Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Klondike Adventures … Klondike Adventures is the most famous version in the Klondike Adventures series of publisher VIZOR APPS LTD
Yayıncı VIZOR APPS LTD
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut Varies with device
Versiyon 2.59.5
Mod Version 2.59.5
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 4 Şubat 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.5 ( 945 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk, internetin Hintçe dünyasında, şu anda farklı yönleri içeren çok fazla oyun var. Bu oyunları oynama deneyiminin nihayetinde serbest bırakılması nedeniyle ölecek formatlar var. Macera kategorisinde, çoğu oyun borç senaryolarıyla yeni yerler deneyimlemeye hazır.

Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Web entegrasyonu ile teknolojinin potansiyel için çok fazla geliştiğini hepimiz biliyoruz. Artık gerçekçi aktivitelerin simülasyonunu deneyimleyebiliriz. Bu nedenle geliştiriciler, her türlü Nikesh kategorisini hevesle tedarik ediyor. Oyunlarda yaşam tarzı aktivitelerinin her gerçekçi 3D grafik temsilini burada paylaşmak için.


Klondike Adventures Mod APK, 3D grafiklerde en gelişmiş simülasyona sahip böyle bir oyundur. Tek seferde birden fazla kişi ile entegre şehir aktiviteleri tasarlayan bir eczane simülasyon fabrikası sağlar. Sizi bekleyen sayısız maceralı aktiviteye katılmak için gelin. Karşılaşmanız ve tamamlamanız için çeşitli Görevler ve zorluklar aynı anda ödüllendirilir.

Sihirbaz uygulamaları evinden gelen bu, paten ve Paul’ün çiftlikleri büyütmesine yardımcı olduğunuz benzersiz bir simülasyon oyunudur ve çiftliklerini çoklu grafikler aracılığıyla genişletir. Ardından bunları takas edin ve şehrin gelişiminde kullanabileceğiniz çeşitli mülklere sahip olmak için takas edin. Ayrıca iş ve güvenlik amacıyla hayvanları besleyebilirsiniz. Alaska dünyasında mevcut olan yer çeşitlerini keşfedeceksiniz. Keşfedebileceğiniz mini oyunlarla burada bulunan tüm zorlu Görevleri takip edebilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Size sınırsız para ve altın sağlayacak gizemli sırları bulun.

Bu Makaleyi Keşfedin

Klondike Maceraları şık APK

Klondike Adventures Mod APK, orijinal uygulamanın alternatif bir çeşididir. Sadece oyunda kullanılan değişkenlerin gelişmiş formatını deneyimlemek için buradayız. Bu değiştirilmiş sürüm, keyfini çıkarmak için tüm premium özelliklerin ve avantajların kilidini açmıştır. Sınırsız para, madeni para ve sınırsız soğuk sağladık. Böylece kullanıcılar, oyun özelliklerindeki öğeleri yükseltmek ve geliştirmek için bunu kullanabilir. Geniş yerleri keşfetmek için oyunun gelişmiş seviyelerinin kilidini açın.

Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Airport City Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Kullanıcıların oyun mağazasından araç ve gereç satın almaları için ücretsiz alışveriş de sağlanmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların kesintisiz bir oyun akışı yaşayabilmeleri için her türlü reklamın engellendiği ve oyundan kaldırıldığı sanat bloğunu ve Politika’yı da entegre ettik. Bu sürüm, kurulurken köklenme bile gerektirmez. Bu nedenle, oyun sabit hatalarında antivirüs özelliklerini de sunar. Hiçbir legging, bu değiştirilmiş sürümün oyununu cihazınızda saklamak için daha da güvenli ve Güvenli hale getirir.

Gelelim harika özelliklere.

Klondike Adventures Mod APK, deneyiminizi Farm Life simülasyonu haline getirecek çeşitli özellikleri ve işlevleri birleştirir.

En yüksek ve gelişmiş oyun potansiyelinde fabrika geliştirme ve diğer faaliyetler. Bu nedenle, faydalarından haberdar olmanız için bazı temel özellikleri aşağıda tartıştık;

Çiftlik yaşamı simülasyonu için sonsuz paralar

Klondike Adventures Mod APK kullanıcıları, Alaska diyarında Farm Life ile entegre edilmiş aktivitelerde onları sürükleyici bulacaklar. Onları hasat etmek için çoklu greft almak için küçük bir sayfa ile başlayacaksınız.

Onları zirai ilaçlar yardımıyla koruyun ve gübre ve menüler kullanarak ürün sonuçlarını artırın ve ardından ürününüz hazır olduğunda bunları takas ederek para kazanabilirsiniz.

Yetiştirmek için Hayvancılığa VIP erişimi

Klondike maceralarındaki kullanımlar Mod APK, Livestock şeklinde çeşitli hayvanlar elde eder. Yani benim gibi çok bir amaç için bu hayvanların iki yolu vardı, ne zaman yapabilirsin. İş için, Wallace ve başka bir şey gibi onlarınkini satarak.

Bu hayvanları, ekinlerin güvenliği ve canlı faydaları için de yerleştirebilirsiniz. Çeşitli hayvanlardan elde edebilirsiniz. İleride referans olarak size yardımcı olması için uygun bakım ve beslenme ile beslemeniz ve büyütmeniz gerekir.

Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Ticaret bitkileri sınırsız kar

Ürününüz hasattan sonra hazır olduğunda, oyun içinde diğer kişilerle takas edebilirsiniz.

Gerekli karı elde etmek için o ürünü satabilir ve bu karı oyundaki birden fazla yardımcı program için kullanabilirsiniz.

Kendinizi herkesle sosyalleştirin

Kendinizi sosyalleştirmeniz ve oyundaki yeni arkadaşlar ve komşularla tanışmanız gerekiyor.

Böylece birden fazla işi bir arada deneyimleyebilir ve şehrin kasabasının Yaşam Tarzında veya gelişiminde birbirlerine yardımcı olabilirler. Ayrıca ticaret ürünlerini ve çeşitli ürünlerini geçim ve diğer amaçlar için takas edebilirler.

Şehrin gelişimi

SBF, klondike maceraları Mod APK’da ekinleri hasat ettikten sonra veya yetiştirdiğiniz Hayvancılık yoluyla kazanç sağlayacağınızı yukarıda tartıştık. Daha sonra peygamberi öğrendiğin zaman ondan istifade etmen gerekir.

Ekinlerin diğer yapraklarını satın almak ve şehrinizi geliştirmek ve çiftlik faaliyetlerinizi genişletmek veya fabrikalar oluşturmak için kullanabileceğiniz tam anlam gibi çeşitli amaçlar.

Keşfedilecek birden fazla konum

AC kullanıcılarının bilinmeyen yerleri keşfetmek için favori ve en güzel konumlara sahip klonlanmış Maceralar Mod APK’sı. Önce evinizde olacak olan çiftliğinizi oluşturmanız gerekiyor.

Klondike Adventures Mod APK’da, seviye arttığında yeşil Göl rüzgarı dizisi gibi farklı yerleri keşfedin. Bazı vadi karlı geçit ışık tapınağı ve çok daha fazlası ve geldi.

Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Kendinizi farklı mahsuller yetiştirmeye dahil edeceğiniz çiftlik ömrü yanılsamasının keyfini çıkarmak için Klondike Adventures Mod APK’yı indirin. Onları ticaretle para kazanmak, kasabayı geliştirmek ve çiftlik hayvanlarını besleyen çeşitli eğrileri yetiştirmek ve daha pek çok faaliyet için takas etmelerine izin verin.

Bu değiştirilmiş sürümde, kullanıcılar için kilidini açtığımız premium avantajların ve oyunun potansiyelini yükseltmek için sınırsız para ve madeni para, reklam yok, yönlendirme ve antiban yok ve diğer avantajların keyfini çıkarın.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Klondike Adventures Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Klondike Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk 2.59.5 apk
Şubat 20, 2022 Varies with device

'dan daha fazlasıVIZOR APPS LTD

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X