Hero, futbolun mekaniğini iyi kullanan bir oyundur. Başarısı garantilidir çünkü dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncu onu sevmiş ve deneyimlemiştir. Gerçek bir kahraman olacak mısın ve ekibin ünlü olacak mı, olmayacak mı? Ödüllerin evi hala oyunda seni bekliyor.


Bu Makaleyi Keşfedin

Score Hero Apk Hile

Score Hero Apk Hile

Grafikler güzel ve çekici, oyunculara ilham veriyor

Score Hero Apk Hile, Oyunun coşkuyla dolması için her şeyin yolunda gittiği doğrudur. Bir maça girdiğinizde seyircilerin tezahüratları sürekli duyulacaktır. Neredeyse her maç seyirciler, sevdikleri oyuncular için gerekli desteğe tribünlere geldi. Yorumcular derinlemesine analiz sağlar ve insanların maçı daha iyi takip etmesine yardımcı olur.

Score Hero Hile, Her şeyi gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmış 3D grafiklerle. Sahada oynayan oyuncular hızlı ve sorunsuz hareket edecektir. Onlara önceden verdiğiniz stratejiye bağlı olarak, ihtiyacınız olan zamanda hareket edeceklerdir. Ayrıca topun yörüngesi de gerçek fiziğe dayalı olarak tasarlanacak. Bu nedenle, sadece doğru yörüngeyi hesaplamanız gerekiyor, kesinlikle puan alacaksınız. Ancak bu, takım kalecinizin becerisine bağlıdır.

Score Hero Apk Hile

Farklı bir futbol deneyimi getiren yeni kontrol mekanizması

Score Hero Apk Hile, Hayal gücü kolaylığı için, “Skor! Kahraman”, bir bulmaca oyununun karıştırma mekanizmasına sahiptir. Oyun sırasında çok önemli bir pozisyonu tamamen işgal etmez. Ancak yine de şu anki futbol oyunlarına kıyasla bir fark yaratıyor. Oyuna katıldığınızda itibarı olmayan bir futbolcu olarak başlayacaksınız. Her seviyede, dünyanın en ünlü oyuncularıyla rekabet edebilecek yetenekli bir kişi olmak için imajınızı yavaş yavaş oluşturacaksınız.

Score Hero Apk Hile

Score Hero Apk Hile, Bir maç normal futbol maçlarının temposunu takip etmeyecektir. Bir futbol maçında olduğu gibi 90 dakikalık bir süreçten geçiyorsunuz. Oyuncular kazanmak için becerilerini kullanmaya odaklanmalıdır. Oyuncular, bu tür zaferler kazanmanın anahtarıdır. “Puan! Kahraman” yukarıdaki faktörlere odaklanmaz, ancak oyuncunun pas ve bitişi ele almasını gerektirir. Top oyuncudan oyuncuya geçmeye başlayacaktır. Topu bu şekilde her pas geçtiğinizde, oyun durur ve topun yörüngesini çizmenize izin verir. Oyuncunun hareket yönüne bağlı olarak belirli bir geçiş aralığı olacaktır. Oyuncular, score hero benzeri oyunlar, taktiksel bir şekilde düzenledikleri oyuncuların topu yakalayıp yakalayamayacağını düşünmek zorunda kalacaklar. Oyuncu topu yakalarsa oyun, oyuncuya fayda sağlayacak şekilde ilerlemeye devam eder.

Score Hero Apk Hile

Maç sonucu oluşturan dönüm noktaları

Score Hero Can Hilesi, Topun yönünü kontrol edebilmenize rağmen, aynı zamanda rakip de sizin saldırınızı tahmin etmek için hareket eder. Gerçekten doğru tahmin ettilerse, saldırınız kesinlikle engellenecek ve büyük olasılıkla maçta bir dönüm noktası oluşturacaktır. Bu nedenle taktikleriniz, rakibinizin tahmin edemeyeceği bir taktik oluşturmalıdır. Diğer bir faktör, kullanmak için getirdiğiniz oyuncu sayısıdır. Bu istatistikler çok önemli olmasa da, score hero android oyun club, rakipten daha yavaş koşarlarsa ve doğru pozisyonda değillerse pas başarısız olur. Ayrıca, bitiş atışlarındaki doğruluk da geliştirilmelidir. Şut güçlü olmalı ve kalecinin bu durumları yakalayamayacağına dair belli bir tehlike vardır.

Score Hero Apk Hile

Oyun, yavaş yavaş geçmeniz için binlerce moda ayrılıyor.

Score Hero Bölümleri, Belirtildiği gibi, bu oyun bulmaca oyununun unsurlarını kullanır. Yani gerçek bir oyuncuyla yüzleşemezsiniz, sadece AI ile oynayabilirsiniz. Oyunun sunduğu zorluklar tamamen zor, kolay değil. Oyuncuları son derece zeki ve hızlı hareket ediyor. Seviye ne kadar yüksek olursa, rakibin seviyesi o kadar güçlü olur. Score hero bilgisayara nasıl indirilir, Kullanmakta olduğunuz oyuncuları yükseltmeye odaklanın veya parayı güçlü istatistiklere sahip daha fazla oyuncu satın almak için kullanın. Ekibinize birçok fayda sağlayacaklar. Ancak, gerçek bir rakiple yüzleşmek istiyorsanız, bu oyunun kardeşini bulabilirsiniz – Skor! Maç – PvP Futbol. Herhangi bir oyun size bol miktarda futbol duygusu getirecektir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Score! Hero

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (98.4 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Score! Hero Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Score! Hero
Score! Hero 2.75 MOD
Ekim 30, 2021 98.4 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para/Enerji

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X