Exiled Kingdoms RPG

İsim Exiled Kingdoms RPG… Exiled Kingdoms RPG is the most famous version in the Exiled Kingdoms RPG series of publisher 4 Dimension Games
Yayıncı 4 Dimension Games
Tür RPG Oyunları
Boyut 121 MB
Versiyon 1.3.1170
Mod Version 1.3.1170
Content Rating 13+ yaş
Güncelleme 12 Eylül 2021
MOD Para Hileli
Android Android RPG Oyunları
4,6 ( 831 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Para Hileli
5/5 - (2 votes)

Exiled Kingdoms Rpg Apk Kingdoms, benzersiz bir dünyada özgürce dolaşmanıza izin veren tek oyunculu bir Aksiyon-RPG’dir. Geçtiğimiz on yıllardaki en iyi rol yapma oyunlarından bazılarından ilham alan izometrik bir oyundur; klasiklerin exiled kingdoms rpg full version apk eski ruhunu birçok yönden geri getiriyor: zorlu bir ortam, sonuçları olan seçimler ve karakterinizi geliştirmek için farklı yollara sahip sağlam bir oyun sistemi.

Dünyayı keşfedin: kimse sizi en iyi gizli sırlara yönlendirmeyecek. Her biri benzersiz diyaloglara sahip yüzlerce farklı karakterle konuşun ve onlarca görevi çözün. Onlarca beceri ve yüzlerce farklı eşya ile karakterinizi özelleştirin. Her karşılaşma için silahları veya güçleri dikkatlice seçerek her türlü canavar ve düşmanın üstesinden gelin. Ve tuzaklar, gizli kapılar ve her köşede gafil maceracıyı bekleyen ölümle klasik zindan gezintisine geri dönün.


Exiled Kingdoms Rpg Apk

Forumlar ve daha fazla bilgi: http://www.exiledkingdoms.com

Ücretsiz sürüm: Warrior veya Rogue olarak oynamanıza exiled kingdoms rpg 4pda izin verir. 30 alan, 29 tamamlanabilir görev (diğerleri kısmen tamamlanabilir), mevcut alanlara uygun bir seviye sınırı ile yaklaşık 30 saatlik oyun içerir.

Tam sürüm: sonsuza kadar her şeyin kilidini açan exiled kingdoms rpg apk full tek bir uygulama içi satın alma (mikro işlem yok). 146 alan, 97 görev (artı rastgele oluşturulmuş görevler), 400’den fazla diyalog, 130.000’den fazla kelime içerir; yaklaşık 120+ saat oyun. Ek olarak, tam sürüm Iron-Man modunun (permadeath) kilidini açar ve Cleric ve Mage sınıflarını kullanılabilir hale getirir.

HİÇBİR başka mikro işlem yoktur. Kazanmak için ödeme yok, “enerji” yok, reklam yok.,

Eskiden olduğu gibi sadece bir oyun.

Exiled Kingdoms Rpg Mod Apk

Hikaye tanıtımı: Karanlık bir hikaye ve cesur yeni bir dünya

Bir asır önce, Andorian İmparatorluğu, Korkuları dünyamıza exiled kingdoms rpg full apk getiren büyülü bir afet tarafından yok edildi; insanlık neredeyse yok edildi. Binlerce kişi, Varannar İmparatorluk Kolonisi’ne kaçmayı başardı: tehlikeli ve keşfedilmemiş vahşi bir ada. Güvensizlik ve suçlama, yeni bir İmparator seçmeyi imkansız hale getirdi ve dört Sürgün Krallık ilan edildi.

Günümüzde, paçavra krallıkları  exiled kingdoms rpg full hala zorlu bir ülkede hayatta kalmak için mücadele ediyor ve çoğu zaman birbirlerine savaş açıyor. İmparatorluk ve Korkular, birçokları için sadece eski efsaneler ve peri masallarıdır. Acemi bir maceracısınız, bu tür eski hikayelere nadiren dikkat ediyorsunuz; en son talihsizlikleriniz ve altın eksikliğinizle daha çok ilgileniyorsunuz.

Ama bir kez olsun, şans senden yana görünüyor. New Garand’dan, büyük bir mirasın tek hak sahibi olduğunuzu belirten bir mektup aldınız. Varsilia Krallığı’nın başkentinde akrabalarınızı hatırlamıyorsunuz ama bu  exiled kingdoms rpg apk mod kesinlikle sizi böyle bir fırsattan alıkoymayacak! New Garand’a giden yol birçok sürprizi ortaya çıkaracak ve size masalların ve efsanelerin aslında çok gerçek olabileceğini öğretecek.

İzin bilgileri: oyun, Google Play Oyunlar’a bağlanmak için internet erişimi ister. Kaydedilmiş oyunlarınızı bir dosyaya veya buluta aktarabilmek için depolama alanınıza erişim izni gereklidir. Kurulumdan sonra bu izinleri reddetmeyi tercih ederseniz, oyun iyi çalışır ancak bu seçenekleri kullanamazsınız.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Exiled Kingdoms RPG

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (121 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Exiled Kingdoms RPG Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Exiled Kingdoms RPG
Exiled Kingdoms RPG 1.3.1170 MOD
Eylül 23, 2021 121 MB

Mod İçeriği:

Para Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X